Rhon Speed - výměna CDI

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Rhon Speed - výměna CDI

Příspěvekod Fugy » 01 říj 2013, 18:34

Ahoj všem, právě jsem si chtěl vyměnit originál cdi za Naraku. Když jsem ji našel (u baterie), vymenil a chtel nastartovat, tak nic. Zkoušel jsem pres tlacitko i nakopávačku a nechytnul. Dráty a zapojení bylo dobře, podle návodu tady z fóra. Jen me udivuje, ze do original cdi vedou ze spodu dva svazky a v Naraku je jenom jeden. Mam strach originál usripnout, protože když se nezadařilo s Naraku, zpet jsem zapojil origo a nastartoval bez problémů problémů. Fotky mám, jen jsem nezjistil, jakje sem vložit :D I když se admin snažil poradit, tak mě to stejne nedovolí vložit fotku, asi je velká, ale v mobilu se mi to upravovat nechce a ani to neumim :D
Naposledy upravil Fugy dne 01 říj 2013, 19:24, celkově upraveno 1
Fugy

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 6
Registrován: 01 říj 2013, 14:43

Re: Rhon Speed - výměna CDI

Příspěvekod Vratas » 01 říj 2013, 18:48

Fotky se vkládají pod psacím polem, kam píšeš text příspěvku - záložka "Příloha". Pak zvolíš "Procházet", najdeš si cestu k fotce a pak klikneš na červené tlačítko "Přiložit soubor". Poté se ti nabídka, kde je tlačítko "Umístit do příspěvku".

Když na to klikneš, tak se ti do textového pole vloží odkaz na ten soubor, co jsi nahrál a záleží na tobě, zda budeš psát nad něj nebo pod něj. Doporučuji nejdříve psát a fotku nechat až dole,
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 1 návštěvník