[Vyřešeno, 03.05.2016] Význam motorkare

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Význam motorkare

Příspěvekod Valheru_KOKr » 01 kvě 2016, 10:26

Řekl bych, že manželka si přečetla definici Skútru z WIKI :D

https://cs.wikipedia.org/wiki/Sk%C3%BAtr Tedy nejsi lidově řečeno dárce orgánů, ale podobný dárci orgánů :D

Přijde mi to stejný jako nedávná akce v Poděbradech s HD... Všichni na 2 kolech, ale ti s HD tak něco víc...

Edit: Osobně si myslím, že manželka jen žárlí na to, že máš pořádnou radost z něčeho co ona nedokáže s tebou sdílet (holt to není svíčka z Ikei, není to nová kytička... není to nový mixer..), je to jen a jen tvoje radost a to některým ženským vadí... A proto ti tu radost tak trochu chce srazit k zemi a udržet tě hezky doma...
Kája

Yuki CITY 125 - Nová čína, s jasnou historií a zcela nejasným osudem
Kokříkovi cesty
Nevidí mě! Neslyší mě! Nepředvídá mě! Nedává pozor! Nerespektuje mě, protože jsem na 2 kolech! Vím to, předpokládám to, a proto ještě jezdím a stále píši!
Uživatelský avatar
Valheru_KOKr

250+
 
Reputace: 33
Příspěvky: 394
Registrován: 29 čer 2015, 15:48
Bydliště: Praha 13
Skútr / moto: Yuki CITY 125
Tuning / úpravy: Ne

Re: Význam motorkare

Příspěvekod krizik1 » 01 kvě 2016, 10:35

Nejdůležitější je dobře vypadat.
Vyvarovat se zejména všemu neznačkovému. Nepřijatelné jsou neladící barevné kombinace, více než dva roky starý model oblečení a helma bez vestavěného HF. Dále je důležité udržovat jistý společenský kontakt. Minimálně jednou za 14 dní se s kávou v ruce musíte opírat o svůj stroj na pumpě za Dubou nebo na Slapech Na Vyhlídce. Když už proboha nemáte ten objem, Akrapovič je povinnost. A pokud bůh nenadělil, tak před jízdou vezměte rašpli a trochu ze stran pošolíchejte nášlapy, ať to alespoň vypadá, že umíte klopit, protože jak jsem psal na začátku:
Nejdůležitější je dobře vypadat.
http://krizik1.rajce.idnes.cz/ http://www.parabellum.cz/ Aprilia Atlantic 500,PGO Comet 50 2T,Kingway Varadero 79 4T
Uživatelský avatar
krizik1

Moderátor
 
Reputace: 825
Příspěvky: 2300
Registrován: 22 srp 2010, 08:22
Bydliště: Květnice tel.:732402041
Skútr / moto: Aprilia Scarabeo 200

Re: Význam motorkare

Příspěvekod dcx » 01 kvě 2016, 11:13

krizik1:nemene dulezity je nemit poser prouzky na gumach,lze snadno stahnout hrubsim smirglem az k hrane pneu.A aby byla autenticnost dokonala,koleni slidery lze lehce osoupat i o fasadu domu,idealne brizolit ;-)
Uživatelský avatar
dcx

100+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 166
Registrován: 15 dub 2015, 20:46
Skútr / moto: Honda PCX 2015

Re: Význam motorkare

Příspěvekod Bostav » 01 kvě 2016, 11:37

Já ani nevím jestli jsem motorkář, když jedu na skůtru a v garáži u rodičů XT 660 :mrgreen:
V tu chvíli jsem prostě motorkář co jezdí na skůtru, ale obecně a osobně považuji jezdce na skůtru za motorkáře, protože když jedu na skůtru tak mě zdraví ... když jedu na XT tak zdravím skůtraře.

A pokud má někdo problém s manželkou kvůli skůtru, tak by se měl nad sebou zamyslet a za
a: vyhodit skůtr
b: vyhodit manželku

Ostatní máme manželku i skůtr a jako bonus děti :lol:
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: Význam motorkare

Příspěvekod dcx » 01 kvě 2016, 11:42

Jop
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
dcx

100+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 166
Registrován: 15 dub 2015, 20:46
Skútr / moto: Honda PCX 2015

Re: Význam motorkare

Příspěvekod medved.m » 01 kvě 2016, 12:18

crhy píše:Chybu na začátku udělala tvoje manželka, že si raději nevzala sousedovic Pepu, to je totiž pravej motorkář! :mrgreen: :lol:

...nebo Pištu Hufnágla :mrgreen:

Teda tady jsou témata, jak vprostřed zimy.
Jsem pragmatik. Jsem uživatel skútra. Koupil jsem si ho, abych ho VYUŽÍVAL hlavně na cesty po městě, kde jsem - špička/nešpička - na tom prskoletu X-krát rychlejší než v plechovce. No co: závidějí, někteří dělají i naschvály, ale zatím jsem živ, zdráv a hlavně spokojen.
Zdravím ostatní skútristy, ale i "vopravdický motorkáře" na hentěch hárlejích i supersportech. Odpoví, neodpoví, někdo mávne i první, někdo vůbec, no a co. Kvůli tomu (si) užívat skútra nepřestanu.
A jestli si dřív či později pořídím taky "vopravdickou mašinu" - jako že o tom uvažuji - bude zase na to, aby dělala užitek. Pozéry vem čert.
 Shemík spase  Obrázek
Uživatelský avatar
medved.m

1000+
 
Reputace: 74
Příspěvky: 1030
Registrován: 19 bře 2013, 23:13
Bydliště: Brno
Skútr / moto: SHemík125i ABS 2013
Tuning / úpravy: snížené origo plexi, pár odrazek a LED obrysovky

Re: Význam motorkare

Příspěvekod tatík » 01 kvě 2016, 12:28

možná to moc řešíš. :lol: Co mám říkat já.Do práce jsem jel v neděli vlakem s batohem-jsem snad nějakej kovanej turista/ekolog-nejsem.V práci řídím kamion-jsem snad nějakej kamioňák co má za sklem 128 plyšáků a jmenovky Pepa-Maruška a Pepíček :roll: -nejsem.Včera jsem povýletil přes 300 km na skůtru(SB 400)a žádnej motorkář taky nejsem.Ráno jsem byl na kole pro rohlíky a nejsem žádnej cyklista a dopoledne jsem byl s osobákem na myčce a pak jsem to leštil jelenicí-nemám ani klobouk a plato vajec za sklem-nejsem teda ani plechovkář.Kašli na to-jezdi na čem chceš nebo můžeš a vezmui si na sebe co chceš.Takových jak Ti popsal Křižík je totiž mraky.Akorát si snad udělej doma pořádek-já taky netvrdím,že je moje žena zahradník,když přesadí jednou za rok fíkus a nemůže tudíž jít na výstavku Mičurinskýho kroužku :mrgreen: :mrgreen:
bylo Jawa O5-10000 km,Jawa 20-3000 km,nová Babeta 210- 6100 km,Jawa 50 Mosquito 585-14700 km,nový Yuki Matrix 50- 6500 km,Suzuki Burgman 400 K4-35456 km,Honda SW-T 600 7000 km,nová Honda Forza 300
tatík

1000+
 
Reputace: 92
Příspěvky: 1450
Registrován: 25 bře 2011, 16:41
Bydliště: Potkáte mě u Kolína
Skútr / moto: Honda Forza 300/2019 najeto 10473 km
Tuning / úpravy: originální stav

Re: Význam motorkare

Příspěvekod zdeny65 » 01 kvě 2016, 13:59

Bostav píše:Já ani nevím jestli jsem motorkář, když jedu na skůtru a v garáži u rodičů XT 660 :mrgreen:
V tu chvíli jsem prostě motorkář co jezdí na skůtru, ale obecně a osobně považuji jezdce na skůtru za motorkáře, protože když jedu na skůtru tak mě zdraví ... když jedu na XT tak zdravím skůtraře.

A pokud má někdo problém s manželkou kvůli skůtru, tak by se měl nad sebou zamyslet a za
a: vyhodit skůtr
b: vyhodit manželku

Ostatní máme manželku i skůtr a jako bonus děti :lol:

No a je to tady :D
Téma zdravení začalo.Od útlého věku jsem začal na S11,pak Jáwka 21,pak 90 cross,pak ČZ 175,pak asi další,sakra ty roky letí..... Opravdu je mi totálně fuk,jestli má někdo doma v garáži GW,cenduro,nebo HD a ostatní.To dělení skutrař,motorkář,chopper-(velice často komentováni jako bukvice),enduro-nemá na papíry,tak jezdí po polích,na fichtlovi jezdí chudák co nemá na nic lepšího...To je škatulkování akorát na prd.Jaký rozdíl je mezi klukem,co je rád a jezdí na fichtlu,nebo malým skůtru a mezi tím,co jezdí na motce třeba za 200 litrů?Rozdíl je jen v lidech.Kluk co jede fichtla,malýho skůtříka má jen dvě kola,sedí na sedačce,kde se mu za parnýho léta potí prdel,nemá volant ale řídítka,plyn nepřidává nohou,ale heftem na pravý straně řídítek,mouchy má nalepený na kokosu a je šťastnej,že si jede.Má ten samej strach,jako všichni ostatní,aby mu z boku do cesty nevyjel starej dědula v udržovaný filcce,favouši a kdoví v čem.Aby ho nenabořila připitomělá ženská ve velký plechovce,protože si spletla brzdu a plyn.Takže posraný jsme všichni a doufáme,že nás domů nepoveze sanitka a nebo černej futrál na kolech.
Akorát se škatulkujou lidi navzájem.Já mám lepší motku a ty jseš nula,protože ta tvoje stála to co mě každou sezonu gumy?Pravej motorkář neohrnuje nos nad druhým a hlavně si musí vždycky uvědomit to,že když se něco přihodí(třeba technický problém)tak by si měli motorkáři pomáhat,protože zrovna moc lidí v plechovkách nezastaví a nepomůže třeba odvozem pro díl apd.A v takový situaci si člověk uvědomí,že je jedno,na čem jedu,ale že nemusím jít deset kiláků pěšky a hlavně to,že ti praví motorkáři ,byť se neznají by měli být kamarádi.
Takže kamarádi jedná stopy.Kolama dolů a super sezonu bez hroznejch pařáků,ať se nám prdele moc nepotí..
zdeny65

250+
 
Reputace: 46
Příspěvky: 399
Registrován: 31 črc 2015, 19:44
Bydliště: Starý Vestec
Skútr / moto: Bylo-klasika,Yamaha Majesty 400,možná FJR 1300
Tuning / úpravy: CNC páčky,vestavěný systém nabíjení,nově laděný zadní tlumiče pérování,tankvak

Re: Význam motorkare

Příspěvekod Bostav » 01 kvě 2016, 14:30

Popravdě mi je zdravení u zadele :lol: Ale je slušnost se mezi sebou zdravit, stejně jako vodáci "Ahoj" a je jedno jestli máš kajak nebo nafukovací člun.
Od roku 1989 - Jawa Mustang ,pak spousta, ale opravdu spousta skůtrů 50ccm,70ccm a 125ccm.
Nedávná minulost: Honda PCX 2014, Yamaha N-Max 2017
Obrázek
Uživatelský avatar
Bostav

1000+
 
Reputace: 208
Příspěvky: 1163
Registrován: 26 úno 2016, 14:47
Bydliště: U Mladé Boleslavi
Skútr / moto: Honda Forza 125ccm 2018
Tuning / úpravy: Okouzlující muž za řidítky.

Re: Význam motorkare

Příspěvekod Forman » 01 kvě 2016, 14:49

zdeny65 . Napsal jsi perfektně,líp bych to nesesmolil. Chvíli jsem tady tu debatu pozoroval,ale nechtělo se mi k tomu jakkoli vyjadřovat.
Zdravení patří mezi základy slušného chování a kdo má problém pozdravit druhého sice se slabším strojem , MÁ PROBLÉM HLAVNĚ SÁM SE SEBOU. :D
BMW R1200RT www.pilot RUDA ,+ baťůžek Zdenička

Honda PCX 125 www.pilot zdenička
Uživatelský avatar
Forman

25+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 46
Registrován: 26 pro 2009, 19:53
Bydliště: Trusnov / Holice
Skútr / moto: BMW R1200RT

Re: Význam motorkare

Příspěvekod michal73 » 01 kvě 2016, 18:41

Já zcela souhlasím s křižíkem. Mám vohoz podle poslední módy, botky jak z alabastru, helmu s podpisem Valentina. Jen nechápu, proč na mě všichni tak vejraj, když mi nejde dát mašina na velkej stojan, zatáčet mi jde jen vpravo, vlevo se bojím, v provozu se na tom klepu jak osika a u benzínky musím troubit na obsluhu, neb netuším, co se kam leje.

Ehm, no ale k věci - řidiči jednostopých vozítek se podle mě dělí jen na dvě skupiny. Ti co umí a ti co neumí. A je snad fuk, jestli jede na 50ccm nebo 600ccm, nebo na cesťáku, chopperu, skůtru, crossce
Uživatelský avatar
michal73

250+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 309
Registrován: 21 srp 2013, 06:30
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Piaggio X9 500 `02
Tuning / úpravy: Ne / ano

Re: Význam motorkare

Příspěvekod jaroslav.hanus » 01 kvě 2016, 19:42

2forman a zdendy65:mate pravdu,ze je to slusnost zdravit.taky se snazim zdravit ,ale na druhou stranu ja toho cloveka neznam,tak co to je za for?mam zdravit ciziho cloveka jen proto,ze se citi byt znamym,kolegou vsech v jedne stope ?vy zdravite kazdyho,kdyz jdete po ulici,jen proto ze je chodec jako vy ?ja teda ne.navic se mate plne venovat rizeni,jak je stanoveno.nehlede na to,ze jedu tak,abych si to uzil,proto rad jezdim a proto rad navstevuju serpentyny(nejsem a nikdy jsem nebyl rovinkovej ridic),kde se snazim si uzit v ramci motorky maximalni naklony a stve me,kdyz me nekdo v zatacce zdravi,kterej jede na kochacku.nezvladam a nestiham zvedat ruku a koukat,jestli ji zvedl.navic sleduju to kam jedu a kam chci jet.protoze kqm koukam,tam jedu,ze?

neco jinyho je ovsem dlouha rovinka mimo mesto.

rad zastavim a pomuzu motorkari,kdyz muzu.ale nesudte cloveka,zda je slusny,nebo ne,jen podle toho,zda pozdravi.
jaroslav.hanus

100+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2015, 10:20
Skútr / moto: PCX 125 2013,T-max 500 2008

Re: Význam motorkare

Příspěvekod michal73 » 01 kvě 2016, 19:59

Trochu se to zvrtlo, téma o zdravení je tu volna-diskuze-f27/zdraveni-ano-ne-t618.html
Uživatelský avatar
michal73

250+
 
Reputace: 11
Příspěvky: 309
Registrován: 21 srp 2013, 06:30
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Piaggio X9 500 `02
Tuning / úpravy: Ne / ano

Re: Význam motorkare

Příspěvekod dcx » 01 kvě 2016, 20:00

jaroslav.hanus:musis potrenovat ;-)
image.jpeg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
dcx

100+
 
Reputace: 19
Příspěvky: 166
Registrován: 15 dub 2015, 20:46
Skútr / moto: Honda PCX 2015

Re: Význam motorkare

Příspěvekod jaroslav.hanus » 01 kvě 2016, 20:50

srovnavas nesrovnatelne.poznas casem sam.hawk
omlouvam se za OT.

kazdopadne za svym nazorem si stojim.a myslete si,ze jsem treba arogantni hlupak.kdo me zna,vi neco jineho a muze potvrdit.
jaroslav.hanus

100+
 
Reputace: 3
Příspěvky: 102
Registrován: 27 srp 2015, 10:20
Skútr / moto: PCX 125 2013,T-max 500 2008

PředchozíDalší

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 10 návštevníků