JMSTAR EAGLE 50

Technické problémy s čínskými skútry do objemu 50ccm (včetně).

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Pildas » 25 dub 2014, 19:41

Tak mi dorazil řemen , povolil jsem matku nasadil řemem a ouha zdá se že je kratší než původní . Přitom podle čísel sedí..
Musím povolit a sundat i zadní buben variátoru :?: http://www.sendspace.com/file/hii8ht
Uživatelský avatar
Pildas

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 31 črc 2011, 01:55
Bydliště: Písek
Skútr / moto: JMSTAR EAGLE 50 (JSD50QT-15)
Tuning / úpravy: ..NGK C7HSA

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Dusan14 » 25 dub 2014, 22:44

to ti neviem ja davam dole zadny stlacim kontrastku nasadim remen, prevleciem na cast variatora kde su valceky a zaskrutkujem skrutku
Dusan14

1000+
 
Reputace: 35
Příspěvky: 1129
Registrován: 09 bře 2014, 22:42
Skútr / moto: TGB Bullet 125

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Pildas » 26 dub 2014, 20:45

Dík za obsáhlou radu s odpovědí.. Moc mi to pomohlo :wink:
Uživatelský avatar
Pildas

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 31 črc 2011, 01:55
Bydliště: Písek
Skútr / moto: JMSTAR EAGLE 50 (JSD50QT-15)
Tuning / úpravy: ..NGK C7HSA

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod jackm » 26 dub 2014, 21:05

Vy máte v Eagle taky hlavu válce s odvodem splodin?
jackm

750+
 
Reputace: 8
Příspěvky: 752
Registrován: 12 zář 2011, 21:11

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Pildas » 09 kvě 2014, 16:50

pravděbodně ano ,kam ůstí nevím :)
Uživatelský avatar
Pildas

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 23
Registrován: 31 črc 2011, 01:55
Bydliště: Písek
Skútr / moto: JMSTAR EAGLE 50 (JSD50QT-15)
Tuning / úpravy: ..NGK C7HSA

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod romanadasa » 11 črc 2014, 20:52

Zdravím.
Chci se zeptat , ať zbytečně nerozdělávám všechno možný, co může dělat takový zvuk jakoby ze zadního kola, že když vedu skůtr naprázdno, tak to klape jako nějaká volnoběžka, při jízdě v záběru se zdá,že to slyšet není, ale když pustím plyn, tak to rachotí nejvíc. Jako kdyby nějaká kolečka o sebe cvakala.
romanadasa

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2010, 17:49

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod citereh » 12 črc 2014, 17:15

AHOJ , ZKUS TO DÁT NA STOJAN A POMALU OTÁČET KOLEM, ABY JSI ZJISTIL ODKUD TO VLASTNĚ JDE .SUNDAL BYCH DEKL VARIATORU A KOUKAL JESTLI SE NĚCO NEODEHRÁVÁ NA SPOJCE,POKUD TO BUDE POŘÁD CVAKAT , SUNDEJ ŘEMEN A CELOU SPOJKU, OTÁČEJ KOLEM, POKUD TO BUDE DĚLAT DÁL, TAK JE SPOJKA V POŘÁDKU, POKUD TO PŘESTANE , TAK JE TO VE SPOJCE. POKUD TO BUDE CVAKAT I BEZ SPOJKY , TAK JE TO ASI V PŘEVODOVCE , JEŠTĚ ZKUS SUNDAT ZADNÍ KOLO A KOUKNOUT NA ZADNÍ PAKNY JESTLI NENÍ PRASKLÁ PRUŽINA ,KTERÁ JE VRACÍ A PAKNA NEVYSÍ DOLŮ A CHYTÁ ZA BUBEN

-- 12. 7. 2014 17:23 --

AHOJ, DÁVÁM TO SEM , SNAD MĚ ADMIN NEUKAMENUJE , ALE KONTAKTUJÍ MĚ PŘEVÁŽNĚ Z TOHOTO FORA

OD 28.7.2014 MĚ PROSÍM NEKONTAKTUJTE OHLEDNĚ SKŮTRU JMSTAR A MOTORŮ 139QMA/B PROTOŽE DO 15.8.2014 NEBUDU K DISPOZICI ANI NA FORU ANI NA SZ Z DŮVODU OPERACE OBOU OČÍ NA KLINICE OČNÍ MIKROCHIRURGIE. SÁM SE OHLÁSÍM NA FORU. DĚKUJI
Uživatelský avatar
citereh

500+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 535
Registrován: 28 srp 2009, 12:30
Bydliště: Dobřany
Skútr / moto: JMSTAR Eagle 50
Tuning / úpravy: variator NARAKU HS,válečky 5,0 gr,NGK CR7HSA , kevlarový řemen NARAKU

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Nuramon11 » 05 srp 2014, 19:19

Ahoj, celkem hlasitě mi píská přední kolo, hlavně při tlačení skútru nebo při pomalé jízdě, s vyšší rychlostí to mizí. Pokud s kolem zkouším točit opačným směrem, tak to jde těžce a po roztočení se velmi brzy zastaví. Čím to může být způsobeno, nesetkali jste se s tím? Jestli ložisko, nebo pomůže jen rozebrat, očistit a promazat? Zadní kolo zase po roztočení celkem dost hučí, ale točí se normálně, je to běžné?
Uživatelský avatar
Nuramon11

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 113
Registrován: 09 čer 2010, 19:20
Bydliště: Břeclav
Skútr / moto: JMSTAR EAGLE 50
Tuning / úpravy: Variátor Naraku HS, válečky 5g, větší tryska karburátoru... a odrané oba boky

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Kiper » 05 srp 2014, 19:31

A nemůžou pískat brzdové desky ? Pokud ne, tak by 100% pomohlo vyčištění a promazání vnitřku kola, šroubu a železného válečku. :wink:
Úpravy na skútru: Hliníková podlaha, proužky na ráfky, laděný výfuk LeoVince TT, upravený karbec, variátor Malossi Multivar, spojka Stage6 Torque Control MK II, válec Malossi sport 50ccm, brzdové destičky BREMBO.
Uživatelský avatar
Kiper

100+
 
Reputace: 2
Příspěvky: 158
Registrován: 22 dub 2013, 16:02
Bydliště: Pár minut od Brna
Skútr / moto: Motorro Sonny 50 2T
Tuning / úpravy: Ano

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod citereh » 06 srp 2014, 10:32

AHOJ, PŘESNĚ JAK PÍŠE KIPER, ROZEBRAT KOLO, VYČISTIT,ZKUSIT JESTLI JDE ŠROUB KOLA VOLNĚ DO LOŽISEK A NAMAZAT - MY MÁME NEJVĚTŠÍ ZKUŠENOSTI S GRAFITOVOU VAZELÍNOU- I KDYŽ SE PO ČASE SAMOTNÁ VAZELÍNA ZAČNE ZTÁCET , TAK SAMOTNÝ GRAFIT V NÍ OBSAŽENÝ ,TAM NEUSTÁLE VYTVÁŘÍ SLABOU VRSTVU A SÁM O SOBĚ JE MASTNÝ, DĚLÁME TO NA JMSTAR EAGLE 1 X ROČNĚ A BEZ PROBLÉMŮ. LOŽISKA V KOLE JSOU VĚTŠINOU ZAKRYTOVANÁ ,TAKŽE JE MINIMÁLNÍ MOŽNOST DO NICH NACPAT VAZELÍNU A JE TAKY MINIMÁLNÍ MOŽNOST PRŮNIKU NEČISTOT, KDYBY BYLA OPOTŘEBENÁ , TAK BY KOLO ŠLO NAOPAK MOC ZVOLNA A BYLO BY SLYŠET ŠUSTĚNÍ LOŽISEK. HUČENÍ ZADNÍHO KOLA JE VCELKU U TĚCHTO STROJŮ NORMÁLNÍ , JE TO ZPŮSOBENO JEDNAK ULOŽENÍM KOLA A STÁLÝM PŘEVODEM KOLA - MOŽNÁ BY STAČILO VYMĚNIT OLEJ V PŘEVODOVCE.
Uživatelský avatar
citereh

500+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 535
Registrován: 28 srp 2009, 12:30
Bydliště: Dobřany
Skútr / moto: JMSTAR Eagle 50
Tuning / úpravy: variator NARAKU HS,válečky 5,0 gr,NGK CR7HSA , kevlarový řemen NARAKU

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod Nuramon11 » 06 srp 2014, 16:31

Díky za odpovědi, mrknu na to. Olej v převodovce jsem měnil nedávno, tam jsem měl právě ten problém s vypouštěcím šroubem, přes který mi to teklo, tak snad ten olej nevytekl všechen, našel jsem jen první den malou loužičku a pak už neteklo nic :D Ještě bych se vlastně chtěl zeptat na jednu věc, na kterou jsem zapomněl - skútr mi při jízdě jakoby kovově řinčí, řekl bych že to jde z motoru nebo variátoru, nejsem to za jízdy schopný určit a když točím motorem na stojanu, tak to nedělá. Poprvé jsem si toho všiml už někdy loni a slyším to jen když na skútru jede někdo jiný nebo jedu bez helmy. Takže když přijedu s řinčícím skútrem a před zastavením mu ještě začne pískat kolo, tak se i celkem stydím :D Na co se mám zaměřit? Můžou to dělat ventily?
Uživatelský avatar
Nuramon11

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 113
Registrován: 09 čer 2010, 19:20
Bydliště: Břeclav
Skútr / moto: JMSTAR EAGLE 50
Tuning / úpravy: Variátor Naraku HS, válečky 5g, větší tryska karburátoru... a odrané oba boky

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod citereh » 07 srp 2014, 15:22

AHOJ, TAK TAKHLE MĚ TO TAKY KOVOVĚ DRČELO - POKUD TI TO NA STOJANU NEDĚLÁ A PŘI JÍZDĚ ANO, TAK SE KOUKNI NA DOTAŽENÍ A HLAVNĚ NA SILENTBLOKY NA STOJANU, MŮZOU BÝT PRASKLÉ A PAK JDE KOV NA KOV A DRNČÍ TO , TAKY UŽ JSEM SE SETKAL S TÍM , ŽE BYLO POVOLENÝ ŘÍZENÍ - VELKÁ MATKA POD PLASTOVÝM KRYTEM BLINKRŮ A PŘENÁŠELO SE TO DO CELÝHO SKŮTRA, ALE U TEBE TO VYPADÁ NA TEN STOJAN,PROTOŽE TO DĚLÁ KDYŽ JE SKLOPENÝ A SKŮTR HO NEZATÍŽÍ


CO SE TÝČE VYZKOUŠENÝCH ÚPRAV , KTERÉ POUŽÍVÁM

http://citereh.rajce.idnes.cz/Upravy/

VÝMĚNA KLASICKÉ ŽÁROVKY ZA HALOGEN A VÝMĚNA SVÍČKY ZA DENSO
TEN HALOGEN MÁ STEJNOU PATICI JAKO PŮVODNÍ ŽÁROVKA, ALE JE TO MÍSTO 25W, SÍLA 35W

SVÍČKY JSOU TADYhttp://www.scootershop.cz/104-elekt ... ml#content
A ŽÁROVKY JSOU TADY http://www.motokrnov.cz/6692-zarovky/46 ... -halogen-/
Uživatelský avatar
citereh

500+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 535
Registrován: 28 srp 2009, 12:30
Bydliště: Dobřany
Skútr / moto: JMSTAR Eagle 50
Tuning / úpravy: variator NARAKU HS,válečky 5,0 gr,NGK CR7HSA , kevlarový řemen NARAKU

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod romanadasa » 16 zář 2014, 18:29

Zdravím.
Svíčka přestala házet jiskru, a problém je pravděpodobně v CDI, protože když tím klepu při startování, tak to jiskru prohazuje. Jenže, jak se tady píše v předchozích vláknech, tak s těmi CDI Naraku, byly problémy. Poradíte mi co koupit, nebo jestli už se to nějak vychytalo? Dík.
Co třeba toto http://www.skutry-olomouc.cz/moto-bulko ... e-2-kostky
romanadasa

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 15
Registrován: 07 srp 2010, 17:49

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod citereh » 17 zář 2014, 13:27

Ahoj
Tady je odkaz na CDI ,které používáme při zkouškách zapalování - JMSTAR EAGLE50 4T
http://www.skutry-malsice.cz/baotian/cd ... ml#content

Taky to může dělat cívka ,nebo kabel s fajfkou
Uživatelský avatar
citereh

500+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 535
Registrován: 28 srp 2009, 12:30
Bydliště: Dobřany
Skútr / moto: JMSTAR Eagle 50
Tuning / úpravy: variator NARAKU HS,válečky 5,0 gr,NGK CR7HSA , kevlarový řemen NARAKU

Re: JMSTAR EAGLE 50

Příspěvekod mickpdy » 02 říj 2014, 21:02

saslin píše:Díky .Jo ty pružinky pomohly,ale proto ,jak jsem psal ,že na těch origo čínských paknách byly ty otvory jinak a taky ty nové pružinky měly trochu jiný tvar než ty co jsem tam dával-zelené Hebo.Tak Zatím


Čau, dneska taky výměna řemenu za prasklý, ale stejný problém jako saslin - nastartuji, ihned se bez přidání roztočí kolo a zadek se klepe jak hrom. Před prasknutím vše v pohodě.

Válec 70
Vario Naraku High spped

Díky
mickpdy

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 5
Registrován: 25 bře 2010, 02:07
Skútr / moto: JM Star Eagle
Tuning / úpravy: 72 ccm válec, spojka Naraku High speed

PředchozíDalší

Zpět na Do 50ccm

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron