Kentoya Zoom - nejde do otáček

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod stenlly777 » 21 srp 2010, 15:27

Zdravim vschny skutaky a mam takouvou malinkou prozbicku:Pred rokem sem si poridil skutrika na dojizdeni do prace po nejakejch mensich peripetyjich jem se s nim konecne seznamil a potam makal bez problemu az do teto chvile.Skutra nastartuju,ale to je tak vse,jak pridam plyn tak je konecna,nejde mi do otacek a samozzejme mi chcipne :roll: .Myslim si ze to muze bejt neco s palivovou soustavou.Prosim o radu kde a jak se u tohodle drobka cisti karburator popripade cim.Predem moc dekuji za kazdou rozumnou radu.Jo a je na nem najeto nejakejch cca 2000 km.

edit: téma přesunuto! Wictor
stenlly777

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 21 srp 2010, 15:13
Bydliště: Třešť (Vysočina)
Skútr / moto: kentoya zoom 4T/ v TP zapsana jako HUASHA
Tuning / úpravy: momentálně je sktřík na marách!!

Re: Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod baxi » 24 srp 2010, 15:59

Zkus to rozepsat trochu víc např. jakou barvu má svíčka nebo jestli není třeba zas..... vzduchový filtr.Mě se tohle stalo taky a bylo to tím že jsem měl špatnou redukci na vzduchovém filtru byla přicpaná od bordelu tak jsem jí sundal a hned to bylo lepší.Může to dělat i bordel v karbecu ucpaná tryska -rozeber karbec vyčisti vzduchem a prohlídni trysky proti světlu jestli jsou trysky průchozí a když už v tom budeš tak vyměň i membránu vetšinou se roztáhne když jí vytáhneš na vzduch.
Naposledy upravil KYBLOS dne 02 lis 2013, 20:20, celkově upraveno 2
Důvod: Úprava neslušných výrazů
baxi

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 12
Registrován: 15 srp 2010, 15:44
Bydliště: Praha-východ
Skútr / moto: Aprilia Leonardo 125,Kentoya Zoom 50 4t
Tuning / úpravy: Aprilia žádný tuning ,Kentoya sportovní variator,válec 72ccm,otevřený vzduch. filtr,

Re: Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod stenlly777 » 27 srp 2010, 12:57

Vzduchovej filtr jsem uz mel venku,byl v poho,svicku taky byla jenom trosku zacernala a uchc...na = dal jsem novou.Potrebuju poradit jak se mam dostat k tem tryskam abych je procistil,myslim ze to bude ten jedinej problem ze budou ocpany a ze i ta membrana by mohla byt v pohode.Nemam s tim opravdu zadny skusenosti,akorat vim ze to neni tak jednoduchy jako u starejch nesmrtelnejch "fichtlu" :wink: .

20.3.2011 edit:
Tak sem se po zime pustil do dalsi opravy skutra,demotoval jsem karbec cely profoukal vcetne trysek vse dal spatky tak jak bylo a skutr uz nejde nastartovat vubec :cry: .vymenil jsem svicku hadicku na benzin s filtrem dal novy benzin........ skutr hazi jiskru ale nejde uz nastartovat vubec.Muze te mi nekdo prosim poradit co by se s tim dalo delat,jestli se ten karbec da nekde dostelovat,popripade kde jinde by mohla bejt zavada?
Predem dekuji za kazdou radu.
Jo a jeste bych rad vedel jaky je rozdil mezi : KENTOYA ZOOM,CYBORG A HUATIAN =(HUASHA) skutrikama???? :roll:
TAK JAK SEM PO TOM TAPAL TAK PODLE ME BY MELI BET VSECHNY NAPROSTO SHODNY S TIM ROZDILEM ZE KAZDEJ JE AKORAT ZA JINOU PORIZOVACI CENU.Je tomu tak?????
Naposledy upravil KYBLOS dne 02 lis 2013, 20:21, celkově upraveno 3
Důvod: Citace posledního příspěvku. Sloučeny dva příspěvky pod sebou.
stenlly777

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 21 srp 2010, 15:13
Bydliště: Třešť (Vysočina)
Skútr / moto: kentoya zoom 4T/ v TP zapsana jako HUASHA
Tuning / úpravy: momentálně je sktřík na marách!!

Re: Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod klif » 21 bře 2011, 11:55

Sviečka je mokrá alebo suchá pri štartovaní....ak suchá tak je problém s prísunom paliva do a z karburátora, ak je mokrá a iskru hádže, môže byť chyba v malej kompresii alebo žiadnej, slabá iskra, špatné časovanie a nastavenie ventilov :wink:
Yuki new speedy s kufríkom AT moto
Uživatelský avatar
klif

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 14 zář 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen
Skútr / moto: Yuki New Speedy
Tuning / úpravy: Kontra Malosi biela, 5g valčeky,tvrdšie pružinky

Re: Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod stenlly777 » 27 bře 2011, 13:05

Tak uz se mi skutrika podarilo po profouknuti karburatoru nastartovat,ale porad tam bude nekde nejakej problem.Na volnobeh po zahrati se uz udrzi a jakmile prudce pridam plyn tak se zase zacne dusit,kdyz pridavam plyn pomalicku tak ho dostanu i do otacek ale jakmile uz jsem tak na ctvrt plynu tak se zacne zace dusit a kdyz nepustim plyn tak uplne chcipne.Nevite nikdo co bych na tom karbecu mel jestede dostelovat,popripade skontrolovat neco jineho?
Dik za rady.
stenlly777

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 3
Registrován: 21 srp 2010, 15:13
Bydliště: Třešť (Vysočina)
Skútr / moto: kentoya zoom 4T/ v TP zapsana jako HUASHA
Tuning / úpravy: momentálně je sktřík na marách!!

Re: Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod PumaDedek » 27 bře 2011, 13:42

:wink: ..zadej si do vyhledavače, KARBURÁTOR a pročti si, třeba něco objev.....
elektronické DÝMKY https://www.youtube.com/my_videos?o=U
Mechanik manželky scootra KM-YM125T-U
Uživatelský avatar
PumaDedek

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 561
Registrován: 09 led 2011, 23:59
Bydliště: HOŘICE v Podk.
Skútr / moto: KM YM125T-U mé ženy já jsem mehanick...

Re: Kentoya Zoom - nejde do otáček

Příspěvekod klif » 27 bře 2011, 23:54

Tam by som videl problém so správnym nastavením zmesi, farba sviečky bude určo čierna.. :roll:, treba poštelovať s otáčkami nastavenia vzduchu.. :wink:
Yuki new speedy s kufríkom AT moto
Uživatelský avatar
klif

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 236
Registrován: 14 zář 2010, 11:05
Bydliště: Zvolen
Skútr / moto: Yuki New Speedy
Tuning / úpravy: Kontra Malosi biela, 5g valčeky,tvrdšie pružinky


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků