Keeway Hurricane - svíčka

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Keeway Hurricane - svíčka

Příspěvekod Dan25 » 12 dub 2013, 16:23

Zdravím, jsem uplný zelenáč ve skutrech . Skutr mi nestartuje toci to pri seslapu i startu elektrikou, ale nechytne se. Bylo mi receno zkusenym znamym at ocistim svicku jelikoz skutr mi minuly rok jen stal v garazi. Problem je pro me ten ze vubec nevim kde mam tu svicku na mojem skutru hledat. Jestli by jste mi tu dali nejaky navod byl bych rad, protoze uz jsem prolezl celej net a nemuzu od svojeho skutru zadny takovy navod najit. Diky.
Dan25

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 12 dub 2013, 16:19
Skútr / moto: Keeway Hurricane

Re: Keeway Hurricane - svíčka

Příspěvekod foky » 12 dub 2013, 16:46

Ahoj,
jestli nemůžeš najít na svém skútru svíčku, tak pravděpodobně ani nevíš jak vypadá.
Tím pádem na ní nebudeš mít ani klíč, abys jí povolil a očistil.
Raději si k sobě pozvi někoho, kdo aspoň vzdáleně tuší, kde by mohla svíčka bejt.
| Life is better with MY KTM | Žijte naplno...tenhle kolotoč jede jenom jednu jízdu...
Uživatelský avatar
foky

2500+
 
Reputace: 176
Příspěvky: 4039
Registrován: 08 dub 2010, 08:38
Bydliště: Praha - nejlepší město v ČR
Skútr / moto: KTM 1090 Adventure

Re: Keeway Hurricane - svíčka

Příspěvekod sinistre » 12 dub 2013, 16:51

Otázka je, jestli má smysl se pouštět do nějakých větších akcí, když pohoříš při hledání svíčky. Nicméně najdeš ji v bloku motoru. Z jedné strany půjde výfuk, z protější sání od karburátoru a mezi něma bude trčet gumový nástavec...ten odpojíš a pod ním najdeš svíčku.
K odmontování svíčky budeš potřebovat klíč na svíčky (pozor, dělá se víc rozměrů). Existuje taky jednoduchý test svíčky - dáš ji vymontovanou zpět do té gumové fajky a přiložíš ke kostře skůtru (kovový rám, blok motoru, cokoli) a zapneš starter...jestli svíčka jiskří, je to ok, jestli ne, vyhledej někoho, kdo ti to dokáže spravit.
Uživatelský avatar
sinistre

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 409
Registrován: 08 zář 2012, 21:40
Skútr / moto: Cagiva City 50
Tuning / úpravy: multivar


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků