Motorro Digita 50 4T názor

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Motorro Digita 50 4T názor

Příspěvekod Embolio » 03 črc 2020, 11:16

Dobrý den,

zajímal by mě názor na skútr Motorro Digita 50 4T. Mám s motorkami velmi malé zkušenosti. Řídil jsem několikrát Virago 125. Nyní jsme se přestěhovali do města a potřebuji motorku na krátké vzdálenosti. Preferuji jednoznačně nový stroj a Motorro Digita 50 4T je to nejlevnější co jsem našel.

Bude ta motorka podle vás použitelná? Nenašel jsem moc žádné reference. Jenom snad tento test https://www.arecenze.cz/skutry-do-125-ccm/, kde je mezi nejlepšími, ale vůbec nevím, jestli je to relevantní. Díky moc.
Embolio

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 03 črc 2020, 11:08
Skútr / moto: Virago

Re: Motorro Digita 50 4T názor

Příspěvekod sinco » 03 črc 2020, 12:45

Možná nešlápneš vedle ale kombinace nový stroj a nejlevnější co jsem našel smrdí průserem. A rezenze je sice fajn věc ale provozovat ji nebudeš za stejných podmínek jak probíhal test. Tvoje preference jak zjistíš později se mohou rozcházet se skutečným stavem a výkonem skútru. A pak tyto nízkonákladové stroje je co skus to originál. Pokud bude v době koupě štěstěna na dovolené a budeš mít pech tak to pak ani neprodáš a nebo jo ale s obrovskou ztrátou.
Nejsem tupím zastáncem hesla že značka a vyšší cena rovná se prémiová kvalita. Ale zlatá střední cesta je u mě takový ideál. Ne střelba na slepo. Přeji ti aby se ti nákup povedl a byl jsi spokojen.
sinco

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 120
Registrován: 15 črc 2019, 20:05
Bydliště: Brno
Skútr / moto: GTS JOYMAX 125i ABS + Start & Stop

Re: Motorro Digita 50 4T názor

Příspěvekod kerim7 » 03 črc 2020, 13:16

Když jsi jezdil 125 ccm, proč jdeš do padesátky??? Ten výkon ti bude chybět. I má sekačka má 190 ccm. Jestli chceš něco menšího, co třeba Vision? Lehký, malý, jede dobře, na město ideál. Mám ho a nedám na něj dopustit. Když vezmeš ojetého, oproti nejlevnější novému stroji neprohloupíš. A budeš mít dobrou značku. Za mne nějak takhle.
kerim7

500+
 
Reputace: 68
Příspěvky: 635
Registrován: 16 říj 2014, 08:18
Bydliště: Nymburk
Skútr / moto: Honda Vision, Honda CMX 500, byla Silvuška SW-T400
Tuning / úpravy: Obrysovky LED

Re: Motorro Digita 50 4T názor

Příspěvekod dalid2 » 03 črc 2020, 14:00

V meste a na krátke zvdialenosti by nebolo pre teba vhodnejšie skôr nejaké "elektrokolo" ? Napr.: https://www.mountfield.cz/mestska-elekt ... r=cena-asc

Prikláňam sa k názorom kolegov čo písali vyššie.. 50ccm viac ako 45- 50km/h nepôjde, tá rýchlosť je aj na mesto už málo... S bicyklom aspoň po cyklocestičke môžeš ísť.
Uživatelský avatar
dalid2

100+
 
Reputace: 9
Příspěvky: 116
Registrován: 19 čer 2015, 14:26
Bydliště: DT
Skútr / moto: Vespa GT 200
Tuning / úpravy: J.COSTA variátor, Arrow

Re: Motorro Digita 50 4T názor

Příspěvekod puffybodie » 03 črc 2020, 14:07

Vyhnul bych se tomu obloukem. Je to ctyrtakt cinan, to bude rado, kdyz to tech 50 pojede a moc nevydrzi. Znackovy bez restrikci tak mozna 60, dost mala rezerva. Za ty prachy se podivej po necem takovem https://www.motorkari.cz/motobazar/motorky/aprilia/aprilia-sr-50-ditech/aprilia-sr-50-ditech-1540957.html , pripadne Bazos a podobne. Proste Ital nebo Japonec, 2 takt, poje to s tebou v serii cca 70 - 80 podle toho jak jsi tezky a dilu je na to plno a nejsou drahe. Kdyz to otevres lepsim variatorem za cca 3000 plus podobne street vyfuk, tak to realne cca 90km/hod da na rovince i do mirneho kopce, cinske 125ccm to nakope do zadku a japonskych to nebude mit problem se drzet.
Uživatelský avatar
puffybodie

100+
 
Reputace: 16
Příspěvky: 147
Registrován: 16 črc 2015, 06:13
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Yamaha XVZ 1300 RSV


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků