Aprilia SR 50 Factory Purejet - tuning

Diskuze o skútrech s nejmenším objemem, včetně kitových strojů.

Aprilia SR 50 Factory Purejet - tuning

Příspěvekod IKus » 27 črc 2010, 12:21

Ahoj, uz nejakou chvili mam tohoto skutra a protoze vice mene jezdim ve 2 lidech zacal jsem uvazovat o nejakych upravach.
Mam najeto necele 4 tisice a variator se v kopcich chova dost podivne. Pokud jedu do velkeho kopce a uberu pred zatackou tak pri rychloosti mensi jak 20 kmh uz klesnou otacky do pasma ze ktereho vetsinou uz nezrychli. Zacne zpomalovat a nakonec musim zastavit. Zajimave je ze pokud v tom kopci zastavim tak se v pohode zase rozjedu. Mam pocit ze variator proste po lehkem odlehceni pred zatackou neni schopnny prejit na nizsi prevodovy stupen, nebo tam je neco uz opotrebovano.
Na scootlandu doporucuju Malossi, maji take brzdu kde dokazou sladit hmotmotnosti valecku, odstredivou spojku, kontrastku aby odpovidala moznostem motoru. Psal jsem jim ze bych chtel zaroven vymenit i vyfuk a sladit komplet jako celek a oni mi odpovedeli ze vyfuk se vymenit neda, ze nemaji na purejet diagnostiku a nemuzou pridat davku benzinu.
Odepsal jsem jim ze nechci zadny chiptuning, ale protoze vyfuk nejakym zpusobem posune maxima vykonu a kroutaku jinam, tak je potreba sladit vse jako jeden celek a na brzde je nejlepsi moznost.
Odpovedeli prakticky to same a ja nabyl nazoru ze tam jednam s tatarama, kteri maji sice pekne stranky, ale rozumi tomu asi dost mizerne. (mozna jen pan co zrovna sedel za pocitacem)
http://www.scootland.cz/skutr-aprilia-sr-factory-50/
Existuje tu v repoblice jeste nekdo jiny kdo muze poladit sportovni variator k sportovnimu vyfuku?
Diky predem
IKus

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 07 čer 2010, 14:08
Skútr / moto: SR50 Factory 2008
Tuning / úpravy: Serie bez restrikci

Re: Aprilia SR50 factory (purejet) tuning

Příspěvekod gunit4 » 27 črc 2010, 15:08

to do tych kopcu bych vydel na vymeklou kontrastku nebo plošky na valečkach
Valec .Motoforce sport . Karbec 17.5.Vyfuk S6 replika .variator S6proSport . vmax real 110km/h
Uživatelský avatar
gunit4

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 192
Registrován: 30 zář 2009, 16:28
Bydliště: karvina
Skútr / moto: yamaha jog RR
Tuning / úpravy: vario vyfuk karbec

Re: Aprilia SR50 factory (purejet) tuning

Příspěvekod IKus » 03 srp 2010, 16:01

Tak jsem vcera privezl moto ze servisu v Aspiritu v Praze a nenasli zadnou zavadu na cerpadle ani na variatoru:) Co jsem cekal?
.....
Ale rekli mi ze jsou schopni zmenit mapu vstrikovani a prispusobit ji k novemu ladenemu vyfuku. I brzdu na zmereni maji. Mate nekdo zkusenost s touto upravou?
IKus

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 07 čer 2010, 14:08
Skútr / moto: SR50 Factory 2008
Tuning / úpravy: Serie bez restrikci

Re: Aprilia SR50 factory (purejet) tuning

Příspěvekod chip13 » 02 lis 2010, 16:08

Zdravim ikdyz to neni k tematu nevite kde ma Aprilia sr 50 prerusovac blinkru.Dekuji
chip13

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 02 lis 2010, 16:02
Skútr / moto: Aprilia sr 50


Zpět na 50ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků