Kymco Agility City 125

Diskuze o skútrech většího objemu.

Kymco Agility City 125

Příspěvekod sallieri » 28 bře 2009, 22:37

Moje nová hračka, chtěl jsem se opět vrátit k variátoru a po dlouhém přebírání jsem skončil tady. Postupně jsem buď projížďkou (nebo minimálně prohlídkou) ozkoušel SYM GTS 250i, Yamahu X-City 250, X-Maxe 250, Kymco Xciting 500i, Hondu Lead, Hondu PS 125i, maličký Sym Mio, Kymco Agility na 12kách, prohlédl jsem i řadu jiných...a s ohledem na svůj způsob používání jsem se rozhodl pro Aprilii Scarabeo 200 Light...a po výstavě Motocykl bylo vše jinak. Nakonec jsem zašel k prodeji Kymca v blízkosti MB, prohlédl pár stránek na netu, omrknul Agilitku v šedé barvě a bez zkušební jízdy koupil... Dovezl jsem si ji domů 26.03.2009, zatím spolu máme 4 jízdy, necelých 100 km a děsný slejvák...ale nelituji...velká kola jsou fajn, i přes syrovost motr docela příjemně táhne, zvuk se z něj line taky celkem příjemný...velmi příjemně jsem překvapen nabídkou prostoru (mám 187 cm), díky slušné váze dobrou ovladatelností i pro "pavouka" mé postavy, zadní brzdou (na dojezdu k semaforům krásně kvičí zadní guma), menší větrný štítek se hodí, o spotřebě je předčasné hovořit, stejně tak i o maximálce. Servisní intervaly - další překvapení - 5000 km je na tuhle velikost a skůtr prima, skoro jako na motorce...

Co si o Agilitce myslíte?
Naposledy upravil sallieri dne 30 bře 2014, 21:00, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod novaka » 29 bře 2009, 11:05

Určitě dobrá volba ... doložil bych to počtem prodaných kusů v Itálii...

http://www.cyberscooter.it/sx/mercato09.htm

První skútr ? Servisní interval také dobrý, ale něco se dělá častěji, např. vzduchový filtr. Tak hodně kilometrů.
novaka

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 474
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Skútr / moto: Burgman 200

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod JohnnyBee » 29 bře 2009, 12:37

Hod nejakou fotku, jestli muzes... V bile jsem to nenasel ani na googlu, natoz na kymco strankach...
Aprilia Atlantic 250, PPP-Pirát Pravých Pruhů
Uživatelský avatar
JohnnyBee

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 175
Registrován: 29 říj 2007, 14:41

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod Kiwi » 29 bře 2009, 12:47

taky jsem to nenašel, ty stránky Kymca jsou zoufalý. Vypadá to celkem dobře, Honda SH to není, ale cena je sympatická. Je to stříkačka nebo karbec?
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 29 bře 2009, 13:19

pár odkazů...je tam i ta bílá...

http://www.motosiklet.net/forum/moto-so ... -city.html

http://www.arpem.com/noticias/2008/moto ... teral.html

http://www.motosiklet.net/forum/moto-so ... ity-2.html

http://www.youtube.com/watch?v=2Um8CiYodgo


to kiwi: je to karburator...ale to nevidim jako vadu...u tohoto objemu...spis naopak...krome hrubsi reakce hned po startu...uvidime spotrebu...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod Kiwi » 29 bře 2009, 13:26

pokud bude kolem 3l tak je to OK. V té bílé vypadá dobře a cena je slušná..pokud to najede 30tis. bez problému, tak už je to dospělej scoot :) tak ať ti slouží
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 29 bře 2009, 13:32

to kiwi: doufám...že pod 3 se dostanu...s Yamahou YBR jsem v běžném režimu jezdil 1,9 - 2.1 l/100km a to jsem ji nijak extra nešetřil...to dělá ta moje váha :lol:

jj...serviska je dokonce do 50ti tisíc (jsem se docela pobavil)...to asi myslej vážně...v průměru dávám 6 - 8 tisíc ročně, denně od března do listopadu...tak uvidíme...ale reference má dobré...

díky, budem se snažit užít každej kilometr

tak spotreba zatim vypada na 3 l/100 km, to ujde...motor se zacina uvolnovat...vcera jsem byl na prihlaseni, dnes namontoval znacku a muzu pokracovat v zajizdeni...uz ho obcas i trosku popotahnu...ale jen na chvilku...aby nebyl linej :D
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod Kiwi » 04 dub 2009, 22:06

to zajíždění je hrozná pakárna, co :) doufám, že mě to čeká ještě letos :?
.....sovy nejsou, čím se zdají být.....

jsem momentálně ve skupině "untermensch" ......tzn bez scoota....
Kiwi

1500+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1518
Registrován: 24 črc 2007, 19:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: v prenatálním stadiu :-(

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 05 dub 2009, 07:50

no...snazim se byt "nezny a ohleduplny"...ale to vazne nejde :lol: krome toho...v anglickem manualu z netu jsem nasel doporuceni to drzet do 60ti, muj prodejce (oficialni dealer) tvrdi, ze ho mam jen zahrat a jezdit normalne...a v manualu v cetsine pro jistotu neni vubec nic...chjo...

tak jsem si z toho vseho udelal takovy mix...prvnich 200 jsem drzel vazne do tech 60 - 65 km/h, ted uz trosku pridavam, chvili jsem testnul i nekam k 80, ale hlavne mu davam rozjezdy, pridat, ubrat, dlouhe zahrivani pred vyjezdem...je tezke ovlivnit nejak extremne tocky u skutra...ale snazim se :D

dnes se bohuzel v tom zajizdeni nikam neposunu...jedu na chalupu...tam je to jeste stale spis na rolbu...

a k te pakarne...letos to cekam jeste jednou...uz dlouho premyslim o replice Hondy Monkey...puvodne jsem ji chtel koupit hned ted na jare...ale nejdriv se pokocham tim skutrikem...moje opicka nikam neujede :lol:

10.4. edit:
tak mame za sebou prvnich 500 km, oficialne mame zajeto, prohlednuto v servisu (vymena oleju + prohlidka za necelych 1100 Kc)...a muzeme vyrazit na vylet :lol:

zatim spokojenost...spotreba okolo 3 l/100 km, zadnej problem...

11.4. edit:
krasne pocasko, tak jsem vyrazil ve smeru od MB na Kokorin...cestovka je v pohode okolo 80 km/h a vic, uzil jsem si temer 100 km, jen to tlumeni/perovani mi prijde dost natvrdo...na tyhle silnicky tretiho radu a moji rychlost...ale na dobrem asfaltu je to zas moc prima...celkove je to skutrovani mnohme zajimavejsi nez motorka...clovek nemusi jet rychle, uziva si kazdy metr...je cas se kochat okolim...

22.4. edit:
...a uz spolu mame asi 850 km, dnes jsem si dal prvni test v plnem tempu delsi cas...stovecku na tachu a do helmy mi uz dost foukalo...diky kratkemu stitu, brylim (a vybrani v polstrovani) muj prirozeny omezovac rychlosti...no...tech 80 km/h je podstatne prijemnejsich...

...a dokonce muj prvni opravdovy "fanousek"...na ulici...motorka sice pritahovala lidi vic, ale prijemne jsem si popovidal...no...s Monkeyem to bude jine, v pondeli mam domluvenou schuzku s p. Kastanem...guru techto krasavic...

...spotreba zustava stale okolo 3 l/100 km...

29.4. edit:
...tak mame neco malo pod 1000 km...ale o tom dnes psat nechci...

ono to semi sice moc nepatri...ale stejne...tak jsem se v pondeli rano probudil, podival se na oblohu, vzpomenul na vetve, ktere okolo mi letaly na horach dne predem, vycistil helmu, vymeknul (ted jsem objevil...Nemci rikaji...weiche Eier ), sednul do sveho miniauta a vyrazil na Velke Mezirici, zvolil jsem cestu mimo dalnici...nuda az do Havlbrodu, pak jsem jel nekam na Polnou a dal...a litival toho, ze jsem nevzal skutrika...dorazil do VM, dojel na misto, tam na me koukali jak na blazna...byl jsem sice na Samote, ale na druhe strane mesta...nechal se navest bezchybnou navigatorkou pani Kastanovou a dojel do raje...temer dve hodiny jsem rodinu Kastanovic "prudil" dotazy a "chytrostmi" z me hlavy a vyrazil zpet...

Vysledek je nasledujici:

nabidka Jincheng Monkey 50, kit na 82 ccm, nove tlumice, tachometr, svetlo, prevodnik, retez, lak nadrze a blatnicku, KN filtr, karbec a par dalsich nutnych drobnosti...navic dobrej pocit z cloveka, ktereho jeho prace ocividne bavi...

A jako vzdy mam dotaz...cestou domu uz jsem si v aute nehulakal punkove odrhovacky od ZNC, ale pilne jsem premyslel a srotoval...jezdim na novem skutru, do prace a po meste je prima, ale pocit z motorky uplne nenahradi...miluju male veci, nemusim si nic dokazovat rychlou jizdou, zkusebka par metru v zime na Monkyne mi udelala asi nejvetsi radost za cely rok, jezdim o vikendech okolo komina do Ceskeho raje, na chalupu, nekdy na Dubou, Kokorin...tak do 150 km/den, cestovkou okolo 80 km/h...bude to TO PRAVE? Uz nechci vic hledat...nechci menit motorku za rok, dva...jenze mam v hlave gulas...

Hodte nekdo do placu svuj nazor...mate-li...
Naposledy upravil KYBLOS dne 01 črc 2013, 19:18, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny příspěvky pod sebou
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod pajapaja » 29 dub 2009, 20:05

jo jo,když se dívám na Kaštana,kam se se svojí Gorilou pouští,a jaký cesty podnikl,tak musím říci ANO.Je to určitě zábava na furt.Nedávno jsem ho potkal a o gorile jsme se bavili,a on tvrdí,že na cestování je to pohodlnější,než leckterá velká motka.na druhou stranu ho to živí,tak aby nechválil.Jinak se mě zdá,že ty ceny jsou na čínu celkem dost.Rozhodně je to stroj,za kterým se kde kdo otočí a u skoro každýho vyloudí úsměv na rtech.zrovna dneska jsem se díval na klučíka,jak na tom peláší a má to krásnej zvuk, takže držím palec, a referuj i o "mankym". Snad ti to skutraři odpustí a strpí Tě tady.ahoj :lol:
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 30 dub 2009, 16:37

...tak dnes jsem prekrocil 1000 km, kupodivu je zatim vse pevne,nikde se nic neklepe, divne nevrci, svitime, blikame, troubime, jezdime...zkratka spokojenost, zereme okolo 3 l/100 km, cestovka stale okolo 80+ km/h, maximalka nekde okolo 100 km/h, ani nemam chut ji casteji zkouset, jen mam pak takovy ten "osklivy" pocit z pretaceni.

No...a malem jsme svuj spolecny tisici kilometr oslavil srazkou...vykouknul mi zpoza stromu z vedlejsi...rekl bych, ze mi pomohlo me trvale zapnute dalkove svetlo...uz se mi to osvedcilo na motorce, pokud je normalni viditelnost, tak ho tak nechavam, za tmy pochopitelne ne, ale zejmena za slunecnych dni je to znat...

to pajapaja: nejak to udelam, prip. budu sifrovat zpravy :lol: Jinak jedu o vikendu na prohlidku a popovidani k panovi, ktery ma stejnou stavbicku, jako jsem si vybral ja...tak se tesim...
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod pajapaja » 30 dub 2009, 19:15

tak si to užij :mrgreen:
pajapaja

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 263
Registrován: 03 črc 2008, 19:56
Bydliště: oslavice
Skútr / moto: hyosung prima

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod olin.uj » 30 dub 2009, 21:33

Zdar Sallieri, už si se rozhodl pro opici od Ivo Kaštana?

Jinak koukám, že zajíždíš svůj nový skútr Kymco. I já jsem si udělal velkou radost. Před týdnem jsem si přivezl nové Scarabeo 200. Je to super stroj a můj první skútr. Mám na něm okolo 700 km a zatím samá chvála. Motor nemá chybu.
Zdraví Olin.
Uživatelský avatar
olin.uj

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 77
Registrován: 30 dub 2009, 21:22
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: Yamaha Black X-Max 250, Aprilia Scarabeo 200.

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod sallieri » 01 kvě 2009, 06:29

to olin.uj: no...jak uvadim vyse, jsem stale ve fazi vyberu...ale uz temer finalniho:-) O Scarabeu jsem hodne premyslel, je to krasnej prostornej kousek, delsi cas to bylo moje cislo 1, ale nakonec jsem zvolil mensi a levnejsi Kymco...uz ani nevim, proc jsem to udelal...no...hlavne, ze jsem spokojeny:-) Preji prijemne kilometry a snad se nekdy potkame na Opickach:-)
...a bude hůř

VÁLKA JE MÍR - SVOBODA JE OTROCTVÍ - NEVĚDOMOST JE SÍLA
Uživatelský avatar
sallieri

250+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 320
Registrován: 18 úno 2009, 11:36
Bydliště: Milovice, Ml. Boleslav, kousek od M. Hradiště...a teď už kousek od Macochy
Skútr / moto: Manfred - Honda Monkey replica
Tuning / úpravy: viděl někdo Monkey bez tuningu? :-)))

Re: Kymco Agility City 125 - diamantová bílá

Příspěvekod olin.uj » 01 kvě 2009, 08:12

Prožeň skútříka a přijeď se podívat na sraz. Je to první setkání přátel opiček a myslím že to určitě nebude špatné. Pořádně pokecáme a nějaká ta nová inspirace na vylepšení stroje taky přijde. Já jsem do toho pěkně spadl:)

Jinak já jsem se byl podívat taky na skútry Kymco. Líbil se mi Kymco PEOPLE S 200i. Nevypadá vůbec špatně a hlavně se mi líbí stroje trochu v retro stylu. Kousek od Kolína je velká prodejna motorek a skútru "Eurocycles". Vzal jsem Monkeye, protože to byl v té době jediný stroječek na ježdění. Udělal jsem návštěvu a v zadní části byly odstavené nové skútry. Našel jsem tam Aprilii Scarabeo a v tu chvíly bylo vybráno.
Prohlédl jsem si tvoje odkazy Kymca Agility a musím říct, že vypadá opravdu moc dobře. Co se týče ceny, tak je moc dobrá.

Přeji mnoho šťastných kilometrů:)
Uživatelský avatar
olin.uj

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 77
Registrován: 30 dub 2009, 21:22
Bydliště: Olomouc
Skútr / moto: Yamaha Black X-Max 250, Aprilia Scarabeo 200.

Další

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků