Malaguti F12 - nosič kufru

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Malaguti F12 - nosič kufru

Příspěvekod dreadnot » 26 úno 2009, 13:07

Zdravím všechny. Když už se tu debatuje o kufrech tak bych rád rozjel debatu o držácích těchto kufrů resp. všelijakých těch konstrukcích co je nesou a o způsobech přichycení k motorce. Protože se mi zatím nikde nedaří najít (..na netu - v servise jsem zatím nebyl) žádný originál držák (nebo nějakou alternativu) na mou F12ku, tak právě proto otevírám tuhle diskuzi. Věřím, že bude užitečná i některým ostatním z nás :D . Pište a v kládejte fotky vašich nosných konstrukcí a způsobů připevnění ke skůtru. Díky :D
dreadnot

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 08 lis 2008, 12:28

Re: Nosič kufru na Malaguti F12

Příspěvekod Richijan » 26 úno 2009, 20:31

Zdravím. Jediné, čím Ti jako "taky majitel" Phantoma můžu pomoct, jsou obrázky ze servisního manuálu. Budeš-li chtít, mohu Ti ho elektronicky poslat.
Využitelné alespoň pro vytvoření si konstrukčního konceptu jsou dva obrázky. Jeden je brázek skútru s originálnim nosičem. Druhý je obrazek zadní části trubkového skeletu s otvory pro kotvení plastů a nosiče.
Raději o 1/2 hodiny déle, než o 20 let dříve.
Richijan je nick, křtěný jsem Richard Jan, kamarádi mi říkaj Richi, mailové adresy mám rischa@...., oslovení Ríšo nesnáším ;-[
Uživatelský avatar
Richijan

1000+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1051
Registrován: 12 led 2008, 20:26
Bydliště: PRAHA 10 - Strašnice, GSM: 737 905 708, rischa@volny.cz
Skútr / moto: Yamasaki, Malaguti, 2x Runner, 2x T-max
Tuning / úpravy: Roadster Mazda MX-5 NBFL

Re: Nosič kufru na Malaguti F12

Příspěvekod dreadnot » 27 úno 2009, 11:11

Tak buď jsem slepý anebo mám jiný manuál... :-) Mám stažený takový čtyřjazyčný podle kterého to jde rozebrat do posledního šroubku, spousta fotek a tak, ale o kufru ani zmínka. Tak budu rád když pošleš. mail ti dám do SZ.
dreadnot

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 08 lis 2008, 12:28


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron