Kingway Koyot 50 - nestartuje

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod Tondaxp » 30 led 2010, 09:25

Zdravím všechny motorkáře. Potřeboval bych poradit skoušel jsem včera nastartovat mého skůtra a nic. mám Kingway Koyot. když startuju tak jak je od nádrže hadička spojená z filtrem banzínu tak mi přez něj při startování kape banzín, nevíte někdo čím by to mohlo být. a ještě jedna maličkost jak jsem to startoval tak jsem vybil batérku a při nabíjení jsem zjistil že je uplně nasuchu, má to zak být? Díky za odpověd
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 kvě 2013, 01:01, celkově upraveno 1
Důvod: Téma bylo přesunuto do správné sekce
Kingway Koyot 50 ccm
Kingway Mosquito 50 ccm
Uživatelský avatar
Tondaxp

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 03 črc 2009, 18:18
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Kingway Koyot

Re: Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod respekt.fr » 30 led 2010, 10:08

Když teče benzín do filtru tak je to klapkama . To asi ne zamrzlé :D :D . Klapky jsou pod přírubou na karbec jak je na tom nasazený karbec na té gumně tak pod tou přirubou jsou klapky . nebo ješte podtlak na nadrži že to pořad pouští benzín
Naposledy upravil KYBLOS dne 03 lis 2013, 19:51, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny 3 příspěvky pod sebou
fuk stage6 proleprika chrom.spojka stage6 torque.variator motoforce racing.přední polomneřice stage6 racing filtr stage6.přední zadní destičky stage6 racing.dowhill řiditka str8.představec str8.
respekt.fr

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 528
Registrován: 25 říj 2009, 16:23
Bydliště: kousek od zlina
Skútr / moto: Malaguti f15 hiend pila .aprilia sr.HONDA CRF 250R
Tuning / úpravy: s6 proleprika.thermoteck.podložka pod klapky.příruba s6 R/T.varec motoforce racing.polomněřice s6.spojka s6 torque.zvon naraku.openfiltr s6.kontra malossi.podložka pod kontru malossi.DHW řiditka str8 +představec str8.tlumič motoforce R6.VíC v PODPISU..!!

Re: Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod sedli » 30 led 2010, 12:04

Udělat všecky ty základní věci...vyčistil karbec-může tam bejt špatnej benál už, zkontrolovat sytič, jestli to háže jiskru...jinak baterku máš suchou? Jaký máš typ? Jestli elektrolyt klasickou tak tam musí být kapalina po vyznačený rysky...jinak se netrap já když teď chci vyjet v zimě mujsím jít k tomu o 5 minut dřív a nakopávat taky nechce chytat

Nepíšeš jaký máš typ motoru - pokud 2T , karburátor je naprosto jednoduchej, stačí vymontovat ven, v místě příruby gumové která vede do motoru to hned musíš něcím zadělat, aby tam nelítal bordel a karbec zespodu rozděláš(klasický šroubky) a celej vyčistíš. V něm jsou díly který jsou taky vyšroubovat a ty vyčistíš(tryska). Jestli máš 4-Takt tak ti neporadím, ale všichni píšou že je o hodně složitější.Toho karbecu se neboj, nemáš na tom co zkazit.
Naposledy upravil KYBLOS dne 03 lis 2013, 19:52, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod Tondaxp » 30 led 2010, 12:14

Mám 4T
Kingway Koyot 50 ccm
Kingway Mosquito 50 ccm
Uživatelský avatar
Tondaxp

25+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 33
Registrován: 03 črc 2009, 18:18
Bydliště: Ostrava
Skútr / moto: Kingway Koyot

Re: Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod sedli » 30 led 2010, 12:18

Tak to musíš počkat na povolanější tady, já sem na Power of 2T :-D To musí bejt docela slabý ten skůtr když je to padesátka a ve 4T...ale zatim zkus zkontrolovat ty věci co je psaný nahoře-hlavně svíčku, podle toho se pozná jaká je směs a jestli máš karbec rozladěnej, jak píšeš jinde určitě ji máš bohatou, proto ti to žere tolik !
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod xDagi » 01 úno 2010, 14:32

Nazdarek,chtěl bych se tě zeptat jestli když zastartuješ a vyndáš svíčku je mokrá,jestli ano tak se do toho karbecu bedeš muset pustit :roll:
Piaggio X9 500i.e. prodáno,koupen Nexík
Uživatelský avatar
xDagi

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 51
Registrován: 18 lis 2007, 12:42
Bydliště: Lovosice
Skútr / moto: Gilera Nexus 500i.e.
Tuning / úpravy: Zatím bez uprav

Re: Kingway Koyot 50 - nestartuje

Příspěvekod tomiktom » 05 úno 2010, 21:15

Čauwes jelikož je kingway Koyot 4T motor tak je zaschlá tryska v karburátoru volnoběžná a skútr nenastartuje , pokud ti před zazimováním dobře běžel tak v ničim nehledej problém a vyčistí karburátor .
Vyndáš sedačku povolíš příruby na karburátoru a otočíš si ho a odmontuješ plovákovou komoru 3 šroubky trochu ti poteče chvilku benzín a vytahneš obě dvě trysky na plochý šroubovák a vyčistíš a zase složíš
Tryska je to tadle která dělá problém http://skutry-levne.cz/motor/971-sada-v ... 35-58.html pokud by si chtěl aby ti lepe chytal furt je dobré koupit někde tudle sadu a dát si tam větší trysku .
Jinak pokud ti teče palivový filtr nic stím neuděláš než si koupit někde za pár korun druhý , jedině by šlo udělat pokud by byl veliky a rozšroubovatelný ale myslím že to nebude na 99%
Baterku tam máš určitě černou nepruhlednou na podlaze pod nohama , tu pokud máš vybitou uplně tak to nemá smysl ani dávat na nabijčky na gelové baterky jelikož by to už ničemu nepomohlo , hoď ji na autonabíječku na cca 30minut jakmile uslyšíš že trochu v ni něco zabublává tak to odpoj a skus to nahodit .
Jinak je ještě dobré abys sis nevybil baterku než to nastartuješ tak vytáhni z gumového kolena před karburátorem hadičku a udělej do ní pusou podtlak jako by si chtěl slámkou se napít otevře to benzinový kohout a chvíli poteče benzín než se karbík naplní .
Ta volnoběžná tryska musí mít krásně kulatou dírku proti světlu jinak ti to nechytne je to špatným benzínem když je zanesená !
http://www.scooterclubolomouc.cz srazy a vyjížďky v Olomouckém kraji

http://www.skutry-levne.cz
Servis a Tuning skútrů a čtyřkolek
Prodej tuningových dílů na všechny skútry
Uživatelský avatar
tomiktom

Prodejce/servis
 
Reputace: 0
Příspěvky: 50
Registrován: 23 led 2010, 20:48
Bydliště: Velký Týnec , Bystřická 449 , 78372
Skútr / moto: Malaguti F12R
Tuning / úpravy: Lehce naleštěnej a nějaký ten výfuk a vario


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 11 návštevníků