Yuki Rally II 50 2T - zajíždění

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Yuki Rally II 50 2T - zajíždění

Příspěvekod Jindra » 26 čer 2007, 10:55

Nazdárek
Pred tydnem jsem koupil tento skůtr a chtěl jsem se zeptat jak to mám zajíždet a na co si dávat bacha.Prodejce mi řikal že tm mam lít benzin vyšší jak 95 a olej je mi jasny to co předepisují.Zatim mám najeto kolem 50km a po pravdě nic moc je to slabé máte stím někdo zkušenosti?Když tak napište rád bych o tom pokecal třeba přes mail nebo scape.Zatím děkuji za odpovědi Jindramac@centrum.cz
Naposledy upravil KYBLOS dne 03 lis 2013, 23:39, celkově upraveno 2
Důvod: Téma bylo přesunuto do správné sekce
Jindra

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 26 čer 2007, 10:46

Re: Yuki Rally II 50 2T - zajíždění

Příspěvekod MilosNovotny » 26 čer 2007, 11:05

Nazdárek kolego ! Mám něco podobného ale typ YUKI ShotGun50 (4 takt). Liju do toho normální 95 benzín. Mám momentálně najeto kolem 130 km tak to taky zajíždím. Výrobce doporučuje do prvních 300 km rychlost 35 km/hod. To jsem si ale přečetl pozdě už jsem s tím jel i 60 km/h. Nijak ho nešetřím ale nechám ho alespoň zahřát na provozní teplotu a teď jedím tak 30 - 40 km/hod. Živý taky moc není ale to 4 takty (50ccm) obvykle moc nejsou. Zbytečně ho nevytáčím a zatím nedělám dlouhé trasy non-stop (max. do 10 km). Zatím sbírám závady pro garančku, kterou mám po prvních 500 km. Pokud chceš mé dosavadní zkušenosti jukni na můj web mého skútru ( http://shotgun50.bloguje.cz ) . Měj se a přeju hodně najetých km...
YUKI ShotGun 50 (4T)
(http://shotgun50.bloguje.cz)
...a mušky na zubech...
Uživatelský avatar
MilosNovotny

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 22 čer 2007, 11:10
Bydliště: Okolí Vrchlabí
Skútr / moto: YUKI ShotGun 50 (4T)

Re: Yuki Rally II 50 2T - zajíždění

Příspěvekod mrokar » 26 čer 2007, 13:27

Ja som Hurikana zabehaval cca 40km/h do 500 km, dovtedy som to setril. Po 500 som uz daval nieco cez 40 a sem-tam plny kotol na takych 200-300 m az do 1000 km. Potom mi na garancke vybrali kruzok z variatora, odskrtili plyn, mozno vybrali zuzenie sania (ak tam nejake bolo).
Po garancke som odchadzal 60tkou a doma som vymenil to zakrutene koleno za kratke. Potom to islo max.75, tak ako teraz, cestovna rychlost okolo 60-65 km/h.
Len sa nikde neponahlaj, tych 1000 km mas za chvilku najazdene, skuter sa ti odvdaci vacsou spolahlivostou.
Keby nieco, na inych forach som aj mPershing...
Obrázek
Uživatelský avatar
mrokar

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 421
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: ZV
Skútr / moto: Burgman AN250

Příspěvekod Daelimek » 02 črc 2007, 17:37

Měl jsem Rally 50 4T a jezdil jsem prvních 300km opatrně a pak jsem to točil,aby to nezlenivělo a pokud se něco má pokazit,tak ať hned a v záruce...
Uživatelský avatar
Daelimek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 660
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Třebíč
Skútr / moto: Vybírá se..v merku mám PCX :)

Re: Yuki Rally II 50 2T - zajíždění

Příspěvekod chucky » 20 úno 2009, 17:43

Cuzz vsem co maj yukinu :) . Mam taky rally II a sem spokojenej jestli chces aby to jelo lip tak odstran z vejfuku slepi koleno jestli ho tam mas a pak takovou krabycku co je pridelana na vejfuku, kdyz to udelas bude to zivejsi a pojede to o neco vic, a pak dej dyztak vetsi trisku do karburatoru myslim ze seriova je 60 dej tam treba 62 nebo 64 a trosku vic vzduchu. tim to pojede jeste o neco lip ale nesmis to prehnat musis to hlidat podle svicky aby to nemelo moc benzinu nebo vzduchu. ja sem si na to koupil ladak od gianneli a jede to super ma to dobry zrychleni a vic to toci a ma dobrej zvuk ale musis si sam predelat drzak.......takze jak drzak tak i prirubu. Tak zatim zdar kdybys chtel poradit tak se ozvi a ten kluk co ma shotgana tak taky kamos ho ma a muzu ti stim poradit tak zdarec at vam to jezdi. 8)
chucky

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 20 úno 2009, 17:34
Skútr / moto: yuki rally II


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron