Kapání přepad, karburátor

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Kapání přepad, karburátor

Příspěvekod varhos » 05 dub 2016, 20:52

Zdravím kape mi z přepadu benzín po projetí na skutru, když ho nakloním tak to začne téct z přepadu a po době když se skutr ohřeje tak to kape i na volnoběh, co stím? děkuji za rady, koukal jsem jsem na spoustu for ale nikde jsem nenašel uplně tenhle příznak. :oops:
Uživatelský avatar
varhos

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 10 bře 2016, 16:57
Bydliště: Broumov
Skútr / moto: Yuki Matrix 50

Re: Kapání přepad, karburátor

Příspěvekod Mr.Voza » 05 dub 2016, 21:29

Asi nezavírá plovákovej ventil v karbirátoru. Buď bude děravej/zaseklej plovák, nebo bude vadnej vetil přívodu benzínu do karburátoru. Nebo může bejt špatně nastavená (vysoká) hladina benzínu v karburátoru.
Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP
Uživatelský avatar
Mr.Voza

1000+
 
Reputace: 48
Příspěvky: 1271
Registrován: 05 říj 2011, 21:13
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: Aprilia SR50 tuned, Aprilia Leonardo 250 serie
Tuning / úpravy: Aprilia SR50, Motor Minarelli Horizontal, Klika MFC Racing, Válec Malossi Sport 70ccm, Lauf S6 Pro Replica, Karbec DO19mm BE, klapky MFC Racing, Vário Malossi Multivar, Řemen Polini, Spojka S6 Torque control + Zvon WingCooler, Vodní pumpa S6 SSP

Re: Kapání přepad, karburátor

Příspěvekod Trabuk » 05 dub 2016, 22:21

Zkontroluj taky podtlakovy hadicky....
ex Yamaha Majesty 250DX, ex Kymco XCITING 500, nyní Yamaha T-Max 500, rv. 2005

www.majestyclub.cz
Uživatelský avatar
Trabuk

1000+
 
Reputace: 25
Příspěvky: 1058
Registrován: 14 úno 2011, 22:09
Bydliště: Chrudim
Skútr / moto: T-Max 500 ex, MBK Flipper 50, Yamaha FZ6
Tuning / úpravy: jízda s rozumem

Re: Kapání přepad, karburátor

Příspěvekod Skittles » 06 dub 2016, 18:53

zrovna ted jsem na to koukal u me dvácy,vyšpuntoval vytekla trocha kondenzační bílá srajda a hned jde líp aj startovat ,paráda.
Kim Čong Un
Uživatelský avatar
Skittles

100+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 101
Registrován: 20 kvě 2015, 01:49
Bydliště: Praha 4
Skútr / moto: maxon matador 125,babetta 207

Re: Kapání přepad, karburátor

Příspěvekod mojmec11 » 20 kvě 2018, 18:14

Mr.Voza píše:Asi nezavírá plovákovej ventil v karbirátoru. Buď bude děravej/zaseklej plovák, nebo bude vadnej vetil přívodu benzínu do karburátoru. Nebo může bejt špatně nastavená (vysoká) hladina benzínu v karburátoru.

Nemůžu nikde najít jak se nastavuje hladina v karbecu. Může mi někdo poradit? Mám Matrixe 50 2T ze kterého chtěl někdo udělat asi letadlo a já se ho tedka snažím malinko znormalizovat. Tzn. nepotřebuju aby to mělo maximálku až mimo stupnici tachometru(stejně ukazuje o 10km/h víc) a nechci do toho lejt víc jak 4l/100km. Postupně odstranuji všecky prasárny a ted mi to blbne díky vysoké hladině. Už jsem ji snižoval,ale pořád nevím jak má být origo. Je tam karburátor Mikuni,aut. sytič,tryska 83,nějakej sport filtr sání,manual benzínový ventil a je vykuchanej oilmaster,což mi vůbec nevadí.Je to můj první skutr,ale ne první padesátka. Už po první jízdě jsem věděl,že je to slabý a pomalý a že to chtělo aspoň 125ccm. Těch 10km do města to stačí,ale zpátky je to 5km do kopce a když fouká proti,tak je to tragédie. Sem tam udělám delší výlet a zatím mě vždycky dovezl zpět,i když třeba byly problémy za což moc děkuji předchozímu majiteli. Musí to být kus,který se soudruhům asi povedl,jinak si nedovedu vysvětlit,že přežil všechny ty prasárny a pořád jezdí. Co se mi z těch úprav líbí je jedině spojka a variátor Malossi,ale složené to bylo fakt prasácky. Takže zatím mi bude stačit ke štěstí návod na nastavení hladiny.
mojmec11

0+
 
Reputace: -1
Příspěvky: 2
Registrován: 20 kvě 2018, 16:08
Bydliště: Usa
Skútr / moto: Yuki Matrix 50 2T
Tuning / úpravy: Spojka/variator Malossi


Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků