Keeway Flash 50 - chcípání, startování, kopce...

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Re: Keeway Flash 50 - chcípání, startování, kopce...

Příspěvekod balcin » 08 čer 2010, 22:05

PANTHOMAS:Doufam,ze uz jses z cinana vylecenej.Ted to dobojuj do vraceni penez a bez do nejake znacky,treba i ojete.To je jediny co ti muzu poradit.
Uživatelský avatar
balcin

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 592
Registrován: 27 úno 2010, 01:21
Bydliště: Přerov
Skútr / moto: YAMAHA X-MAX 250 i, HONDA Lead 100

Re: Keeway Flash 50 - chcípání, startování, kopce...

Příspěvekod Phantomash » 09 čer 2010, 12:44

já toho číňáka naučím šlapat :D ale pěšky do schodů, aspoň mi to ni(ě)kdo (ne)ukradne, až koncem měsíce zaparkuju před panelákem bo se stěhuju a není kam jinam umístit

11.6. edit:
Tak huž jsem se rozhodl :P dneska se v servise domluvím na tom, že to musí jezdit za každou cenu. Žádný vracení nebude, já to moto prostě chců :twisted:

17.6. edit:
Tak paráda, skouta už mám a včera jsem jezdil. Ráno do práce....a teď už to ani jinak nebude. Celkem slušný rozjezdy a kopec to taky v mezích možností zvládlo. Na to jsem fakt nebyl navyklej :P já věděl, že bude stačit, když to dostane pod ruku někdo se zkušenostma 8) na tu bídu je to jede celkem sqěle. Rovnou jsem si domluvil na příští týden nějaké úpravy a pak to teprve bude jííízda :roll: No hlavně, aby to vydrželo těch pár tisíc km co s tím hodlám najet.
Naposledy upravil KYBLOS dne 03 lis 2013, 04:29, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny 3 příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
Phantomash

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 19 kvě 2010, 09:31
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Keeway Flash 50
Tuning / úpravy: Výfuk LeoVince TT, variátor - restrikce pryč, tryska, lehčí válečky, spojkové pružinky, kontrastní pružina Hebo, CDI Naraku

Re: Keeway Flash 50 - chcípání, startování, kopce...

Příspěvekod 1975ak » 17 čer 2010, 10:17

Phantomash píše:Je to 2T a kupovaný to je (stydím se :oops: ) v Globusu. Dovozce pro ČR je Impexta a tam zrovna moc vstřícní nejsou. Několik dlouhých telefonátů a mejlů. Maj servisní střediska po ČR, která by měla zajistit servisní prohlídky atd. No budu muset vyzkoušet někoho jiného. Ti co jsem u nich byl mě zrovna moc nepřesvědčili. Třeba to bude stačit poštelovat. Menší problém je s tím, že tam přijedu. Oni vyzkouší a jako na potvoru to zrovna jede. Jejich závěr - nic s tím není. Já odjedu a když nedojedu, tak zbytek cesty tlačím :? když neuspěju ani jinde, tak to dotlačím do Globusu a ať si stím dělaj co chtěj. teď už vím, že takovou chybu neudělám (možná) :x prostě z marketu žádnou takovou věc nikdy více.

Mám od roku 2006 Fokusa Keeway. mám najeto 13800 a bez problémů,, Prvních asi 500 km jsem jezdil pomaleji aby se to zaběhlo a pak šly restrice ven. To co ale píšeš není normální. Základní chyba byla kupovat to v supermarketu. Já to kupoval u prodejde a těm to jde jednodušeji omlátit o hlavu. Vlastně jsem tam byl jen 2x , jednou na základní garanče a pak když jsem potřeboval válec píst. Neměli ani jedno, Od té doby tam nechodím.
Zpět k tobě. Podle toho co píšeš je to vadně seštelované. Mě to i s restrikcí jezdilo do kopce rychleji. Restrikce má vliv na maximálku,,, kroužek ve variátoru omezuje vytočení řemenu, dlouhé koleno výfuku zpomaluje proudění plynů, Ale tobě to nejede ani v základních otáčkách ,, Jednoznačně vrátit,,, Je to Ztráta důvěry ve výrobek
Skůtr je na šrot (SPZ k prodeji)
Malaguti Blog 150 r.v. 2010, Najeto 5xxx km PLUS 15465 km na KEEWAY FOCUS.
Nejdál do Chorvatska a zpět na Keeway Focus 50 ccm -2009SOLO a na Malaguti Blog 150ccm TANDEM-2011.
NEJDE MI SZ - mejl ak1975@post.c z
Uživatelský avatar
1975ak

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 689
Registrován: 14 čer 2010, 13:22
Bydliště: Šalingrad
Skútr / moto: skútr Malamut Blog 160
Tuning / úpravy: otáčkoměr, 2 blinkr, přední 12V zásuvka

Re: Keeway Flash 50 - chcípání, startování, kopce...

Příspěvekod Phantomash » 17 čer 2010, 13:25

no zatím si ho ještě nechám, teď šlape :wink: dostal druhou šanci

15.7. edit:
Tak teď to šlape celkem v pohodičce :wink: bude potřeba ještě trošku doladit rozjezdy :| ty jsou prozatím trošku vlažnější, ale jinak spokojenost. Když se to rozjede, tak táhne jako drak :mrgreen:
Uživatelský avatar
Phantomash

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 19 kvě 2010, 09:31
Bydliště: Liberec
Skútr / moto: Keeway Flash 50
Tuning / úpravy: Výfuk LeoVince TT, variátor - restrikce pryč, tryska, lehčí válečky, spojkové pružinky, kontrastní pružina Hebo, CDI Naraku

Předchozí

Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron