Hero Winner

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Re: Hero Winner

Příspěvekod El Burro » 29 zář 2011, 16:29

Tak jsem našel docela zajímavou věc vypadá to že náš Hero je Indická kopie skůtru Malaguti Centro 50 podívejte se na tento odkaz je to to samé co Hero Winner :
http://www.moto.it/moto-usate/malaguti/ ... sg=3323429

Nebo tady je přímo inzerát:
http://www.motoinzerce.cz/motorky/malag ... sl-50.html
El Burro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2011, 12:15
Bydliště: Praha Západ
Skútr / moto: Baotian Cyborg Ace 125 - 152QMI
Tuning / úpravy: zatím bez úprav jen zaslepený EGR

Re: Hero Winner

Příspěvekod PepaSaur » 29 zář 2011, 16:42

Jsi šikula je mi to hned jasný,motor Honda ale ne 50 rovnou 74ccm, :D kastle je malaguti a dokonce prý tyto motory pro jejich výkon montují do moderních Malaguti F15 8)

Tady je ten ENG.odkaz Hero Honda Winner - http://auto.indiamart.com/mopeds-scoote ... ro-winner/
Naposledy upravil PepaSaur dne 29 zář 2011, 17:12, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
PepaSaur

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011, 22:23
Bydliště: Havířov-Město
Skútr / moto: Hero Winner

Re: Hero Winner

Příspěvekod Cofisek » 29 zář 2011, 17:05

NO, člověk nestačí koukat :-D Ale na druhou stranu jedině dobře, protože tím snáz se budou schánět nějaké ty díly ... Ale zajímavý je, že takovou Hondu Winner jsem ještě nepotkal. Ani tu Malgutku, jen samý "Indiány" :-D Teda samý, potkal jsem jednoho na silnici a jednoho stojícího před hospodou :-D

PepaSaur : Taky plánuju servis sám, protože po tom co jsem viděl, tak si asi většinu prací udělá člověk sám a nemusí za to platit takový randály v servisu. Podle mě jsou servisy dobrý, pokud si člověk nechce mazat ruce, nemá čas, je úpně technicky mimo a nebo jen potřebuje razítko do servisky ... Ani jedno se mě netýká, takže ze mě už nedostanou ani korunu, nebo v nouzi nejvyšší :-D
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Hero Winner

Příspěvekod PepaSaur » 29 zář 2011, 17:42

Kamarádi moji zlatí,mám ale ještě jedno dilema které musím řešit."KAM SNIM" :( Neboť bydlím v paneláku a parkoviště je asi 100 m za domem a nemám žádný výhled na něj tak Winnera moc neuvidím. :(



Ještě další odkaz tentokrát CZ- http://www.scootland.cz/skutr-malaguti-centro-50/
Uživatelský avatar
PepaSaur

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011, 22:23
Bydliště: Havířov-Město
Skútr / moto: Hero Winner

Re: Hero Winner

Příspěvekod El Burro » 29 zář 2011, 20:53

Nemáš balkón?Když sem tenkrát kupoval od jednoho týpka z Prahy Babettu 207 tak sme ji od něj vezly normal výtahem z paneláku a měl ji na chodbě stačí jenom nějaká ucpávka do výfuku :wink:
El Burro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2011, 12:15
Bydliště: Praha Západ
Skútr / moto: Baotian Cyborg Ace 125 - 152QMI
Tuning / úpravy: zatím bez úprav jen zaslepený EGR

Re: Hero Winner

Příspěvekod Cofisek » 30 zář 2011, 08:21

Hele, taky bydlim na sídlišti a mám to teda schovaný v domečku pro popelnice, pod zámkem, ale pokud tahle možnost není, tak mám pořádnej řetez jak na kamion s dobrým zámkem a nebojim se to nechat kdekoliv u lampy, značky, nebo zábradlí. Vem to tak, že dneska už je takovej skůtrů, že se to až tak nekrade a pokud už by někdo chtěl ukrást skůtr, tak ty naše šunky to fakt nebudou ...
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Hero Winner

Příspěvekod PepaSaur » 30 zář 2011, 15:58

Neříkám ani nepíši že to je jedno,nebydlím ve velkém městě ale právě proto je tu hodně těch nepříspůsobivích spoluobčanů kteří ničí,kradou a zabíjí i za bílého dne :evil: .Ani to mne neodradí od koupě Winnera.
El Burro-Balkónek mám,výtah taky ale Winner do ničeho z toho nevleze ale dík za radu. :D Jinak ve výtahu vyvážím akorát elktrokolo které mám doma v pracovně (4 poschodí). :wink:

Ještě jeden odkaz : http://skutry-levne.cz/content/12-malag ... azen%C3%AD

Je to opět v pdf 8)
Uživatelský avatar
PepaSaur

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011, 22:23
Bydliště: Havířov-Město
Skútr / moto: Hero Winner

Re: Hero Winner

Příspěvekod Cofisek » 01 říj 2011, 08:05

Takže, že je to obšlehnutý Malaguti už víme :-D ... jak jsem si tak všiml, tak Malaguti má kotouč v předu a v parabole dvě světla. To vysvětluje, proč mi nejdou na Herovi přepdnout světla na dálkové, žádný dálkový tam nejsou :-D, krom přepínače na řidítkách :-D

Jen co mě překvapuje je fakt, že o téhle shodě Malaguti - Hero - Honda téměř v žádných servisech nevědí ...
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Hero Winner

Příspěvekod El Burro » 01 říj 2011, 11:34

Co jsem projížděl ty katalogy ND tak Hero je stejný jako Malaguti akorát motor je jiný a karburátor taky docela by mě zajímalo jestli ten motor je výrobkem přímo Majestic Auto Ltd. nebo je to obšlehnutý jiný motor ze skůtru pak by se dali sehnat i díly na motor který byl předlohou ale jestli takový je?

Cofisek: Jo a Hera se dělaly dva druhy co vím jeden jakoby předfacelift to je ten s hranatým světlometem jak máš ty a pak pofacelift novějšího roku výroby a ten má ty 2 kulatější světla jako tento:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
El Burro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2011, 12:15
Bydliště: Praha Západ
Skútr / moto: Baotian Cyborg Ace 125 - 152QMI
Tuning / úpravy: zatím bez úprav jen zaslepený EGR

Re: Hero Winner

Příspěvekod PepaSaur » 01 říj 2011, 19:35

Pánové je to divné ale ještě existuje jedna verze Winnera a to "Hero Puch Winner LX" :shock: :?: :idea:
Jak jsem šel dnes z práce tak jeden takový stál v kolovně a byl u něj i majitel :P tak jsem s ním dal řeč a říkal že součástky jezdí kupovat do polska,taky tvrdil že měl problém s technickou ale že už to berou snad všude jinak rok výroby měl "1993" a koupil ho v polsku a dovezl sem a je druhým majitelem.Jinak měl najeto 39681 km :shock: a motor z malaguti F15,karbec z hero honda a motor se prý dotoho vyráběl v německu.Tak je to parádní Japan,India,deutche,Italiano slepenec. :lol: tak jsem na netu našel toto

Další odkaz :arrow: :wink: https://picasaweb.google.com/1048759915 ... 0704335298
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PepaSaur

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011, 22:23
Bydliště: Havířov-Město
Skútr / moto: Hero Winner

Re: Hero Winner

Příspěvekod Cofisek » 02 říj 2011, 09:12

PepaSaur : No,já mám právě toho na té fotce, jen červenou metalízu a rád bych to hranaté, protože mi vadí, jak to svítí večer na prd, proto chci sehnat to hranaté světlo včetně plastového krytu, sundat z toho sklo a najít čiré, které by pasovalo a pak tam dát xenon. Jinak dobrá práce s nálezem dalšího majitele, další užitečné informace, nechtěl by se připojit do fora? :-)
Jo a tady na Skůtrforu jsem někde čet, že ta Indická verze má motor Bridge Straton

Stejně je to paráda, jak se jedna motorka může prodávat po dobu 10 a více let pod tolika značkama, pes aby se v tom pak vyznal, když potřebuje člověk náhradní šroubek :-D
Uživatelský avatar
Cofisek

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 22
Registrován: 08 zář 2011, 00:08
Bydliště: Praha - Hostivař
Skútr / moto: Hero Winner
Tuning / úpravy: nemám

Re: Hero Winner

Příspěvekod PepaSaur » 02 říj 2011, 09:58

:)To ho dalšího majitele se zeptám na to forum. :wink: Ten motor Bridge Straton je asi amerika. :roll: Rozhodující je že máme dvoutaktní motory a takový rozdíl v tom nebude co se týče náhradních dílů.
Myslím že se musíme dívat jen na "Horizontálně uložené motory" 8) a co se týče plastů tak na to asi nic nebude jedině nějaká bouračka. :(

To je základ pro Hero-
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
PepaSaur

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011, 22:23
Bydliště: Havířov-Město
Skútr / moto: Hero Winner

Re: Hero Winner

Příspěvekod El Burro » 02 říj 2011, 15:18

Jo kluci jakou máte rychlost v malym TP?Je tam 45km/h nebo víc?Já jen abych stim pak mohl legal na B řidičák.Jo a tu Malaguti Centro sem koukal ta má v TP 45km/h a jede daleko víc doufám že je to tak i u Hera,díky
El Burro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2011, 12:15
Bydliště: Praha Západ
Skútr / moto: Baotian Cyborg Ace 125 - 152QMI
Tuning / úpravy: zatím bez úprav jen zaslepený EGR

Re: Hero Winner

Příspěvekod PepaSaur » 02 říj 2011, 19:05

Já ještě musím na Hera počkat až do jara tak nevím jakou má psanou maximálku :? no a jestli jede rychleji tak to určitě ano. :D Příští rok asi bude novela v řidičákach tak se asi dočkáš že s Béčkem budeš moci řídit mašiny až do 125 ccm
o výkonu 11kw ale tato motorka musí být vybavená automatickou převodovkou.Tak nějak to možná bude. :lol:
Uživatelský avatar
PepaSaur

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 13
Registrován: 09 zář 2011, 22:23
Bydliště: Havířov-Město
Skútr / moto: Hero Winner

Re: Hero Winner

Příspěvekod El Burro » 03 říj 2011, 08:56

Jo jo to sem taky četl bylo by to dobrý pak bych si asi našetřil na Gileru DNA 125 a časem do ní flákl motor 180 ikdyž i ta 125 pojede pěkně :lol:
El Burro

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 18
Registrován: 26 zář 2011, 12:15
Bydliště: Praha Západ
Skútr / moto: Baotian Cyborg Ace 125 - 152QMI
Tuning / úpravy: zatím bez úprav jen zaslepený EGR

PředchozíDalší

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 2 návštevníků