Piaggio Hexagon 125 4T

Diskuze o skútrech většího objemu.

Piaggio Hexagon 125 4T

Příspěvekod Twyks » 26 lis 2013, 15:25

Zdravim vsechny majitele Hexiku,
jsem novy prirustek do vasi rodiny ;-)
Najdu tu jeste nekoho, kdo aktivne jezdi na nejakem tomto krasnem stroji ? :-)
Piaggio Hexagon 125 GLX 4T
Twyks

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 4
Registrován: 26 lis 2013, 11:42
Skútr / moto: Piaggio Hexagon 125 4T

Re: Piaggio Hexagon 125 4T

Příspěvekod Moon21 » 04 led 2014, 14:03

Ahoj já jsem taky čerstvý majitel tohoto stroječku , což je super , že nás bude víc protože on není tak rozšířeny , jako jiné stroje . Mám prosbu jestli si už nečetl na těchto stránkách mou žádost , tak Ti přeposílám její obsah .Třeba budeš mít možnost mi pomoci :
"Mám prosbu jsem čerstvým majitelem skútříka PIAGGIO SUPER HEXAGON GTX 125 4T , a jsem z toho trošku vedle byl jsem zvyklý na normální motorku sice slabší , ale jednodušší co znalostí oprav . Tady jsou samý plasty a nevím kam šáhnout atd. Našel by se někdo , kdo by mi mohl poslat manuál na tohoto skútra a nebo odkaz , kde se dá stáhnout . Nechci jezdit s každou pí........nou do servisu , kde chtějí hrozný prachy za každou blbost ."
Předem Ti děkuji alespoň za odpověď .
Uživatelský avatar
Moon21

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 04 led 2014, 13:25
Skútr / moto: PIAGGIO SUPER HEXAGON GTX 125 4T

Re: Piaggio Hexagon 125 4T

Příspěvekod sedli » 04 led 2014, 19:15

Jsem bývalý majitel, jinak je tu jeden topic o hexagonu : Re: Piaggio Hexagon - otázky a odpovědi ..stačí zadat do vyhledávání a jste tam. Hexagon je jak píšete zajímavej skútr, bohužel u nás je jich minimálně a bohužel je potřeba taky nějakej ten servis a u těch starších kousků taky výměna dílů apod. Já kdybych měl možnost ho znovu mít za nějaký lepší peníze, už bych do něj znovu nešel. Je to pěkná loď, vysouvací sedlo a když si to na něm táhnete v okreskách, taky futuristický vzhled "zadku" se mi líbil, ale víc jsem řešil problémy, než jezdil. Každopádně přeju ať nalítáte co nejvíc km bez problému, sedli ;-)
Bylo : Piaggio Hexagon 125 LX 1996, Honda PCX 125 2011, Suzuki GSX-F, Kawasaki Versys 650.
Nyní : Kentoya HAMMER II-i 125
Uživatelský avatar
sedli

1500+
 
Reputace: 27
Příspěvky: 1942
Registrován: 27 črc 2009, 16:03
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda PCX 1.generace
Tuning / úpravy: Laděný výfuk IXIL dual HyperLow, vyhřívané gripy Oxford,reflexní proužky na ráfky, LED parkovačky, karbonová fólie na pár dílech, množství originálních škrábanců a prasklin

Re: Piaggio Hexagon 125 4T

Příspěvekod Dundee » 27 čer 2014, 10:25

Taky ho mám a zatím spokojenost až na studené starty. Sytič už jsem měl rozebraný několikrát a je to problém seřídit, ani v servisu to nedokázali, tak startuju s plynem na hlavním stojanu a většinou se to povede.
Dundee

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 27 čer 2014, 10:11
Skútr / moto: Piaggio Hexagon 125 4T


Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Seznam.cz a 13 návštevníků

cron