Honda nebo Aprilia ?

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Horvy » 27 srp 2009, 15:21

nesmíš na t spěchat hezky si počkej na nějakou dobrou nabídku já jsem taky sledoval měsíc každej den inzerce a najednou se tam objevila majda za super cenu ve skvělim stavu tak jsem hnedka ten den pro ní jel ale dobrá koupě se tam objeví 1 za měsíc.
Uživatelský avatar
Horvy

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 140
Registrován: 05 čer 2009, 18:13
Bydliště: Jirkov
Skútr / moto: Yamaha Majesty 125 r.v. 2004
Tuning / úpravy: žádné

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod luky-luke » 27 srp 2009, 22:24

ééééééééééé ve všech bodech souhlasím s JOHNNY.BEE za prvé nejsem zastáncem radikálnímu tuningu tak když je to pade tak proč tam dávají 70 ( myslím konstrukčně výdrž,brzdy,atd.)za druhé proč tam je třeba tolik závad proč si to neopravý když podle každého je to tak banální a snadná věc.a za třetí koukni jinde .bez problémů 8) momentálních ale určitě nekupuješ už něco co tady budeš potom řešit bez 0 km najeto.za 4 aprilka je hezčí .........jiná......
luky-luke

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 58
Registrován: 15 črc 2008, 22:42
Bydliště: žatec
Skútr / moto: PEUGEOT ELYSEO 150

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Huhu » 28 srp 2009, 00:50

Rozhodně bych bral Aprilu měl jsem 250 a super Italove to uměj ale pozor na nějakou past vybirej dobře souhlasím raději si počkat a koupit pořádně než do toho vrážet peníze já na buráka čekal 1/2 roku než jsem ho ukecal ale jineho jsem nechtěl protože byl znám puvod.
+420 777 816 193
j.hurda@intereuropol.eu
Uživatelský avatar
Huhu

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 254
Registrován: 16 úno 2009, 11:53
Bydliště: str. kraj
Skútr / moto: Moto Guzzi, předtím, SB 650
Tuning / úpravy: bělouš, Nikdy jsem nemel, a nikdy mit nebudu - GoldWing 1500 SE

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Gamp.G » 28 srp 2009, 14:39

Všem Vám děkuji za váš názor.

Na tuto Apriliy zapomenu.

Teď jsem měl vyhlédlýho Gilera Runner 50. Ten se mi taky líbí. Móóóc.
Ale někdo mi to vyfouk.
Takže nezbývá nic jiného než jak tady navrhujete nadále pátrat po internetu na nějaký ten nový izerát.
Za rozumnou cenu. Mám pocit že jsou všeobecně nějak míň dostupný a dražší.
Snad se dočkám i já svojeho skútříka.

Už jsem přemýšlel že bych si toho Gilera nechal dovézt z Itálie Nemáte s tím někdo zkušenosti?
Není potom problem to sem hodit na značky?
Kolik to asi stojí?
Rád Bych na tomto místě citoval Miroslava Donutila: Zeptejte se na chcete na co chci Vám odpovím.
Gamp.G

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 25 srp 2009, 11:31
Bydliště: >Buchlovice< - okr. Uherské Hradiště - Kraj Zlín
Skútr / moto: 17.10.09 GILERA Runner SP50 a ještě vrak Sfera 50

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod mates444 » 28 srp 2009, 14:59

Myslím že přihlášení skůtru dovezenýho z venku stojí 3500. Ale být tebou tak bych ho koupil tady. Denně čouhni na nový inzeráty a určitě na něco kápneš. Jen musíš být rychlej. Z vlastní zkušenosti vím, že druhej den bývá pozdě :D Vo prdítka je docela zájem :D
A dá se koupit i tady. Třeba Derbina od Kýblose bude určitě v nejlepším pořádku:
viewtopic.php?f=14&t=2437
nebo i Aprilku tu máš:
viewtopic.php?f=14&t=2491
Chce to jen vychytat ;D
Uživatelský avatar
mates444

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 05 kvě 2009, 20:47
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Gilera Runner 70

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Maikl » 28 srp 2009, 15:11

No tak ja nevim, ale rozhodl bych se pro Aprilku :mrgreen: sakra že bych na ni i jezdil nebo co :D :mrgreen: :D
Ne ted vážně když jsem se rozhodoval co koupit za skutřika vybíal jsem z Hondy,Aprilii,Gilerou. Honda vypadla jako první protože se mi nelíbyli jejich styl a design je takový no jak se nejlepe vyjádřit hmmm... prostě na PRD :mrgreen: jak již bylo zmiňováno taloši skůtry umí a tak zůstaly jen dvě značky, já si vybral Aprilku pro použité technologie a jízdní vlastnosti a ani ten design mám pocit že není k zahození :D
Uživatelský avatar
Maikl

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 98
Registrován: 26 úno 2009, 10:41
Bydliště: Bílovice nad Svitavou
Skútr / moto: Aprilia SR50 Factory
Tuning / úpravy: Seriovka,bez restrikce

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod mates444 » 28 srp 2009, 17:18

SRko je jistě moc dobrej a pěknej skůtr Majkle, ale novej Runner je lepší a hezčí :D
Ne vážně. Derbi, Gilera, Yamaha, Aprilia, Cagiva, Honda, Malaguti, Piaggio a možná ještě i Peugeot. S ničím z tohodle nešlápneš vyloženě vedle.
Runner je určitě největší ze všech padesátek, což oslovilo mě. Záleží co od skůtru budeš chtít. Já jsem chtěl pohodlíčko a dost místa, protože jsem se nechtěl mačkat a občas jezdím i ve dvou.
Uživatelský avatar
mates444

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 05 kvě 2009, 20:47
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Gilera Runner 70

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Vitas » 30 srp 2009, 02:08

Aprilii DiTech bych nebral, je to sice motor se vstrikovanim ale je to Morini, a casto se se*e a malokdo to opravi. To ty novejsi maji Piaggio Pure-Jet strikacku a ta je v pohode. :wink:

Co tohle? V Cechach jich moc neni aspon by si byl originalni. http://www.motoinzerce.cz/motorky/suzuk ... a-r50.html Ovsem teda ma to motor Morini, ale jestli nebudes nejak radikalne tunit, tak OK. :wink:
Uživatelský avatar
Vitas

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 293
Registrován: 21 kvě 2009, 20:38
Skútr / moto: ItalJet Formula 50

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Gamp.G » 30 srp 2009, 09:25

Je to opravdu velmi pěkný stroj.

Další námět pro zamyšlení. I když bych třeba nešel do nějakého výrazného tunění otázka jak by to bylo z dostupností standardních náhradních dílů. A jejich ceně.

No nevím jak bych to s tama dostal. Jeto 361 km. Jak už jsem psal v předchozích příspěvcích tak odvážný nejsem abych to koupil a odjel 361km.

Ale fakt se mi líbí. Myslím že to zařadím na seznam motorek z kterých vybrat. Hned za Gileru Runner.
Rád Bych na tomto místě citoval Miroslava Donutila: Zeptejte se na chcete na co chci Vám odpovím.
Gamp.G

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 25 srp 2009, 11:31
Bydliště: >Buchlovice< - okr. Uherské Hradiště - Kraj Zlín
Skútr / moto: 17.10.09 GILERA Runner SP50 a ještě vrak Sfera 50

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod mates444 » 30 srp 2009, 10:01

Možná jsem slepej, ale kolik jsi ochotnej vlastně dát peněz? Nikde jsem to neviděl.

Jinak nevím jestli jsi to četl, ale tady je to rozebraný dokonale:
http://www.scootland.cz/skutry/jak-dobre-koupit-skutr/
Uživatelský avatar
mates444

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 05 kvě 2009, 20:47
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Gilera Runner 70

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Gamp.G » 30 srp 2009, 13:09

No maximum co do toho můžu dát aby to nenarušilo rodinný rozpočet a přípravy na narození dalšího potomka (žena bude v rozsahu 5 dní rodit).
Tak asi max 25-tku.

No a ten článek na scootrlandu jsem četl a tak teď už i jako naprostý laik vím že číňana nebrat.
Že lepší značkový jak čína a nejlepší Ital. A že Aprilky stříkačky nejsou uplně spolehlivé a ža nemají nakopávačku.
Než něco koupím tak se o tom snažím dozvědět co nejvíc.Proto su aj tady na tomto foru. A dám na rady zkušených.
Rád Bych na tomto místě citoval Miroslava Donutila: Zeptejte se na chcete na co chci Vám odpovím.
Gamp.G

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 25 srp 2009, 11:31
Bydliště: >Buchlovice< - okr. Uherské Hradiště - Kraj Zlín
Skútr / moto: 17.10.09 GILERA Runner SP50 a ještě vrak Sfera 50

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod mates444 » 30 srp 2009, 19:12

No momentálně ať teda hlavně dobře porodíte :wink:
Pincek počká :D
Uživatelský avatar
mates444

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 28
Registrován: 05 kvě 2009, 20:47
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Gilera Runner 70

Re: Velké dilema Honda nebo Aprilia

Příspěvekod Gamp.G » 30 srp 2009, 19:34

Díky Díky. Vyřídím i ženě.

Přesto nepřestávám pátrat protože cestování do práce busem mě už docela nebaví. Ani neví dacani co by za to povození chtěli.
Na tu Sferu co mám se už nedá spolehnout. I cesta do práce je risk. To je tak do obchodu na rohlíky.
Snad se něco za přijatelnou cenu v brzké době objeví.
Rád Bych na tomto místě citoval Miroslava Donutila: Zeptejte se na chcete na co chci Vám odpovím.
Gamp.G

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 25 srp 2009, 11:31
Bydliště: >Buchlovice< - okr. Uherské Hradiště - Kraj Zlín
Skútr / moto: 17.10.09 GILERA Runner SP50 a ještě vrak Sfera 50

Předchozí

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků