Peugeot Vivacity Sportline - praskající plasty

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Peugeot Vivacity Sportline - praskající plasty

Příspěvekod tenpomalej » 22 dub 2016, 22:12

Zdravím, na své vivacity mám problém s neustálím lepením a praskáním plastů ( konkréně jsou to držáky na přední kapotě sloužící k přišroubování k plastu u kolen)na levé straně drží, ale na pravé praskají, momentálně už jsem v takové fázi, že dole už držák není vůbec, takže to drží pouze vrstva lepidla z tavný pistlole,- jakš takš to drží. Potom držák zhruba uprostřed- ten už jsem někde vytrousil, a vrchní držák neustále praská. Bojím se vyjet někam dál aby mi někde nekřupla kapotáž. Jinak na lepenení sem vyzkoušel už řadu lepidel ( názvy si nepamatuju) od obyč vteřiňáků přes tavnou pistoli, po spešl vteřiňáky s takovou tuštičkou kterou se plast naleptá. bohužel ta kapotáž se při jízdě tak třese že se to uvolní a praskne. momentálně to vylepšuju tím že nalepím držááček a kolem něho( do míst kam by se mohl nahnout) nalepím kousky takový pěny aby se to o ni jakoby opřelo, ale ani to nepomáhá. Chci se vyhnout vaření plastů, protože s tím neumím.. plus jak a z čeho by se daly vyrobit držáky který chybí a jak je připevnit. Všem předem díky za rady.
tenpomalej

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 22 dub 2016, 21:56
Skútr / moto: Peugeot vivacity sportline
Tuning / úpravy: sportovní variátor + laděný vejfuck

Re: Peugeot Vivacity Sportline - praskající plasty

Příspěvekod Valheru_KOKr » 22 dub 2016, 22:23

Kde nic není, nic nepraská :D
IMG_1137 - Copy %28640x493%29.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Kája

Yuki CITY 125 - Nová čína, s jasnou historií a zcela nejasným osudem
Kokříkovi cesty
Nevidí mě! Neslyší mě! Nepředvídá mě! Nedává pozor! Nerespektuje mě, protože jsem na 2 kolech! Vím to, předpokládám to, a proto ještě jezdím a stále píši!
Uživatelský avatar
Valheru_KOKr

250+
 
Reputace: 33
Příspěvky: 394
Registrován: 29 čer 2015, 15:48
Bydliště: Praha 13
Skútr / moto: Yuki CITY 125
Tuning / úpravy: Ne


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků