Kymco Agility City 50 - rady, zkušenosti atd...

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Kymco Agility City 50 - rady, zkušenosti atd...

Příspěvekod Kapilif » 17 dub 2009, 22:59

Zdravím, chtěl bych znát Váš názor, popr zkusenosti a dalsi se skutrem Kymco Agility City 50. Děkuji :)
Kapilif

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2009, 22:54

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod sallieri » 18 dub 2009, 07:39

ahoj, mam sice tu 125tku, ale velke rozdily nam nejsou - tz. za mou malickost super, mam ji chvilku (necelych 1000 km), ale zpracovani je OK, vzhled zalezi na kazdem (ja miluju kombinaci matnych plastu a laku), spotreba celkem smesna, jizdni vlastnosti skoro jako u motorky, ta velka kola jsou znat, zalozil jsem tu forum, tak mrkni, je tam i par odkazu na zajimave stranky...

co mas jeste ve vyberu? ja na 50tky koukal a v tehle kategorii (malej 4takt s cenou do +/- 40 tisic) me dostal Sym Mio...krasnej retro vzhled, dobrej moturek, jen tech prodejcu je zatim v Cechach pomalu...a nekamenujte me za muj nazor :lol:
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod Kapilif » 18 dub 2009, 10:52

No, muj hlavni favorit je ten agility city 50 , jeste se mi troschu zamlouvá od kentoy skutr Powermax. Ale spise bych se rád dozvedel hodne veci o te agilitce. Jestli je tam nejak omezena rychlost a jestli to jde nejaka ta zabrana odstranit. JAk je na tom znacka kymco, ja slysel ze je vse OK , ale jeste se radsi ptam. A celkova spokojenost a jizdni vlasnosti :)

Sallieri: mohl by jsi mi sem hodit odkaz na to forum, dik, nebo laspon pod jakym nazvem t tu je, dik
Kapilif

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2009, 22:54

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod sallieri » 18 dub 2009, 11:09

...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod Kapilif » 18 dub 2009, 17:03

Jeste bych rád znal názor Vás všech na značku kymco, díky :)
Kapilif

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 17 dub 2009, 22:54

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod generic » 18 dub 2009, 18:59

Zdravím. Určitě bych být tebou spíše volil Kymco než Kentoyu.. Jinak myslím že Kymco v poslední době patří mezi takový ten střed. Značkovka to neni, ale čínskej šrot taky ne.. :wink:
New speedy 80ccm
Uživatelský avatar
generic

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 190
Registrován: 18 říj 2008, 19:57
Bydliště: Jarov, kousek od Plzně
Skútr / moto: YUKI NewSpeedy80 4T
Tuning / úpravy: Malossi multivar, větší tryska Naraku, svíčka NGK CR7HSA, řemen Malossi X-kevlar, válec Naraku 80ccm... to vše asi 4kW

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod sallieri » 18 dub 2009, 20:45

generic: jednoznacny souhlas...v dnesni dobe nabizi Kymco velmi slusny pomer ceny a kvality, docela dobre to ukazuji prodeje na jednotlivych trzich...i tak motocyklove a skutrove "narocnych" jako jsou Nemecko a Italie. U znacky Kentoya se ted objevilo par modelu lepsi kvality, ale ty neprodukuji tovarny na pevninske Cine, ale Tchajwanci...

vzhledem ke svym zkusenostem mohu porovnat zpracovani japonskych znacek a Kymca...a ja osobne nevidim rozdil u levnejsich modelu, u drazsich je situace na strane Japonska o trosku lepsi, s ohledem na nizsi cenu se to da prekousnout...

kapilif: add to omezeni - temer kazda 50tka je omezena s ohledem na legislativni predpisy, po odstraneni redukce pak pojede (podle vahy jezdce) tak 60 - 70 tachometrovych km/h, neco malo o tom je napsano na http://www.motorkari.cz/moto-registrova ... model=1158, je to sice o tom modelu na 12tkovych kolech, ale motor bude stejny...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod Flash » 06 kvě 2009, 00:31

Pokud mohu, doporucil bych ti na kymco zapomenout, vyhozene prachy.. Radeji kup 4, 5 let jety znackovy skutr za 25 tisic(vetsinou jsou i lehce poladene, ale jde koupit i odblokovana serie) a zbyvajicich 10tisic venuj do serizeni, pridadne koupi novych dilu. Za stejny penize budes mit mnohem vice muziky, svizny, spolehlivy maly skutr, vodou chlazeny.. Taky jsem si koupil nove moto (a ted budu vrazet jeste prachy do lehkeho tuningu) a docela toho lituji..opravdu se to nevyplati, nebud vul jako ja a radeji si projed bazary.
Flash

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 05 kvě 2009, 10:54
Skútr / moto: Yamaha Jog RR
Tuning / úpravy: v planu...:)

Re: Kymco Agility City 50

Příspěvekod jakattara » 27 črc 2009, 20:25

Zdárek.Nevím,jestli nepíšu už pozdě,ale když tak přispěju a mé případné rady budou k něčemu aspoň dalším zájemcům..... :wink: .
Pořídil jsem si Kymco Agility 50 MMC.Dlouho jsem přemýšlel nad tím,jestli koupit starší značku,nebo raději novou čínu,či Thaivan a pravdou je,že u mě zvýtězilo Kymco Agility - když jsme sami,poudám mu Nimbus 2000 :D .Přiznávám,vlastním ho teprve necelý měsíc a na nějaké striktní závěry mám nejspíše ještě čas,ale na popojíždění po mém Metancity - na to abych se dopravil do práce,odvezl dceru na koně,zajel manželce pro materiál - mi to stačí.A to někdy nalítám i 100km za den :P .Koupil jsem ho starší,od fy na rozvoz jídla po městě,nalítáno něco málo přes 1000km,rok stál a od prvního nakopnutí (tedy po výměně oleje,vyčistění svíčky,vzduch.filtru) s ním není problém.Klep,klep,klep - klepu na dřevo. :wink: .Byla blokovaná skrz CDI (max tachometrových 48km/h) - pořídil jsem Naraku n.2. za nějakých 2190,- i s PPL(+/- opeth tachometrových 70km/h.) A faktem je,že je to jedná z mála značek,na kterou jsem nenašel negativní názory.Možná jsem po netu nehledal nijak zvlášť,ale v době,kdy jsem se začal koukat po nějakém takovém,jednostopém přibližovadle jsem určitě prohloupit nechtěl.Tak že - já se asi nejvíce ke Kymku přikláním.Třeba jsem byl nadšen i Yuki Matrix,ale....Jen závěrem:myslím si,že si můžeš pořídit Volvo a od samého počátku s ním budou jen problémy a tak samo si můžeš pořídit,třeba Dacii Logan,nebo Daevoo Tico a je možné,že obě ti budou jezdit třeba 1O-12 let (bez nějakých větších investic) do rozsypání.Ale taky to může být naopak.(Pro případné rýpaly).Ve výběru držím pěsti.Hnoj.
Kymco Agility 50 MMC - Nimbus 2000 CBR XX:) ,Kymco Downtown 300i - www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=40432 ,www.kymco-club.cz
Agilitka - 27 320km, mnou 26 220km
Downtown - 12 300km, mnou 12 300km
Honda CTX700D - 2 200km, mnou 2 200km
Uživatelský avatar
jakattara

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 986
Registrován: 21 črc 2009, 07:09
Bydliště: Metancity - Ostrava
Skútr / moto: Kymco Agility 50/4T-CBR Nimbus 2000, Downtown 300i
Tuning / úpravy: ...neblokované CDI Naraku v.2.,Multivar Malossi


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků