Kentoya zoom nevím co s ni

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Kentoya zoom nevím co s ni

Příspěvekod Jslama » 12 lis 2016, 15:28

Dobrý den pánové, již nějakých 12 let vlastním kentoyu zoom 50 4T. X let jen stala v létě jsem ji opravil vyčistil a nějaké 4 měsíce jezdila bez zásahu a vozila mě do práce. Minulý týden mi praskl řemen variatoru, objednal jsem tedy nivy originál, číselné označení se schodovalo a řemen vyměnil. A on problém. Nejdřív motor nechtěl vůbec chytnout šel těžce. Nakonec chytne při startu pod plynem ale :
Za 1) motor jde strašně těžce preskakuje jak auto co jede na dva válce, při přidání plynu se duši a co je divné zadní kolo se snaží neustále točit a nezastaví se.
Za 2) scootr mě neuveze. Do otáček jde jen kdy je na stojanu a nemá žádný odpor.

Ptám se tedy kde jsem mohl udělat chybu když předtím scootr až do prasknutí řemenů normálně jezdil. Nemyslím že jsem udělal.chybu při výměně nějak nevím co jsem mohl pokazit moc možností napsání remene tam není. Děkuji za pomoc

-- 12 lis 2016, 14:29 --

Omlouvám se za chyby v textu píšu to na telefonu v garáži a mám zmrzlé prsty :-D
Jslama

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 0
Registrován: 12 lis 2016, 15:18
Skútr / moto: Kentoya zoom

Re: Kentoya zoom nevím co s ni

Příspěvekod Trabuk » 13 lis 2016, 14:55

vyndej varec, řemen i spojku a zkus zda bez toho jde motor v pořádku...pak budeš vědět jestli je to motorem nebo převody....
ex Yamaha Majesty 250DX, ex Kymco XCITING 500, nyní Yamaha T-Max 500, rv. 2005

www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
Trabuk

1000+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 1058
Registrován: 14 úno 2011, 22:09
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: T-Max 500 ex, MBK Flipper 50, Yamaha FZ6
Tuning / úpravy: jízda s rozumem

Re: Kentoya zoom nevím co s ni

Příspěvekod kerim7 » 14 lis 2016, 09:33

Kontrola čísla na řemenu je fajn, ale zkontroloval bych to fyzicky, jestli sedí délka a šířka. Čísla jsou šedá teorie, život je barevný . Nikdy nevíš...
kerim7

500+
 
Reputace: 68
Příspěvky: 635
Registrován: 16 říj 2014, 08:18
Bydliště: Nymburk
Skútr / moto: Honda Vision, Honda CMX 500, byla Silvuška SW-T400
Tuning / úpravy: Obrysovky LED


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků