Čištění/nastavení karburátoru - benzín nejde do válce

Aneb když něco nefunguje tak, jak má...

Re: Čištění/nastavení karburátoru - benzín nejde do válce

Příspěvekod forester » 20 úno 2019, 08:50

stretavka píše:mmks

Admine, prosím, lockni toto vlákno stejně to nikam nevede.


Ale vede, len už sa konečne rosvieti niekomu v hlave s kým máme tu čest. Už zadávanie témy a problém naznačoval že zase nás tu súdruh bude masírovať a skúšať. Bostav to presne a maximálne slušne vyjadril obrázkom.

No a záver je jasný. Ja by som to nemazal ale naopak nechal ten jeho posledný koment niekde na titulke ako vzor a odstrašujúci príklad. Zadávatel by si síce prial aby to zmizlo a po chvíli sem zase vnikol s podobným záludným problémom a technickým rébusom ktorý bude stále dopĺňať ďalšími a dalšimi záhadami.
Honda PCX - 2010, predaný, 24 tis km
Honda Shadow - Black Spirit VT750C2B,2011,predaný,40 tis km
Yamaha X-Max 250 - 2012, predaný,84000 km
Honda Forza 300 - 2018, predaný 29000 km
Honda Hornet CB600F 2013, predaný 32000 km
Uživatelský avatar
forester

2500+
 
Reputace: 654
Příspěvky: 5477
Registrován: 14 čer 2010, 16:04
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: Honda ADV 350

Re: Čištění/nastavení karburátoru - benzín nejde do válce

Příspěvekod tomkob1980 » 20 úno 2019, 10:51

Přátelé, kamarádi...:-) Původně jsem neměl v úmyslu se vyjadřovat, ale nedá mi to. Při vší úctě ke všem diskutujícím mám trochu pocit, že se z mnohých stali paranoici a díky tomu začíná fórum ztrácet smysl. Všichni kteří sem chodí pravidelně ví, co se skrývá pod pojmy "Kocúr" a "Marléna". Zde, stejně jako na kterémkoliv jiném fóru, se najdou jedinci, kteří mají potřebu zasírat vlákna a vodit ostatní diskutující za nos prostřednictvím smyšlených dotazů o absurdních problémech. To k tomu bohužel patří. Nikdo ale nikoho nenutí aby se vyjadřoval. Když zůstanou taková témata/dotazy bez odezvy, tak se problém vyřeší sám. Díky hysterii mnohých ale vzniklo co. Nováček se slušně na něco zeptá, dodá fotky a místo rady se mu dostane urážek a výčitek. Nechápu, proč mají někteří (schválně nejmenuji) potřebu se vyjadřovat, když k tématu nemají co říct. To vás nikdy nenapadlo, že ne všichni si chtějí dělat z ostatních legraci a mají opravdu problém, který by na fóru rádi vyřešili? Když to dotáhnu do absurdna, tak mi z toho vychází, že nový člen fóra se nesmí na nic ptát, vůbec se vyjadřovat a smí pouze hltat rozumy těch, kteří měli to štěstí se zde zaregistrovat dřív. Myslíte si že tak to má být? Já jsem přesvědčen že ne. Proto všem doporučuji...dříve než se necháte strhnout k davové hysterii, zkuste o tom trošku přemýšlet. Díky.
Uživatelský avatar
tomkob1980

250+
 
Reputace: 141
Příspěvky: 352
Registrován: 22 dub 2011, 22:38
Bydliště: Vodňany
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 400 IRON MAX, Yamaha MT 09 Tracer

Předchozí

Zpět na Technické problémy se skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků