Suzuki Sepia 50 - vylepšení

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Suzuki Sepia 50 - vylepšení

Příspěvekod EL Kubulo » 20 srp 2009, 09:25

Zdravim všechny.
Mám Suzuki Sepia sice starej ale slape více než ty nové Yuki atd. nic proti nim :cry:
A teď jsem se ještě k tomu rozhodl ze do něj vrazim peníze a to letos v zimě už má semnou 2 pády a jedno naražení do sloupu veřejného osvětlení :mrgreen: takže jsem se tak rozhodl.
A teď Vás všechny žádám kdo má nějakou dokumentaci k Suzuki Sepia a nebo cokoli k tomuto výrobku pomožte děkuji všem.
Jo jen pro informaci koupil jsem ho jako ojetinu a za 5 roku co ho mám jsem do něj invesoval jen 100kč opravdu jen to a to bylo relé k blinkrům :mrgreen:
Mám s ním velké plány a těším se na jejich realizaci.

El Kubulo
EL Kubulo

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2009, 08:41
Skútr / moto: Suzuki Sepia 50ccm

Re: Suzuki Sepia 50ccm

Příspěvekod petrslava » 25 srp 2009, 19:37

Take zdravim,

kterou presne sepii vlastnis ? Nedavno jsem se totiz take stal stastnym majitelem jednoho kousku. Mam sice jeste yuki matrix ale ten planuju poslat casem do pryc ackoliv je kitovany a ma upraveny variator nebot jeho spolehlivost je dost spatna. Ne ze by to jezdilo nejak spatne ale neustale neco odpadava a nebo prestane fungovat :-(. Doufam ze suzuki bude v tomhle smeru lepsi. Jinak vlastnim uz lehce obstarozni kousek (suzuki sepia zz rv.1997) a take bych uvital nejake zkusenosti atd... Co mam tak zmapovano tak moc jich tady u nas asi nejezdi protoze se toho moc o ni neda najit. Jedine co by Ti mohlo pomoct ze alespon ta moje ma motor morini a podle toho pripadne hledat tuningove dily. Predpokldam ze Ti take jde o zvyseni maximalni rychlosti a zlepseni rozjedu :-). Urcite bych na zacatek zkusil zmenit valecky a pruzinky, treba to neco zmeni. A nebo se rovnou vrhnout na vymenu celeho variatoru : http://e-shop.adventure-biker.cz/index. ... mhr-517128.
petrslava

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 05 kvě 2007, 13:52

Re: Suzuki Sepia 50ccm

Příspěvekod dr.snake » 25 srp 2009, 20:41

velke plany s morini 50ccm asi neurobis
dr.snake

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 262
Registrován: 07 říj 2008, 18:32
Bydliště: kosice slovensko
Skútr / moto: majesty 125

Re: Suzuki Sepia 50ccm

Příspěvekod Vitas » 31 srp 2009, 00:06

Rozhodne lepsi Morini nez Peugeot :wink:
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Suzuki Sepia 50ccm

Příspěvekod EL Kubulo » 03 zář 2009, 12:30

Hoj lidicky
Uz mam par napadu na vylepseni Suzuki sepie zrcatka tlumice udelam potom malou galery z fotkama.
no do motoru hrabat moc nebudu protoze jsem s nim uplne spokojenej je to moje raketa.
EL Kubulo

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 20 srp 2009, 08:41
Skútr / moto: Suzuki Sepia 50ccm


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků