Honda S-Wing 125

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod DavidH » 19 lis 2015, 17:29

Chlapi ahoj, dovezl jsem si S-Wing 125 z Německa a sháním český manuál (třeba i za penízky).

Před pár dny jsem dokoupil deku Tucano Urbano (do zimy skvělá věc) a čekám na dodání vyššího plexi Givi.

David
DavidH

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 19 lis 2015, 16:57
Skútr / moto: Honda S-Wing 125

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod doncze » 25 lis 2015, 10:04

mám, co z toho chceš naskenovat? Mám i knížku Haynes http://www.wemoto.cz/bikes/honda/fes_12 ... al_haynes/ kde je toho fakt hodně :)
EDIT: mám to teda anglicky, český manuál neexistuje protože se tu myslím tahle motorka nikdy ofiko neprodávala
Uživatelský avatar
doncze

50+
 
Reputace: 23
Příspěvky: 62
Registrován: 22 led 2015, 10:22
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 125, ex Honda S-Wing 125

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Tomáš.M. » 05 pro 2015, 19:49

Zdravím taktéž jsem cca dva měsíce novým majitelem hondy s-wing 125 bíla perleť.
Tomáš.M.

0+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 1
Registrován: 13 říj 2015, 20:24
Skútr / moto: Honda s-wing 125

Re: Honda S-Wing 125 dr.Pulley

Příspěvekod cibuk » 28 pro 2015, 15:42

Přátelé,podle Donczeho jsem dal válečky dr.Pulley 11g,původní byly 12,5g,original variator,ale rychlost mi klesla o 10km a nevytočím více než 8000 ot.Můžete poradit,kde se stala chyba?Díky.Jinak dovoz z Fr.Absolutně pohodový stroj.Kdo má,ten ví.Mámho dva roky,spotřeba 2,7l.
cibuk

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 20
Registrován: 15 říj 2013, 16:31
Skútr / moto: skutr
Tuning / úpravy: bez

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Onri » 29 led 2016, 20:51

Ahoj, tak si manželka také pořídila S winga. Prosím o jakékoli zkušenosti s tímto strojem napište níže. Budu vděčný děkuji všem :arrow:
Onri

5+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 9
Registrován: 14 led 2016, 19:04
Skútr / moto: Honda S Wing

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod doncze » 03 bře 2016, 22:39

S-wing dostal přes zimu 153cc válec, force master 2 a variátor Polini 241.664. Vyhozené peníze to nejsou, poznat to je. Ale finančně to rozhodně není pro každého...
Naposledy upravil doncze dne 24 dub 2019, 20:41, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
doncze

50+
 
Reputace: 23
Příspěvky: 62
Registrován: 22 led 2015, 10:22
Bydliště: Praha
Skútr / moto: Yamaha X-MAX 125, ex Honda S-Wing 125

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod David 5 » 04 bře 2016, 00:28

Pěkný skůtřík.



Odesláno z xrn2
F350
Uživatelský avatar
David 5

250+
 
Reputace: 28
Příspěvky: 299
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Karviná

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Sharanista » 19 srp 2016, 21:35

Zdravím všechny majitele ze zdejší sekce. Vzhledem k tomu, že zde příspěvky nepřibývyjí, věřím že jsou všichni s S-Wingem 125 spokojení a jen si užívají radosti z jízdy a vyhýbají se jim závady. Já jsem se před pár dny připojil k majitelům tohoto skútru. Jezdil jsem cca rok a půl na Yamaze Majesty 125, r.v. 2006. Začátkem srpna jsem ji prodal a bude doufám dělat radost novému majiteli. Byla spolehlivá a pohodlná, ale rozhodl jsem se, že pořídím něco novějšího. Nejdříve jsem chtěl kupovat skútr až na začátku příští sezóny. Výběr jsem zúžil na Yamahu X-CITY, Yamahu X-MAX, Piaggio E-EVO a HONDU S-WING 125. Vše v obsahu 125 (vzhledem k tomu, že mám ŘP jen na sk. B a rozšiřovat si jej nehodlám). Můj hlavní favorit byl od začátku S-WING, ale buď byly moc drahé, nebo zase hodně ohrkané. Nakonec jsem měl štěstí a podařilo se mi koupit S-WINGA r.v. 2010, ABS, po prvním majiteli z Německa, s tím, že byl minimálně jetý (jsou od něj veškeré doklady z Německa - z TK a poslední 2 roky už jen stál). Má najeto 7610 km a až na to že je lehce odřený na levé straně (nikde není nic ulomeného a odřená místa nechám před příští sezónou nalakovat), tak je téměř jako nový (fakt voňavka). Vzhledem j tomu, že je to dovoz, tak teď jen čekám na doklady, které bych si měl vyzvednout příští úterý. Zatím jsem si na něj přidělal kufr GIVI místo origo kufru HONDA, který je menší a nemá takovou pevnost (originál kufr tedy budu nabízet k prodeji). Vyměnil jsem olej, skútr umyl a teď se jen těším na první pořádnou vyjížďku. Zatím dle testovací jíždy před koupí jsem fakt nadšený. Mám v podstatě skútr zajetý, do kterýho bych neměl nějaký ten rok mimo běžné údržby a případných vylepšení téměř nic investovat. Pokud je nějaký majitel tohoto skútru z Brna a okolí určitě bych se nebránil nějakému srazu a pokecu o tomto skútru. TADY vkládám nějakou fotku. Zatím zdar a přeji pěkné počasí a šťastné kilometry na těch našich "leštěnkách" :-D


01 - 01.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Sharanista

50+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2013, 03:54
Bydliště: Brno
Skútr / moto: HONDA FORZA 300 ABS, r.v.2014
Tuning / úpravy: originální TOPCASE Honda 48 lt, vyhřívané gripy, variátor + Malossi Multivar MHR 3 x 14 gr + 3 x Dr.Pulley 17 gr + bílá kontr. pružina), deflektor na plexi, nastavitelné CNC páčky FORZA

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Lada B » 22 srp 2016, 10:40

Tak přeji mnoho kilometrů v pohodě. Já už natočil přes tisíc a to ho mám asi měsíc.
Lada B

10+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 22
Registrován: 27 črc 2012, 11:31
Bydliště: Praha 8
Skútr / moto: Simson SR50 1989, Honda Pantheon 125 2002, S-Wing

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Sharanista » 22 srp 2016, 21:33

Tak zítra bych si měl vyzvednout na úřadě doklady a značku. Zatím jsem udělal výměnu oleje, objednal jsem na otestování iridiovou svíčku DENSO IUH24 - kterou doporučovali kluci ze sekce HONDA SH125i - protože se jedná o totožný motor, jako u S-Wingu, tak ji vyzkouším. Už jsem kontroloval vzduchový filtr, vypadá ještě OK, tak s ním ještě podzim dojezdím a na novou sezónu koupím nový. Chci se ale zeptat, zda máte někdo zkušenost s výměnou oleje v převodové skříni? Vím že se tam dává 190 ml, ale zatím jsem nikde neobjevil typ oleje, jaký tam patří. Snad by mi mohli v tomto poradit i kolegové ze sekce HONDA SH 125i. Zatím se tou sekcí pročítám, jsem u strany 47, ale nic k výměně oleje v převodové skříni jsem tam zatím neobjevil. Takže pokud někdo ví, budu rád, když poradí ;-). Předem díky
Uživatelský avatar
Sharanista

50+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2013, 03:54
Bydliště: Brno
Skútr / moto: HONDA FORZA 300 ABS, r.v.2014
Tuning / úpravy: originální TOPCASE Honda 48 lt, vyhřívané gripy, variátor + Malossi Multivar MHR 3 x 14 gr + 3 x Dr.Pulley 17 gr + bílá kontr. pružina), deflektor na plexi, nastavitelné CNC páčky FORZA

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod CONT » 24 srp 2016, 15:24

to Sharanista: koukám že se po Brně bude prohánět další okřidlenec 8) ..tak ať ti to v pohodě jezdí a hlavně bez šrámů.
Uživatelský avatar
CONT

100+
 
Reputace: 4
Příspěvky: 145
Registrován: 17 čer 2014, 12:51
Bydliště: Brno
Skútr / moto: Honda Silver Wing 600,
Tuning / úpravy: Křídlo tunit netřeba

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Sharanista » 26 srp 2016, 15:28

celkový boční pohled.jpg
Chlapci a (aby se případně neurazila) děvčata :-). Je mi někdo ze zdejších uživatelů schopný doporučit někoho z Brna a okolí, kdo by mi mohl opravit lak (za nějaký rozumný peníz v rozumné kvalitě) na mém skútru. Koupil jsem ho lehce odřený na levé straně - viz foto a chtěl bych jej dát do 100 % stavu. Předem díky za příspěvky a doporučení
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Sharanista

50+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2013, 03:54
Bydliště: Brno
Skútr / moto: HONDA FORZA 300 ABS, r.v.2014
Tuning / úpravy: originální TOPCASE Honda 48 lt, vyhřívané gripy, variátor + Malossi Multivar MHR 3 x 14 gr + 3 x Dr.Pulley 17 gr + bílá kontr. pružina), deflektor na plexi, nastavitelné CNC páčky FORZA

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Focus67 » 03 říj 2016, 10:05

Zdravím,Tak jsem si taky chlapi přivezl Hondu S Wing z Rakouska v sobotu,byla to spíš náhoda,původně jsem sháněl Kymco Downtown protože se mě líbil,ale co jsem byl na dva se podívat tak katastrofa,vysoké ceny a v hrozném stavu.Při prohlížení Rakouských inzerátů jsem narazil náhodou na tuto Hondu a zrovna 5 km od mého bydliště jelikož bydlím na hranicich,nemohl jsem dočkat rána a hned tam,jaké bylo překvapení když mě technik stroj předvedl,bylo to ve firmě která prodávala motorky a tenhle stroj tam dal někdo na protiúčet,rok 2012 abs ve firmě byl provefen servis (nové gumy ,olej filtr řemen atd.a dostal jsem ještě rok záruku akorát ze měla najeto 27000,ale myslím si že nějakej ten kilometr ještě odjede,Jinak kromě lehkéko štrábance na boku jako nová a za takovej směšnej peníz že bych za to nekoupil u nás ani čínu.zatím spokojenost ve středu jedu na technickou a přihlásit.CHlapy jenom takovej dotaz nechce se mě hledat v tomto foru,kde to ma baterku a na you tube jsem viděl video ze na displeji kromě spotřeby mu to ukazovalo taky dojezd v km na nádrž a to tam nemužu najít.Ma to taky ukazatel dojezdu na benzín v nádrži?jinak přeji všem hodně spokojenych kilometrů bez závad
Uživatelský avatar
Focus67

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 94
Registrován: 15 čer 2016, 22:47
Bydliště: Jižní Čechy,,České Velenice,, jinak pocházím z Jižní Moravy
Skútr / moto: Piaggio MP3 500 LT Touring Black Sport r.v.2013
Tuning / úpravy: Navigace ,radio s repro,kufr

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod JardaB » 03 říj 2016, 10:22

Sharanista píše:
celkový boční pohled.jpg
Chlapci a (aby se případně neurazila) děvčata :-). Je mi někdo ze zdejších uživatelů schopný doporučit někoho z Brna a okolí, kdo by mi mohl opravit lak (za nějaký rozumný peníz v rozumné kvalitě) na mém skútru. Koupil jsem ho lehce odřený na levé straně - viz foto a chtěl bych jej dát do 100 % stavu. Předem díky za příspěvky a doporučení

====
Lakovna ? A čemu říkáš rozumný peníz. Já jsem nezávazně sondoval přelakování celého Downa na jinou barvu a protočily se mi panenky.
Každý díl se účtuje zvlášť téměř fixní cenou a tak stačí jen násobit :-)
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Maledictus piscis in tertia aqua.
Uživatelský avatar
JardaB

1500+
 
Reputace: 237
Příspěvky: 1668
Registrován: 17 črc 2015, 14:17
Bydliště: Tábor
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Re: Honda S-Wing 125

Příspěvekod Sharanista » 03 říj 2016, 11:17

Ok, uz to mam poreseny, pres zimu mi to udela jeden lakyrnik - znamej od otce. Nemelo by to byt drahy a budu verit, ze to i bude vypadat k svetu. Ve Scootlandu (kteri byli asi nejlevnejsi, mne rekli 5000 lak + odstrojeni 1500). Takze az bude hotovo, tak sem hodim foto i s prispevkem, jak jsem nebo nejsem spokojenej. Ted me jeste ceka pred zimou vymena gufera na 1 prednim tlumici + vymena kapaliny v obou.

-- 3. 10. 2016 20:11 --

to Focus67

Gratuluji ke koupi tohoto super skútru. Chtělo by to sem potom vložit i nějaké foto, ať vidíme jakého krasavce jsi koupil ;-) . Jinak k tvým otázkám. Dojezd na nádrž to neukazuje, to tě buď někdo uvedl v omyl, nebo jsi viděl budíky jiného skútru. Displej ukazuje Hodiny a potom můžeš nad hodinami přepínat: celkový stav km, denní počítadlo A, denní počítadlo B a průměrnou spotřebu. U té průměrné spotřeby jde ještě změnit, aby ti to místo ukazatele průměrné spotřeby l/100 km ukazovalo průměr km, které ujedeš na 1 litr. Dá se to myslím přepnout tak, že když nastavíš na dispelji aby ti to ukazovalo průměrnou spotřebu l/100 km a chvíli podržíš tlačítko menu, tak se to změní na hodnotu kolik km na 1 litr benzínu. Musíš to vyzkoušet. Já to zkoušel hned jak jsem skútr koupil, ale teď už si tou kombinací tlačítek nejsem úplně jistej. A co se týká té baterky, tak je v úložném prostoru pod sedlem, když odděláš takovou tu jakoby látku, co je na dně, tak uvidíškryt, který drží tuším 2 nebo 3 šroubky na kříž. šroubovák, sundáš jej a pod krytem je uložená baterka a pojistky - nemůže se stát, že bys to nenašel. Jinak na stránky: motorkari.cz do sekce Honda S-WING 125 jsem vložil manuál(kde najdeš i to umístění baterky) a montážní návody k celému S-WINGU. Kdybys měl ještě nějaké otázky, tak neváhej a ptej se. Klidně i do SZ
Uživatelský avatar
Sharanista

50+
 
Reputace: 7
Příspěvky: 58
Registrován: 24 bře 2013, 03:54
Bydliště: Brno
Skútr / moto: HONDA FORZA 300 ABS, r.v.2014
Tuning / úpravy: originální TOPCASE Honda 48 lt, vyhřívané gripy, variátor + Malossi Multivar MHR 3 x 14 gr + 3 x Dr.Pulley 17 gr + bílá kontr. pružina), deflektor na plexi, nastavitelné CNC páčky FORZA

PředchozíDalší

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků