Rhon Speed 50

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod mireksekyra » 19 dub 2015, 20:43

kruciš někde jsem prodrbal manuál a nemůžu jej najít - jakej olej mám dát do variátoru potřebuji jej vyměnit.jo a při první poloze na zapnutí světla se rožně ta malá pi.... ve předu - projde to u pánů a slečen či paní u policie jako dení svícení???????
jezdím jen tak rychle jak létá můj anděl strážnej..............
Uživatelský avatar
mireksekyra

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 38
Registrován: 04 srp 2011, 13:55
Bydliště: Olomoucký kraj
Skútr / moto: Rhon speed 50 ,maxon matador 125
Tuning / úpravy: Rhon:restrikce pryč,cdi naraku

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod Vratas » 19 dub 2015, 20:50

Olej převodový, 80W90.

A k těm světlům : Je to tak homologované jako denní svícení a schválené výrobcem a uvedeno v manuálu? Asi ne viď, takže krom obrysových (parkovaček) používej i světla potkávací a moc nevymýšlej.
Motocykl je pro dvě osoby pouze schválen, ale nikoliv určen...

Nadává-li Moravák na Pražáka, nadává v podstatě sám na sebe...
Uživatelský avatar
Vratas

Moderátor
 
Reputace: 283
Příspěvky: 1525
Registrován: 10 srp 2011, 10:48
Bydliště: Praha - jinde to nejde
Skútr / moto: Honda CB900F Hornet

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod Dusan14 » 20 dub 2015, 07:02

Ta motorke a skutri sviet co najviac, lebo ked si ta niekto nevsimne nemusi to dobre dapadnut,tak nesetri ziarovku
Dusan14

1000+
 
Reputace: 35
Příspěvky: 1129
Registrován: 09 bře 2014, 22:42
Skútr / moto: TGB Bullet 125

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod pokrm » 10 kvě 2015, 12:42

Ahoj potřeboval bych se zeptat jak se jmenuje tento díl
DSC_0189h.jpg
DSC_0188d.jpg
je to na plynové lanko takovej jakoby rozbočovač z jedný strany do toho vede lanko od řidítek a z druhé strany jdou dvě ven a jedno jde do olej. čerpadla a to druhé do karburátoru. Potřeboval bych totiž koupit nový a nevím jak se jmenuje. Děkuji moc. :)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
pokrm

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2014, 00:52
Skútr / moto: rhon 50
Tuning / úpravy: laděný výfuk(Leo vince TT Hand made)+odstranění restrikce, větší tryska, otevřený filtr, odblokovaná řídící jednotka, sportovní variator, lepší pružinky ve spojce

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod VladoTA3 » 14 kvě 2015, 13:12

Ahoj.
Tento diel je súčasťou lanka plynu YD F50T-C-0902100
Pravdepodobne sa to samostatne nedodáva, iba súčasťou celého nového lanka (ak sa teda nemýlim).
Tiež sa mi to na jednom skútri zlomilo, tak som napojil iba jednu časť lanka na plyn do kaburátora a na olejovú pumpu som druhú časť jednoducho už nezapojil. Teraz dodávam M2T olej priamo do benzínovej nádrži pri tankovaní benzínu.

Necituj poslední příspěvek viz. pravidlo číslo 4. Díky Kyblos.
Naposledy upravil KYBLOS dne 17 črc 2015, 12:38, celkově upraveno 2
Důvod: Citace posledního příspěvku.
Skútr / moto:
Žlutý Sršeň od Kellyho : oT-o
Rhon Speed 50 (50 ccm China Scooter)
_________________________________
Tuning / úpravy:
CDI Naraku, Sviečka NGK, Reštrikcia Out
Tá část mezi sedadlem a volantem :D
_________________________________
Uživatelský avatar
VladoTA3

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 22 črc 2010, 23:50
Bydliště: Slovakia, Poprad - TA3
Skútr / moto: Žlutý Sršeň od Kellyho: oT-o
Tuning / úpravy: Tá část mezi sedadlem a volantem =) , CDI Naraku , NGK , Restrikcia out

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod permon7 » 24 kvě 2015, 21:33

Dobrej Sršnáci
zakoupil sem si tento hezky stroj rhon speed 50 ma malo najeto ale tak nějak z něj s kopce vymáčknu max 40/km/h a do kopce tak 35/km/h.
Poradte co stím provest aby to jelo jak tady píšete !? Vím že se píše něco o variatoru ale je to pro mně španělská vesnice.
Poradte prosím cokoliv aby ten hezkej stroj jel aspon 60. Dík za každou radu.
permon7

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 24 kvě 2015, 21:27
Skútr / moto: Rhon speed 50
Tuning / úpravy: ne

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod Hybča » 25 kvě 2015, 15:33

Ahoj permon-e7, první co musíš udělat je odstranit tzv. "restrikci", prostě celý stecker a zahodit ho daleko do pole! viz. odkaz: 50ccm-f78/rhon-speed-50-t3786-45.html
No a pak to začne - můžeš, ale nemusíš pokračovat dále, jiný výfuk, variátor, .....atd. prostě se zbavit toho čínského balastu.
Jinak Ti doporučuji si opravdu přečíst celé fórum, týkající se tohoto sršně. A opravdu pečlivě od A - Z.
Ono totiž a hlavně guru v této oblasti nebaví odpovídat na stále stejné otázky.
Prostě jestliže chceš vylepšovat, tak zároveň i číst fórum. Myslím, že každý si tím prošel.
Tím zde nechci dělat žádného chytrolína, sám jsem úplný začátečník a také se ptám, ale nejdříve si toto fórum přečtu ještě jednou,
než se zeptám.

Hybča.
Uživatelský avatar
Hybča

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 43
Registrován: 19 čer 2013, 14:06
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Od 11.5.2016 nový skútr Honda PCX125-hnědá Havana
Tuning / úpravy: Nové pneu-Michelin City Grip 2

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod milos1999 » 30 kvě 2015, 14:42

Čaute som vlastníkom rhon speed 50 už asi jeden a pol roka, mam vytiahnutu tu restrikci a skuter po kym som tam mal ten podtlakovy ventil v nadrži všetko bežalo tak ako malo ale keď som ho vymenil za obyčajný ventil skúter pri 50 km/h prestal ťahat. Neviete čo s tým môže byť?
milos1999

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 30 kvě 2015, 14:30
Skútr / moto: Rhon Speed 50
Tuning / úpravy: zatial žiadne

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod Hybča » 01 čer 2015, 16:04

Pro milose 1999,
A proč jsi to vlastně udělal?????
Důvod? Proč jsi měnil ten ventil?
Rozumněl jsem Tvé otázce, ale myslím si, že by jsi se mohl trochu rozepsat.
Podle mě je to moc málo info.
Hybča.
Uživatelský avatar
Hybča

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 43
Registrován: 19 čer 2013, 14:06
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Od 11.5.2016 nový skútr Honda PCX125-hnědá Havana
Tuning / úpravy: Nové pneu-Michelin City Grip 2

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod FraJa » 03 čer 2015, 08:20

Zdravím Vás, mám na vás otázku jak seřídit lanko vesoucí do čerpadla dávkování oleje. Kontramatky co jsou na konci lanka u čerpadla jsem objevil povolené :-(
Prosím o rady, děkuji.
FraJa

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 03 čer 2015, 08:12

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod pokrm » 21 čer 2015, 14:47

ahoj chtěl bych se jak vyndat oilmastra protože bych si chtěl dávkovat olej do nádrže děkuji moc předem
pokrm

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2014, 00:52
Skútr / moto: rhon 50
Tuning / úpravy: laděný výfuk(Leo vince TT Hand made)+odstranění restrikce, větší tryska, otevřený filtr, odblokovaná řídící jednotka, sportovní variator, lepší pružinky ve spojce

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod Kiper » 21 čer 2015, 14:49

Jestli nemáš válec o obsahu 70ccm tak je naprostá blbost odpojovat oilmaster.
Úpravy na skútru: Hliníková podlaha, proužky na ráfky, laděný výfuk LeoVince TT, upravený karbec, variátor Malossi Multivar, spojka Stage6 Torque Control MK II, válec Malossi sport 50ccm, brzdové destičky BREMBO.
Uživatelský avatar
Kiper

100+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2013, 16:02
Bydliště: Pár minut od Brna
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod pokrm » 22 čer 2015, 15:55

ano to rozumím ale stejně bych ho chtěl vyndat už jen kvuli tomu že ta nádobka tam dost překáží a z mého hlediska je to praktičtější
pokrm

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2014, 00:52
Skútr / moto: rhon 50
Tuning / úpravy: laděný výfuk(Leo vince TT Hand made)+odstranění restrikce, větší tryska, otevřený filtr, odblokovaná řídící jednotka, sportovní variator, lepší pružinky ve spojce

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod Kiper » 22 čer 2015, 21:56

U toho oilmastera jde hlavně o to, že do motoru jde přesně tolik oleje kolik motor potřebuje :wink: A myslím si, že u dvoutaktu je mnohem praktičtější dojet na benzínku, natankovat a jednou za 1000 km dolít olej než po každých 200 km míchat olej s benzínem a lít to doma do nádrže. A jinak to odpojování bych nechal na někom, kdo tomu trochu rozumí :)
Úpravy na skútru: Hliníková podlaha, proužky na ráfky, laděný výfuk LeoVince TT, upravený karbec, variátor Malossi Multivar, spojka Stage6 Torque Control MK II, válec Malossi sport 50ccm, brzdové destičky BREMBO.
Uživatelský avatar
Kiper

100+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2013, 16:02
Bydliště: Pár minut od Brna
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano

Re: Rhon Speed 50

Příspěvekod pokrm » 17 črc 2015, 22:53

takže i přes to že jste mi nedoporučovali sundat oilmaster tak jsem to udělal :D a skůtr jezdí dál stejně dobře akorát už mi tam nepřekáží ta blbá nádobka a je tam místa jako nikdy :D a udělal jsem to tak že jsem natáhnul jedno dlouhý lanko (nerezový) který jsem koupil v krámu na kola a je dlouhý tak akorát poté jsem sundal nádobku odpojil a hadičku od toho jsem zkrátil a zaslepil stejně tak jako hadičku ke karburátoru vypustil nádrž a benzín namíchal s olejem to je snad vše jinak to čerpadlo jsem tam nechal zaslepený at se klidně po**** :D :D :D
pokrm

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 27 pro 2014, 00:52
Skútr / moto: rhon 50
Tuning / úpravy: laděný výfuk(Leo vince TT Hand made)+odstranění restrikce, větší tryska, otevřený filtr, odblokovaná řídící jednotka, sportovní variator, lepší pružinky ve spojce

PředchozíDalší

Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků