Honda Tact 50 r.1988 - Zajímavost

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Honda Tact 50 r.1988 - Zajímavost

Příspěvekod Luděk » 17 kvě 2009, 20:15

Mám, neřešitelnej problém, ale i raritu. Jsem vlastníkem skůtru Honda Tact50 z roku 1988 a jak jsem zjistil mám ten skůtr jediný v republice a také v Německu. Nechal jsem si udělat vyhledávání v prodejně Honda v Chomutově a nic podobného se tu nevyskytuje. Jsou tu samozřejmě také skůtry Tact50, ale je to novější typ. Je zajímavé že jsem třetím vlastníkem skůtru a vždy přihlášení v pořádku. Také mám převozní doklad z Japonska bez závad. Měl bych být rád že jsem jediným vlastníkem, ale váže se k tomu ten problém jak sehnat náhradní součástky, konkrétně dosloužil startér. Oslovil jsem několik renomovaných firem tak i poboček Honda i v Praze, ale nic. Je pravdou že třeba pístní kroužky jsem sehnal, ale ten startér ne. TAk nevím mám to šikovně schovat do sklepa tak za dvacet let to bude mít hodnotu a nebo rozebrat do šrotu což je škoda........ Co by mě mohl někdo poradit. Fotky dodám později zatím jen ta jedna. Děkuji
Uživatelský avatar
Luděk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Chomutov
Skútr / moto: Honda Tact 50, Suzuki Burgman 125

Re: ZAjímavost

Příspěvekod Gullwing » 17 kvě 2009, 20:30

No ono jde o to co je to dosloužil startér. Futra si necháš vytočit, uhlíky budou pasovat z nějakýho luxu a vinutí si natočíš. Jinak taky mám nějakou stoletou Hondu a startér tam prostě už nemám, jen nakopávačku,...
Uživatelský avatar
Gullwing

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1659
Registrován: 24 dub 2007, 14:21
Bydliště: Praha 6
Skútr / moto: Suzuki B400 K8

Re: ZAjímavost

Příspěvekod Jikonek » 18 kvě 2009, 07:54

Do šrotu v žádném případku,vždyť je to škoda když máš takovou raritu,plně bych souhlasil s Gullwingem. :P
Uživatelský avatar
Jikonek

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 81
Registrován: 11 kvě 2009, 08:49
Bydliště: Svitávka
Skútr / moto: Yuki Whip 4T
Tuning / úpravy: Zatím jen pro radost výfuk Leo Vince

Re: ZAjímavost

Příspěvekod Luděk » 18 kvě 2009, 19:22

No jsem z toho v šoku. Před pěti lety jsem naletěl, já blbec. Jinak nakopávačku to nemá maximálně že bych to toho kopnul já. Stím převynutím jsem taky po tom bádak a nikdo z elektrikářů a šikovnejch lidí které znám do toho nejde. Kde mají teplou deku, abych ho dal na dlouho spát.
Uživatelský avatar
Luděk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Chomutov
Skútr / moto: Honda Tact 50, Suzuki Burgman 125

Re: ZAjímavost

Příspěvekod jarafari » 19 kvě 2009, 17:42

v praze radotíně je nějáká dílna kde repasujou startéry....prej jsou hodně dobrý a zrepasujou skoro všechno
Uživatelský avatar
jarafari

750+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 949
Registrován: 17 led 2009, 16:04
Bydliště: Praha 4


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků