Aprilia Leonardo 250

Diskuze o skútrech větších objemů.

Příspěvekod Cpujky » 23 říj 2006, 22:26

Jake mate zkusenosti s timto skutrem?

Jak je na tom s kvalitou,spolehlivosti?
Hodi se prevazne do mesta,nebo by jste se snim vydali treba az k mori (jak je na tom s mistem)?
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod David_D » 24 říj 2006, 02:16

Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod Cpujky » 24 říj 2006, 08:36

Dikec...kouknu
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:29, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod David_D » 25 říj 2006, 01:52

urw :)
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:29, celkově upraveno 1
Důvod: Citace posledního příspěvku
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod Cpujky » 25 říj 2006, 19:21

Bavil jsem se se svou drahou polovickou a vypada to,ze se mnou nebude chtit jezdit na delsi trasy...tzn ze asi budu vyjizdet sam...na to se mi zda Majesty zbytecne velka...asi by byla vhodnejsi Aprilia...Ale nevim jestli bych na nezakrytovanem skutr dojel treba az k mori :D
Zatim jsem jezdil jen na 50ce bez plexi (tak 300km za den) a nemel jsem problem...ale 250 jezdi rychleji (odpor roste kvadraticky).
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod David_D » 31 říj 2006, 13:31

Mam pocit ze na Aprilku je mozno tez prikurtovat nake plexi. Leonardo je strelec urceny vice do mesta, ale k mori by tez nepochybne dojel. Bez plexi ci hodne dobre helmy bys vsak huceni more slysel uz pri prvni pauze v Rakousku :o)

Co se tyce Tve pritelkyne a delsiho cestovani, puc mi ji na veekend a zmeni nazor ostrelhbite ;o))) :joking:
Neznam ji, ale nemyslim si ze kdyz doma reknes "jedu na ctrnact dni na skutru k mori" tak si to nenecha ujit. Ony zensky dycky mrcej ze chtej jet autem, ale pak sou nadseny, precejen ten zazitek z cesty je uplne nekde jinde (viz cestopis).

Jinak pokud jezdis na 50 ccm 300km/den (klobouk dolu), tak mas nejlepsi predpoklady videt ze sedla neceho silnejsiho poradny kus sveta! :)
Tak hlavne neco kup a z jara vyrazime! Budu se tesit :o)
Naposledy upravil David_D dne 31 říj 2006, 13:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod Cpujky » 31 říj 2006, 15:42

mno pritelkyni ti nepujcim...s tim ani nepocitej :p Na nejake kratsi vzdalenosti by se mnou jezdila (tak do 100kilaku) ale treba za hranice ani nahodou...a jak ji znam,tak ji vadit nebude kdyz budu tyden pryc (taky se neni cemu divit po 5 letech:-))
stale se nemuzu rozhodnout do ceho pujdu...ted to u me vyhrava Malaguti Madison 400/250 ,pac u Burgmana a Majesty se mi jejich design zda uz stary (se neni cemu divit) a taky nevim zda staci 250ccm nebo jit do 400ccm,ale to uz je o jinych penezich :( A klido bych vzal poradneho skutra a jel do Francie nebo Anglie....to by mi zadny problem nedelalo :D
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:30, celkově upraveno 3
Důvod: Citace posledního příspěvku. Sloučeny dva příspěvky pod sebou.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod MP » 31 říj 2006, 16:12

No ono jet sám ... bez bab ... to má taky svý kouzlo :rolleyes:

Cpujky:
to já bych jel taky ... ale nemůžu jet sám ... jazyková bariéra . Rusky se asi na západ od našich hranic moc nedomluvím .
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:31, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom

Příspěvekod Cpujky » 31 říj 2006, 17:05

Mno nevim jak ve francii,ale doufam ze bychom se nejak lamave domluvili :)...kdyz tak bychom museli jset s Davidem_D :D Ten zvladl rict doktorovi, ze mu ma udelat v bubinku malou diru :p

MP:
Ale zase kdyby mel kazdy svoji babu,tak by to taky nebylo spatne...ale ja si myslim, ze na vylet se da jet bez bab...poradna chlapska jizda :D
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:35, celkově upraveno 2
Důvod: Citace posledního příspěvku. Sloučeny dva příspěvky pod sebou.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod MP » 31 říj 2006, 19:06

No se mnou bude asi příští rok jezdit i synátor .... teď už legálně . Bude mu dvanáct , tak už může . Letos jezdil jen tady po krajích moravských , přes hranice jsem se s ním nevydával . A už dokonce Majesty i řídil , jen musím jezdit s ním , protože nedošáhne pořádně na zem a je to na něj moc těžký ...
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Naposledy upravil MP dne 31 říj 2006, 19:11, celkově upraveno 1
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom

Příspěvekod mrokar » 31 říj 2006, 20:38

No ty brdo, ako keby som sa videl pri tom skutri ja sam, len ja mam vacsie brucho :o :p :stare:
Keby nieco, na inych forach som aj mPershing...
Obrázek
Uživatelský avatar
mrokar

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 421
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: ZV
Skútr / moto: Burgman AN250

Příspěvekod Cpujky » 01 lis 2006, 14:47

[quote=MP]No se mnou bude asi příští rok jezdit i synátor .... teď už legálně . Bude mu dvanáct , tak už může . Letos jezdil jen tady po krajích moravských , přes hranice jsem se s ním nevydával . A už dokonce Majesty i řídil , jen musím jezdit s ním , protože nedošáhne pořádně na zem a je to na něj moc těžký ...[/quote]

Musi na tom pri jizde vypdat fakt drsne :D To by pak mohla Yamaha prodavat jako opravdovy MAXIskutr:-)

[quote=David_D]Mam pocit ze na Aprilku je mozno tez prikurtovat nake plexi. Leonardo je strelec urceny vice do mesta, ale k mori by tez nepochybne dojel. Bez plexi ci hodne dobre helmy bys vsak huceni more slysel uz pri prvni pauze v Rakousku
Co se tyce Tve pritelkyne a delsiho cestovani, puc mi ji na veekend a zmeni nazor ostrelhbite ;o))) :joking:
Neznam ji, ale nemyslim si ze kdyz doma reknes "jedu na ctrnact dni na skutru k mori" tak si to nenecha ujit. Ony zensky dycky mrcej ze chtej jet autem, ale pak sou nadseny, precejen ten zazitek z cesty je uplne nekde jinde (viz cestopis).

Jinak pokud jezdis na 50 ccm 300km/den (klobouk dolu), tak mas nejlepsi predpoklady videt ze sedla neceho silnejsiho poradny kus sveta! :)
Tak hlavne neco kup a z jara vyrazime! Budu se tesit :o)

[/quote]

Ty jsi jel nekolikrat s Tomem na Hondě Dylan 125...nevis jak se mu na tom jely ty dlouhe trasy?To je standartni skutr do mesta bez plexy...
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:37, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Příspěvekod MP » 01 lis 2006, 16:20

[quote=Cpujky][quote=MP]No se mnou bude asi příští rok jezdit i synátor .... teď už legálně . Bude mu dvanáct , tak už může . Letos jezdil jen tady po krajích moravských , přes hranice jsem se s ním nevydával . A už dokonce Majesty i řídil , jen musím jezdit s ním , protože nedošáhne pořádně na zem a je to na něj moc těžký ...[/quote]

Musi na tom pri jizde vypdat fakt drsne :D To by pak mohla Yamaha prodavat jako opravdovy MAXIskutr:-)[/quote]
..no já myslím že až zprovozním Daelima 125 , tak ho snad ani nebudu prodávat , pro juniora bude i toto MAXIskůtr ;)
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Aktuálně Honda XL 600 V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom
K důstojnému stáří patří bohaté vzpomínky, pár vrásek a možná že i jizev - dobrodruzi zkrátka nikdy nevedou nudné životy.
Exskůtry - Majesty 250 DX , Suzuki Burgman 400 , Silver Wing 600
Uživatelský avatar
MP

1500+
 
Reputace: 84
Příspěvky: 1530
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Su z Třebíča, Vysočina - drsnej kraj, drsní lidi, tak to jsme my.
Skútr / moto: Honda XL 600V Transalp + Suzuki DL 650 V-Strom

Příspěvekod David_D » 01 lis 2006, 20:20

[quote=Cpujky][quote=David_D]Mam pocit ze na Aprilku je mozno tez prikurtovat nake plexi. Leonardo je strelec urceny vice do mesta, ale k mori by tez nepochybne dojel. Bez plexi ci hodne dobre helmy bys vsak huceni more slysel uz pri prvni pauze v Rakousku :o)

Co se tyce Tve pritelkyne a delsiho cestovani, puc mi ji na veekend a zmeni nazor ostrelhbite ;o))) :joking:
Neznam ji, ale nemyslim si ze kdyz doma reknes "jedu na ctrnact dni na skutru k mori" tak si to nenecha ujit. Ony zensky dycky mrcej ze chtej jet autem, ale pak sou nadseny, precejen ten zazitek z cesty je uplne nekde jinde (viz cestopis).

Jinak pokud jezdis na 50 ccm 300km/den (klobouk dolu), tak mas nejlepsi predpoklady videt ze sedla neceho silnejsiho poradny kus sveta! :)
Tak hlavne neco kup a z jara vyrazime! Budu se tesit :o)

[/quote]

Ty jsi jel nekolikrat s Tomem na Hondě Dylan 125...nevis jak se mu na tom jely ty dlouhe trasy?To je standartni skutr do mesta bez plexy...[/quote]

Jojo, Tomas se toho nebal, valili jsme porad 80 - 90 km/h. Pomalejsi byly kopce, do serpentin se mu moc nechtelo. Proto setril kazdy kilogram, dokonce si nebral ani stan kvuli hmotnosti :) Byla to vsak neuveritelne obratna masina, zatacky nebo serpentiny dolu mazal ze jsem nechapal, naucil se na ni skvele jezdit. Ono na 125 se cestovat taky da, ale casem to samozrejme omrzi. Zeptejte se primo jeho jak se mu jezdilo bez plexi, vim jen ze kdyz bylo hodne skaredy pocasi docela klepal kosu, hlavne na ruce.
Jinak tedkom sedla CBF600.

>CPUJKY: hele jestli ti nezalezi na penezich tak bych sel urco do Madisona 400 misto 250, precejen to uz je plnohodnotny cestovne/sportovni stroj.
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:39, celkově upraveno 2
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
Uživatelský avatar
David_D

100+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 152
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Brno
Skútr / moto: YAMAHA MAJESTY 250, 1998, 60tis km
Tuning / úpravy: vyšší plexi zn. home-made

Příspěvekod Cpujky » 01 lis 2006, 22:53

Hmm..na penezich zalezi skoro kazdemu:) Co uz vim,ze nepujdu do noveho (to je fakt moc penez),takze budu hledat mezi ojetyma...a tam pokukuju po Burgmanovi (400 i 250),Madisonovi (400 a 250),mozna i Majesty 250 (400 jsem nevidel jeste prodavat)...to je asi mezi MAXIskutry...ale ani se moc nebranim Leonardovi 250 a to je nrmalni skutr...Bych na to dal male plexy (se prodava)a pridelal bych na nej asi kryty na riditka (at mi nefuci na ruce) ...financne v tom neni moc velky rozdil...

125 se mi zdala mala na tak velke vyjizdky,ale myslim ze kdyz uz to bude mit 250 (Leonardo)tak by to uz mohlo byt pekne...hlavne mi ty male skutry pripadaji vice obratne a myslim ze na nich muze byt lepsi prozitek z jizdy :D

Rad bych se ho zeptal,ale nemam na nej zadny kontakt...byva tu nekdy na foru? (pod jakou prezdivkou?)
Naposledy upravil KYBLOS dne 29 črc 2013, 15:44, celkově upraveno 3
Důvod: Citace posledního příspěvku. Sloučeny dva příspěvky pod sebou.
Uživatelský avatar
Cpujky

500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 635
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Palkovice
Skútr / moto: Honda SilverWing,Honda Jazz 290 ccm a Simson SR 50

Další

Zpět na 150-250ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron