Jak starý skútr jde přihlásit?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Jak starý skútr jde přihlásit?

Příspěvekod Martin76 » 18 črc 2007, 05:22

Ahoj, mám dotaz. Občas vidím inzeráty na skůtry - dovoz IT, CH, DE rok 95 atd. s cizímy doklady.
Jde to jednoduše přihlásit, nebo je to omezeno nějakým stářím. Nikde jsem to na internetu nenašel, tak proto se ptám tady, jestli nemáte zkušenosti. Díky Martin
Martin76

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 9
Registrován: 02 říj 2006, 21:36

Příspěvekod Patrik PADDOCK » 18 črc 2007, 09:25

Je to stejny,jako s autama.Pokud typ,kterej si vyberes ke koupi uz v Čr jezdi/ma pro čr schvalenou homologaci/nemel by byt s prihlasenim problem a stari uz nehraje roli,na rozdil od drivejska,kdy se dalo prihlasit pouze vozidlo mladsi 8 let.Ale pro kazdy pripad,lepsi je zavolat na tvuj magistrat,odbor registru vozidel,nebo si tam zajit a ujistit se.V kazdem pripade ten kupovanej scoot musi mit platnej velkej technicak ze zeme puvodu.
Derbi Paddock LC,válec Malossi 70 ccm,kolem 7-8k na klice,V max.kolem 85 km/h bez zalehnuti,klapka Polini,Dell Orto 17.5 mm,tryska 62,standardní vario s valečkama 6.1 g a nějakej levnej pseudo laďák...
Uživatelský avatar
Patrik PADDOCK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 125
Registrován: 25 kvě 2007, 20:47
Bydliště: Teplice
Skútr / moto: Derbi Paddock LC

Příspěvekod marioX9 » 19 črc 2007, 18:53

[quote=Patrik PADDOCK]Je to stejny,jako s autama.Pokud typ,kterej si vyberes ke koupi uz v Čr jezdi/ma pro čr schvalenou homologaci/nemel by byt s prihlasenim problem a stari uz nehraje roli,na rozdil od drivejska,kdy se dalo prihlasit pouze vozidlo mladsi 8 let.Ale pro kazdy pripad,lepsi je zavolat na tvuj magistrat,odbor registru vozidel,nebo si tam zajit a ujistit se.V kazdem pripade ten kupovanej scoot musi mit platnej velkej technicak ze zeme puvodu.[/quote]


Sorry, ale neni to stejný jako u aut. Auto opravdu můžeš v podstatě jakkoliv starý, ale u motorek těch 8 let opravdu zůstalo.Když chceš starší tak ji určitě bez papírů nepřihlásíš.
A na druhou stranu co s tak starou motorkou? :)
B650 EXECUTIVE K5 - (EX - PIAGGIO X9 250 EVO - JEZDÍ UŽ TEĎ PO BUDĚJICÍCH TAK AŽ JI UVIDÍTE TAK JI POZDRAVUJTE :-) )
Uživatelský avatar
marioX9

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 132
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Karle Varle
Skútr / moto: B650 Executive K5

Příspěvekod Patrik PADDOCK » 19 črc 2007, 19:15

...Tak to jsem se teda seknul,sorry
Derbi Paddock LC,válec Malossi 70 ccm,kolem 7-8k na klice,V max.kolem 85 km/h bez zalehnuti,klapka Polini,Dell Orto 17.5 mm,tryska 62,standardní vario s valečkama 6.1 g a nějakej levnej pseudo laďák...
Uživatelský avatar
Patrik PADDOCK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 125
Registrován: 25 kvě 2007, 20:47
Bydliště: Teplice
Skútr / moto: Derbi Paddock LC

Příspěvekod Gullwing » 19 črc 2007, 19:28

Mám asi 30 let starou Hondu 50tku. bez značek a tak. Dřív jsem na tom normal jezdil ale po bodíkách se trochu bojim.
Mám na to jen doklad o koupi a udělal jsem si povinný ručení. Jednou mě chytli a mleli něco o tom že mám mít nějakou registrační kartu.
Já jim říkal, že je to jako stará Babeta co se koupila v Bílý labuti jen na paragon. Ty přece značky nemaj.
Myslím, že když to bylo do 35km/h konstrukční rychlosti nebylo potřeba nic.
Nevíte jak se to dá zlegalizovat? Vůbec nechápu jak se to sem za komoušů dostalo. Tchán to vyhrál kdysi v hospodě v kartách nebo co
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Příspěvekod Patrik PADDOCK » 20 črc 2007, 09:41

Tak v tom te zklamu,babety dneska uz znacky maj,takovy malinky,takze polisi fakt muzou dost prudit,kdyz te chytnou a stim zlegalizovanim to vidim dost cerne.Nejlip udelas,kdyz se zeptas na magistratu,odbor registru vozidel.
Derbi Paddock LC,válec Malossi 70 ccm,kolem 7-8k na klice,V max.kolem 85 km/h bez zalehnuti,klapka Polini,Dell Orto 17.5 mm,tryska 62,standardní vario s valečkama 6.1 g a nějakej levnej pseudo laďák...
Uživatelský avatar
Patrik PADDOCK

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 125
Registrován: 25 kvě 2007, 20:47
Bydliště: Teplice
Skútr / moto: Derbi Paddock LC


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron