Derbi Predator LC 50 2T

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Re: Derbi Predator LC 50 2T

Příspěvekod jsb » 02 dub 2014, 21:39

Tak co válečky, už jsou doma? A kdo z holek už se odhodlal a osedlal páju?
jsb

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 16
Registrován: 21 led 2013, 23:57
Bydliště: 12km JV od LUHAČOVIC
Skútr / moto: Italjet Formula LC 50

Re: Derbi Predator LC 50 2T

Příspěvekod kralda » 16 dub 2014, 13:43

No jo, válečky jsou doma. Ale Predátorovi se nechce do kopce. Vyměnil jsem i kontrastní pružinu, ale do kopce ne a ne vyletět. Jako by ho někdo tahal za kufr. Chápu že do kopce musí zpomalit, kór když na něm jedu já, ale měl by držet furt stejné otáčky. Jak jsem řekl, jako by ho někdo tahal za zadek dolů. Klesá rychlost i otáčky. Válečky jsem dal stejné jak ta byly original 6g. Kontrastní pružina je taky stejná. Připadá mi to jako by něco regulovalo přívod paliva. Je to možné? I po rovině je to hodně váhavé. Jede na plný plyn a jako by sem tam přibrzdil, prostě ztratil výkon. Zastavím, dám plný plyn a vyrazí jak střela, po chvilce začne výkon slábnout, pak zas chvilku jede a pořád dokola. Prostě jako by jel chvilku na jeden válec a pak na dva. Nevím jak jinak bych to posal.

22.4.2014
Zdá se, ře je problém vyřečen. Odlehčil jsem v práci tři válečky, každý o 1 gram a už to fičí i do kopce na plný knedlík. Nožná by to chtělo ještě trošku ubrat, ale asi už to nebudu hrotit. Ještě mě trápí teplý start. Za studena chytne na první cvaknutí, ale za tepla se mu nechce a musí dlouho točit. Může na to mít vliv svíčka s krátkým závitem? Měl jsem tam i s dlouhým závitem, ale to mi zase nějak nefungovalo. Proč?
Uživatelský avatar
kralda

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 11
Registrován: 27 úno 2014, 14:55
Bydliště: Bojkovice
Skútr / moto: Derbi Predator LC 50 (2T) r.v.2000

Předchozí

Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků