Derbi GP1 250i

Diskuze o skútrech větších objemů.

Derbi GP1 250i

Příspěvekod DaKar » 10 kvě 2014, 00:16

Zdravím, právě jsem si pořídil tenhle stroj :twisted: Kolik nás tu vlastně je? Nenašel jsem vlákno, tak pojďme sem ;)

+ Mám 1. dotaz Máte někdo zkǔsenost s nějakou brašnou na tunel?

DaKar
DaKar

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 25 dub 2014, 17:41
Skútr / moto: Brzo!

Re: Derbi GP1 250i

Příspěvekod Luthar » 10 kvě 2014, 01:34

Ahoj, myslim ze nas tu vela nieje, nakolko tento skuter nieje moc rozsireny. Tasku na tunel nemam, myslim ze to je zbytocnost, ja som si dal vyrobyt nosic na kufor a mam vzadu givi v46
Inak co sa tyka tohto skutra tak je to top co do ovlatetelnosti a tuhosti rámu. Da sa snim ozaj sportovo jazdit a klopit daleko viac ako s akymkolvek inym skutrom.
Mam ho uz viac ako dva roky a odjazdene cca 20 000 km a max spokojnost. Hlavne design tohto skutra je super.
Ak
Mas akekolvek otazky kludne sa pytaj.
Inak a aky mas ty model? Ten co ma karburator a jeden tlmic ci ten novsi model s dvoma tlmicmi a elektrickým vstrekovanim? ( ja mam ten novsi so vstrekovanim)
Uživatelský avatar
Luthar

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 117
Registrován: 07 srp 2012, 23:54
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: DERBI GP1 250i
Tuning / úpravy: Malossi multivar

Re: Derbi GP1 250i

Příspěvekod DaKar » 10 kvě 2014, 10:16

Zdravím, díky díky moc! Přesné ohnačení je zřejmě Derbi Gp1 250i Racing a má dva tlumiče a vstřikování :twisted: . Koupil jsem ho před pár dny od pána co se o něj fakt pěkně staral. Fotky ještě nemám, bo jsem je nedělal. Šoupnul jsem ho do garáže u přibuzných dost daleko, aby než dodělám rozšíření řidičáku jsem o něj nepřišel :lol:

Kufr v zadu je, dokonce s brzdovým světlem. Tu brašnu dopŕedu hledám, protože často povezu notebook a desky s papíry.

Otázky ještě nemám, ale díky moc! Jsem ve fázi, kdy jsem přečetl manuál a spostu dokumentace, děsně se těším na ježdění! Budu mít dotaz později, bo přesně pod řidítky a kolem středové tyče je takový malý plast (jako takové krytí). Pánovi při nějakých úpravách prasknul někde dole a heftnul to tam sice pevně, ale řešení se mi nelíbí. Zvažuju, že ho dám pryč bo by to asi vadit nemělo, ale to pak kdyžtak pošlu foto pro konzultaci :)

No snad se přidá ještě někdo.

Jezdíš jen po městě nebo i delší cesty?
DaKar

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 25 dub 2014, 17:41
Skútr / moto: Brzo!

Re: Derbi GP1 250i

Příspěvekod Luthar » 11 kvě 2014, 12:42

To asi myslis plast ktory kryje baterku. Ten sa da objednat novy.
Ja prevazne jazdim v meste a okoli, ale bol som na nom uz dvakrat v prahe cez leto, a aj na skutrsnure :-) siel som normalne po dialnici, sice nuda ale slo to cestovna rychlost tych 120-130
Naposledy upravil Luthar dne 11 kvě 2014, 14:55, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Luthar

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 117
Registrován: 07 srp 2012, 23:54
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: DERBI GP1 250i
Tuning / úpravy: Malossi multivar

Re: Derbi GP1 250i

Příspěvekod Mohy 125 » 11 kvě 2014, 12:48

DaKar: vítám a gratuluji:)
Sice nemám Derbinu, ale místo NTB doporučím poridit a sebou vozit tablet, hodíš pod sedlo a presto máš veškeré pracovní podklady u sebe... (nepotrebuješ li pro práci mechaniku, samozrejmě...) :idea: -> minimálně mě se to osvědčilo, řeším to iPadem...
Moto: 04/2014 - 10/2016 - Kymco Downtown 125ccm
10/2016 - ???? - Piaggio MP3 400i LT 2009 Akrapovič
Mohy 125

500+
 
Reputace: 20
Příspěvky: 565
Registrován: 10 dub 2014, 13:37
Bydliště: Vojkovice u Kralup
Tuning / úpravy: reflexní polepy, Akrapovič - víc netřeba

Re: Derbi GP1 250i

Příspěvekod Luthar » 11 kvě 2014, 13:56

Ved notas si daj do kufra, ja ho tam bezne nosim, ale zalezi aky mas kufor ja mamvelky givi v46 na dve prilby tam sa to vleze v pohode
Uživatelský avatar
Luthar

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 117
Registrován: 07 srp 2012, 23:54
Bydliště: Bratislava
Skútr / moto: DERBI GP1 250i
Tuning / úpravy: Malossi multivar

Re: Derbi GP1 250i

Příspěvekod DaKar » 25 kvě 2014, 16:13

Zdravím, moc nemuzu na tohle forum psat, protoze pokazde si vzpomenu na muj skutr v garazi a rozsireni ridicaku teprve dodelavam...jiste chapete.... No plast já koukal do tech dokumentace a asi to pujde oddělat. Je to ze spodu na řidítkách. Aby nekvrdlal, tak ho tam byvaly majitel pritahnul paskou tak, ze obepnul riditko. Nevím no, jeste se rozmyslim. :)

Jinak Ipad řeší vše (dá se z něj napsat příspěvek :) na skutrforum) až na softy které běží jen pod windows a které bohužel potřebuji k práci :( .

Bože jak se tak těsím, až budu mít ty zkoušky za sebou, že začínám přemýšet o tom, že by skutristy nemuseli benga kontrolovat :twisted:

Taky jsem si už vymyslel cestu na leto, sup skutr na vozejk za auto a směr Francie a tam dvou denní výlety radius 200-300 km od auta s vozejkem hezky projet mesta prirodu a na pohodu :wink:
DaKar

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 25 dub 2014, 17:41
Skútr / moto: Brzo!


Zpět na 150-250ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků