Používáte přídavný zámek?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Používáte přídavný zámek ?

Používám přídavný zámek (zámek na kolo atd.)
23
88%
Používám jen zámek řidítek
3
12%
Nepoužívám ani zámek řidítek
0
Žádná hlasování
 
Celkem hlasů : 26

Příspěvekod MilosNovotny » 11 črc 2007, 21:26

[quote=KYBLOS][quote=xXx]Věřím zámku řídítek :D[/quote]


Tak to byste nikdo dělat neměl ! Zkusil sem si svým, nebo klíčem kámoše odemknout řidítka. Nejenom, že jsem je odemknul, ale po chvilce polohování klíčem sem i otevřel prostor pod sedlem a taky nastartoval. Známej má stejnej scoot co já. Takže od tý doby opravdu nepoužívám pouze zámek řidítek a důvod je vám asi jasný ne? :rolleyes:[/quote]

Tak to není jen u YUKI....
(Mé stránky YUKI)
Naposledy upravil MilosNovotny dne 11 črc 2007, 21:27, celkově upraveno 1
YUKI ShotGun 50 (4T)
(http://shotgun50.bloguje.cz)
...a mušky na zubech...
Uživatelský avatar
MilosNovotny

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 22 čer 2007, 11:10
Bydliště: Okolí Vrchlabí
Skútr / moto: YUKI ShotGun 50 (4T)

Příspěvekod Patrik PADDOCK » 16 črc 2007, 20:41

Z vlastni zkusenosti vim,ze ty levny zamky na kotouc stojej fakt za ho... To odradi jen amatera,kterej o tom nic nevi.Zapomel jsem ho odemknout/na Honde CB 750/a po rozjeti prasknul jak nic... Jinak,zamku muzes mit kolik chces,pokud neni scoot prizamknutej k necemu pevnymu/napr.zabradli/tak ho 2 chlapi nalozej jak nic do dodavky i se vsema jeho zamkama a mas po scootu...
Derbi Paddock LC,válec Malossi 70 ccm,kolem 7-8k na klice,V max.kolem 85 km/h bez zalehnuti,klapka Polini,Dell Orto 17.5 mm,tryska 62,standardní vario s valečkama 6.1 g a nějakej levnej pseudo laďák...
Uživatelský avatar
Patrik PADDOCK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 125
Registrován: 25 kvě 2007, 20:47
Bydliště: Teplice
Skútr / moto: Derbi Paddock LC

Příspěvekod Gullwing » 16 črc 2007, 20:54

No jo ale zas když budu mít pořádnej řetěz nebo lano tak dlouhej abych skúta přivázal třeba k lampě, tak bude jezdit jen on protože mě už by to neuvezlo!
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Příspěvekod xhans69 » 22 črc 2007, 14:54

Ja tam mam tvrzeny retez (2,5m) a tvrzenou kladku. Alarmy jsou zbytecne, lidi na to nereagujou a nez se k tomu dostanete vy tak je stejne scoot v cudu. Jeste si vyrabim elektronicky immo
Hans
Uživatelský avatar
xhans69

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Ropuch Winner model 2001, modry

Příspěvekod Jarda » 16 srp 2007, 22:25

[quote=Patrik PADDOCK]Z vlastni zkusenosti vim,ze ty levny zamky na kotouc stojej fakt za ho... To odradi jen amatera,kterej o tom nic nevi.Zapomel jsem ho odemknout/na Honde CB 750/a po rozjeti prasknul jak nic... Jinak,zamku muzes mit kolik chces,pokud neni scoot prizamknutej k necemu pevnymu/napr.zabradli/tak ho 2 chlapi nalozej jak nic do dodavky i se vsema jeho zamkama a mas po scootu...[/quote]

jj to je pravda a dodnes na to nerad vzpominam.prisel jsem za vterinu 12 kdyz mi ho dva bazmechti sundavaly ze stojanu.riditka zamceny byly a od ty chvile pouzivam k romu i na kotouc.jak moc nejezdim tak prirozjezdu OBCAS zapne i abs-kdyz ten zamek zapomenu sundat z kotouce.ale uvazuju o nejakym ucinym ramusu se zamkem takze zatim jen porovnavam pred koupi.
728 950 720
Uživatelský avatar
Jarda

1000+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 1110
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Týn nad Vltavou
Skútr / moto: Burgman 650

Předchozí

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků