LONCIN LX 50 QT - únik převodového oleje

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

LONCIN LX 50 QT - únik převodového oleje

Příspěvekod Loncin 50 dentris » 17 dub 2011, 18:17

Zdravím všechny, nedávno jsem pořídíl tohle úplně nové vozítko.. :) a mám spoustu otázek.. Za studena mi to moc dobře nestartuje ... někdy se stane, že to ani nenastartuje ráno vůbec... :( ale potom co se trošku oteplí startuje spolehlivě.. myslim, že to je automatickým sitičem... ale nevim co s tím??? další problém co vzniknul je odkapávající převodový olej.. začalo to před dvěma dny.. bylo to vždy po dojetí a vypnutí motoru... tak z toho ukáplo tak dvě tři kapky, ale dnes jsem si všim, že je to víc... odkapává to z dirky která je v blízkosti šroubu kterým se olej vypouští (vi. foto)... nevím jestli je to normální... nevíte někdo...? a na co ta dirka tam vůbec je koukal jsem i na jiné modely a mají jí taky... teď na něm mám najeto cca 600 km a čeká mě garanční prohlídka v 1000 km... těch zbývajících 400 km najedu tak do tejdne.. myslíte , že to mam nechat ten problém s olejem až na tu garančku nebo to mam dát do servisu hned...? nemůže se něco zadřít nebo tak něco...? :)

jinak kdo máte zkušenosti s tím to modelem, tak pište své poznatky budu jedině rád... díky :)
160420111022.jpg
160420111021.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil Loncin 50 dentris dne 17 dub 2011, 21:06, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Loncin 50 dentris

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 17 dub 2011, 14:45
Skútr / moto: Loncin LX 50

Re: LONCIN LX 50 QT - únik převodového oleje

Příspěvekod lx50qt-23 » 24 dub 2011, 12:16

čau, mám to samý vozidlo a s olejem jsem měl taky problém, ale nakonec jsem zjistil, že to není z variátoru, ale ze zadního tlumiče. Celej kompletně vytekl. :-) V servisu mi řekli, že ho musí odmontovat a někam poslat na reklamačku. Tak jsem jim poděkoval a jezdím s tím tak dál. :-) Taky se mi zdálo, že mi kape olej z té nádobky (oddělené mazání), ale to jsem zase zjistil, že ji mám přeplněnou, může se plnit jen zhruba do půlky. Riska tam není, tak to si taky raději zkontroluj. :-) Jinak jsem celkem spokojenej, chytá mě na drc, ale ze začátku nechce držet otáčky a má tendenci zdechat, ale když na to hned sednu a ujedu zhruba 500 m k první křižovatce, tak už je to v pohodě. Nechal jsem si v 900 km odstranit restrikci a ted mi jezdí 60 km podle gps. Myslím, že na chinu je celkem v pohodě. :-) Tak přeji mnoho bezproblémovejch kilometrů. :-)
lx50qt-23

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 24 dub 2011, 12:01
Skútr / moto: loncin lx50qt-23
Tuning / úpravy: odstraněná restrikce


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků