Honda ANF125i Innova

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod JardaB » 25 lis 2020, 20:37

Kde jsi naměřil 5,6V ... to neumíš číst a odpovědět vše ? Pokud máš na na konektoru žárovky 5,6V, je to s odběrem nebo bez odběru (s nebo bez žárovky)? Takové dotazy mám nejraději ... nenapadlo tě, musíš hledat po kabelu a stav kostry. Když umíš změřit napětí, tak musíš umět změřit odpor na živém i zemnícím vodiči ... na to se nemusíš ptát, zrovna tak se neptat na relé, protože to prostě musíš odplastovat a hledat.

Jsem akýsi nasratý :-)
JardaB
Kymco New Downtown 350i
Maledictus piscis in tertia aqua.
Uživatelský avatar
JardaB

1500+
 
Reputace: 237
Příspěvky: 1672
Registrován: 17 črc 2015, 14:17
Bydliště: Tábor
Skútr / moto: Kymco Downtown 350
Tuning / úpravy: deflektor z Číny, USB na řidítkách, Maxia 56

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod drumbas » 25 lis 2020, 21:06

napěti jsem samozdřejmě měřil bez žarovky a při nastartovanem motoru .bez nastartovani tam neteče proud .to je jasne .problem byl v přepinači tlumenych a dalkovych světel .vše vyřešeno https://www.proskutry.cz/p/prepinac-tlu ... -svetel/.děkuji jinač moto vlastnim 13let a toto je prvni porucha nepočitam 2x vyměnu baterky ikdyž jsem bezmala rok jezdil bez ni. .jinač jsem spokojeny .upravy jsem dělal před x lety .valec 150ccm z řecka a vyfuk jsem kupoval od někud z italie ma lepši zvuk. .a misto žarovky ba20d jsem tam dal h4 sviti lepe ,co lepe super sviti ...možna proto ale odešel ten přepinač pač ty 3 amp.se musi někde ukazat.nalitane mam nějakych 17000 a to když jsem ji kupoval tak měla 5600.jezdim denně do prace a to i v zimě.pokud neni snih, to startuju stadiona .dal jsem ji i 2x novou napln do tlumiču vč.novich gufer malinko jsem je přitvrdil misto 75ml jsem dal80ml.je to poznat parkrat taky havarovala ale žadne škrabance nejsou kufr a řiditka vše pobraly.takže za mě super moto ..ještě jsem uvažoval jiny karbec s většim difuzorem ale nechce se mi kuchat plasty aby tam vešel
drumbas

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 68
Registrován: 17 dub 2012, 07:01

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod xPet » 26 lis 2020, 11:43

JardaB píše:Jsem akýsi nasratý :-)


Jardo, to ty seš pořád. Už jsme si zvykli. Je tak jeden dotaz z 35-ti co tě nevytočí. :wink:
Spotřeba: Obrázek
xPet

250+
 
Reputace: 51
Příspěvky: 254
Registrován: 14 črc 2016, 13:38
Bydliště: Ostopovice
Skútr / moto: Piaggio Beverly 350 (2012), Honda SH 125 (2015)

Předchozí

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků