Výbrus - po kolika kilometrech?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Příspěvekod Elektron » 13 říj 2006, 14:23

to Daelimek:Hmm tak to je husty,tobe kdyz se podela skutr tak ho vyhodis jo?Asi sem nerozumel tomu jak to udelas? ;)
The life is not a game...
Elektron

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 49
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Aprilia sr racing 50 ditech

Příspěvekod Daelimek » 13 říj 2006, 14:53

já to neudělám,protože mě se Rally nepodělá tak,abych ho musel vyhodit,proč?Stejně je s cenou někde jinde... :rolleyes:
Naposledy upravil Daelimek dne 13 říj 2006, 17:30, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod xXx » 13 říj 2006, 17:10

Já si teda myslím že se čínský skůtry nikdy nevyrovnají značkovejm.
Uživatelský avatar
xXx

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 237
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Lidice kousek od Kladna
Skútr / moto: ratlook vespa clx 150

Příspěvekod Elektron » 13 říj 2006, 17:25

No jestli by se ti mel podelat po 600km tak to by bylo smutny nebo je to asi stara fotka co?Ale tobe by to urcite vydrzelo dyl,pac s tim jeszdis tech 45km/h,jak se ma,takze se pak vlasne muzes rovnat se znackovejma :D
The life is not a game...
Elektron

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 49
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Aprilia sr racing 50 ditech

Příspěvekod Daelimek » 13 říj 2006, 17:28

Elektrone jsi bl*ec,jestliže ty řádíš na tom svým rozzuřeným vysavači víc než je ve městech povoleno,je to tvůj problém,já nejezdím 45km/h ale 50 ;) v tom je sakra rozdíl... :rolleyes: a zpět k tématu,tohle se IVOVI líbit nebude ;)
Naposledy upravil Daelimek dne 13 říj 2006, 17:52, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Tomulátor » 13 říj 2006, 18:23

[quote=Daelimek]Tomulátore,dohromady co jsi tu napsal,je asi to,jakoby jsi nic nenapsal - moc dobře vím jak se vyrábí ocel,jsem na strojařině,ale nevěřím tomu,že bude mezi ocelí na Yuki a mým exMalaguti nějaký závratný rozdíl,pokud vím,nikdo nějak ještě problémy s motorem neměl,a Ivo má pravdu,odejít může jakákoliv věc i na značkovém skútru,můj kámoš má,respektive měl Pežota,z ničeho nic mu přestalo jít olejové čerpadlo a zadřel,dal na rady aby si koupil ojetou značku a kde je teď??Nemá peníze na opravu a skútr stojí v garáží,já mám alespon záruku a jistotu,že když se mi skútr podělá,vyhodím ho a koupím si další...a když jsme u té číny,já mám v TP napsáno,že můj motor dělali v Sisse Itálie,značka moto zeta...nebudu se tím ale moc zaobírat,rejpalové si najdou vždycky něco...můžu jen dodat,že mezi Speedym a Rallym je obrovský skok v kvalitě,oba dva jsem viděl a to podrobně...na Speedyho bych se bál sednout,že se podemnou ty plasty rozjedou,to už mohlo být každému jasné,že takový malý prcek toho moc nevydrží...[/quote]

Jastli myslíš, že jsem dohromady nic nenapsal, tak si ten příspěvek přečti ještě jednou nebo raději pětkrát a dojde ti to, co jsem tím myslel, Prostě jsem tím chtel říci, že kvalitní ocel se vyrobí pouze daným technologickým postupem a myslím si, že Čína na to nemá, aby vyráběla kvalitní dejme tomu legovanou ocel. Jestliže si někdo koupil čínské vrtáky a dokázal je ohnout v ruce, tak ať jdou soudruzi z číny do pr..., to jsem chtěl říci
SUZUKI Burgman 200 K8
Tydlifón: 604 401 940
Suzuki Burgman prodán, nahrazeno Honda CB500F 2016
Skútr Klubu Ústeckého Kraje www.skuk.cz
Uživatelský avatar
Tomulátor

1000+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 1150
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Žatec
Skútr / moto: Honda CB500F 2016

Příspěvekod Daelimek » 13 říj 2006, 18:32

To už smysl dává a sám mám nářadí z číny,mě stačí,ale zároveň vím,že automechanikovi by bylo k ničemu,v tom máš pravdu.V motorecvh si myslím až tak kakáčová ocel nebude,ono kde se dneska použíje kvalitní ocel vyjma tepelných kotlů,chirurgického načíní,...,ale to by se musela udělat zkouška,jsme totiž stále na spekulacích...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Elektron » 13 říj 2006, 19:22

Daelimku napodobne ;),ve meste 50 jezdim,ale jestli jezdis 50 i mimo mesto tak se nedivim ze by ti to vydrzelo tak dlouho,kdyz jezdis jenom po meste a mas najeto neco pres 600km,tak ani nemuzes rict ze si spokojen,spokojenej je ten kdo na tom svym najede asi tak 15000km,to uz je spokojenost,ale ne kdyz na tom jedes jednou za tejden nakoupit :D,se nezlob no,ale znacka bude vzdycky znacka,s tou oceli to mas jako svycarsky hodinky a hodinky z trhu,to at kazdy posoudi sam,jinak dik za uprimnost ;) B)
Naposledy upravil Elektron dne 13 říj 2006, 19:23, celkově upraveno 1
The life is not a game...
Elektron

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 49
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Aprilia sr racing 50 ditech

Příspěvekod Daelimek » 13 říj 2006, 19:30

ha mám hodinky od čililingů a už mi fachají 6 let bezproblémů!!Sééétřéél :D jo a mimo město jezdím autem,nakoupit jezdím fakt jen na scootu,to máš recht...a neboj nezlobím se... :rolleyes: :cyclops:
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Elektron » 13 říj 2006, 20:02

Cece tak mas dobry vetnamce,pac sem je tam jaksi koupil a za tejden nesly,svycary uz mam taky asi 6 let a dou stale i se s nima koupu,teda ted uz je moc nenosim,hmm je to divny,asi to byly rakosnici ze Svycarska ;),jinak jak si s tim s tema km? ;) :rolleyes:
The life is not a game...
Elektron

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 49
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Aprilia sr racing 50 ditech

Příspěvekod Daelimek » 13 říj 2006, 20:09

jo je pravda že já se s něma nekoupu,ale vyměnuju jednou za 2 roky baterku...no mám najeto 700km a zatím fakt bez závad,ale neřeším to,mám 2 roky garanci,takže na to prdím... :rolleyes:
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Příspěvekod Elektron » 13 říj 2006, 20:20

myslis ze by ti vzali skutra zpet jo kdyz by se sra..? :D
The life is not a game...
Elektron

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 49
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Aprilia sr racing 50 ditech

Příspěvekod IVO » 13 říj 2006, 23:44

Já nevím proč se tady dohadujete, vše je jen o penězích. Pokud někdo dá za značkového skútra 2 – 3 vice, než druhej za Čínu, Korejí, apo. tak si to musí hlavně sám sobe umět pozitivně a neustálé zduvodnovat, že peníze nevyhodil navíc a zbytečně. I když se později ukáže, že kvalita je zhruba stejná. Kvalitní ocel už dnes umy vyrobit skoro každej stát, včetně nás. Já mám na mojím Rally Moto Zeta Yuki, najeto do dnes 2300 Km a to bez sebemenší poruchy. Hodinky mám Koreja a mám je už 8 roku a to bez závady, s přesnosti krystalu, 1 vte. Za měsíc. Mám i Kasia – značkové, 4 roky, přesnost 15 vte. za měsíc a povrch se už loupe. Hodně záleží také, jaké máme štěstí při koupě a je to jedno, jedna li se o znač. věc a nebo ne. U nás na Betky, motor Čína, padesátka – 4 takt, dává prodejce a servis, záruku 3 roky na motor. Takovů záruku, nemají ani značkové motory. Na Yuki je servis běžní, včetně geo a to například v Krnově apo. Náhradní díly jsou levnější, než na známé značky, při zhruba stejné kvalitě. Něco podobného platí i u aut, elektroniky, apo.
IVO

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 34
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod Elektron » 14 říj 2006, 10:41

Takova Toyota vydrzi hodne ;)
The life is not a game...
Elektron

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 49
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Aprilia sr racing 50 ditech

Příspěvekod Daelimek » 14 říj 2006, 10:46

No IVO nechci házet klacky pod nohy člověku ze svého teamu,ale ND na Yuki jsou dražší a kvalita je na prd.S tím se nedá nic dělat...ovšem jinak máš pravdu,já mám jen 700km a zatím bez problému,píši to proto,jelikož vím o lidech co měli speedy a už jen co vyjeli od prodejce měli závady,Yuki je už dávno někde jinde s kvalitou,vybudoval si postavení mezi lidmi,mezi normálními lidmi,co nepotřebuji blikadýlka,ale skútr,který je přesune z bodu A do bodu B a to Yuki umí a hlavně co si budeme povídat,na co češi nejvíce slyší?Na cenu,a i kdyby ten skútr neměl blinkry,ani startér,ani bůh ví co,pokud bude levný,lidi ho budou kupovat,protože jezdit po městě autem se nevyplácí ať z hlediska spotřeby,tak hlavně parkování...

to ELEKTRON: nevím jak jsou na tom prodejci u tebe,ale náš prodejce YUKI v Třebíči je super chlap,pokaždý mě ve všem vyhověl a garančku udělat opravdu pečlivě,můžu ho jen pochválit a vím,že pokjud by byla nějaká velká závada,tak to vyřešíme rozhodně v klidu...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

PředchozíDalší

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků