Honda ANF125i Innova

Diskuze o skútrech většího objemu.

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod traintom » 26 zář 2013, 23:57

Zdravím, procházel jsem internet a narazil na tohle forum. Po delším hledání a čekání jsem se konečně stal spokojeným majitelem innovy. Koupil jsem ji před pár dny od prvního majitele. Ma nalítáno cca 3000 a je fakt v super stavu. Je to už stříkačka a jsem naprosto spokojen, dokonale splnila moje očekávání.

Chci se zeptat, lze se ještě připojit k hromadné objednávce toho předního košíku? Díky a zdravím všechny příznivce tohoto paradního přibližovadla :)
traintom

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 26 zář 2013, 23:48
Skútr / moto: honda innova
Tuning / úpravy: vyfuk, kufr, plexi

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod ChipNF » 27 zář 2013, 08:10

Cau vitej v klubu modernejsich fichtlaru:) at ti slouzi:)

Pridavam te ve vedlejsim foru do seznamu. Napis mi prosim do soukrome zpravy adresu a telefonni cislo.
Dekuji
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod drumbas » 27 zář 2013, 15:05

Pro traitona
Co te stala innova
Ja kdysi taky shanel pekelne dlouho nakonec sem se dockal
Nemam sice strikacku ale to mi vubec nevadí
Jinac jeden kosik se mi pořád vali doma
Ani nevím co stoji
Spise bych si poridil ten středový tunel ale uchyty mi nepasnou jako ma stříkačka tak si ho vyrobim sam
Striknu do komaxytu a budeš
drumbas

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 68
Registrován: 17 dub 2012, 07:01

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod ChipNF » 27 zář 2013, 15:19

traintom, drumbas:

Tož sa ogaři dohókéte a ty aizbóňáku mi dej vědět sókomým dopisem s adresó a číslem esi to chceš a co chceš:)

díkec
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod traintom » 27 zář 2013, 21:38

Zdravím,

tož já ti nevím, pokud se ti válí doma bez užitku, snad by jsme se mohli nejak domluvit. Pošli mi tvuj email, nebo tel. domluvíme se
Jinak zkoušel jsem taky poslat soukromou zprávu chipovy, ale nějak to nešlo....

Mam innovu teprve 5 dní, a zatím jsem nalétal cca 3ooKm a fakt super, spokojenost 100%ní. Moto je naprosto zachovalá bez jakáhokoli škrabanečku koupená v CR, původní majitel se o ni dobře staral a proto jsem vůbec nezaváhal a hned se pro ni rozjel. Jak jsem psal měla asi 3000km naběháno a byla s tuningovým výfukem Leo Vince a kufrem givi. Původní vyfuk k ní byl také a to to vše za myslím pěkným 30000...... :roll: :)

Jak tak čtu starší polemiku ohledně jízdních vlastnostní, kroucení rámu, tlumičů atd.....trošku mi to vyluzuje usměv na rtu, proboha co od podobného přibližovadla kdo očekává? My odchovaní jawoo 350 jsme asi kapku shovívavější :wink:

Jinak mam ještě,,dospělou moto" také hondu čtyřvál, ale inova mě zkrátka nadchla....

Pro chipa,...zkusil jsem poslat ještě jednu soukromou zpravu, ale fakt to nějak nefunguje. Uvažuji taky o ochrannem štítku na řidítka, ale zatím se marně rozhlížm, jsi mi schopen nějak poradit? Dík

Prosím nezakládej dva příspěvky pod sebe. Pokud chceš něco dodat, použij editaci již vytvořeného příspěvku. Díky Kyblos
Naposledy upravil KYBLOS dne 28 zář 2013, 13:41, celkově upraveno 1
Důvod: Sloučeny dva příspěvky pod sebou
traintom

10+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 19
Registrován: 26 zář 2013, 23:48
Skútr / moto: honda innova
Tuning / úpravy: vyfuk, kufr, plexi

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod ChipNF » 28 zář 2013, 12:00

Cauec ja mam Wave a tam jsem koupil stitek od Kappy, je mi asi po nos, coz je super. Myslim, ze na innovu se takova velikost nedela, ale asi ti poradi nekdo z innovatoru:) Myslim, ze steve ma neajaky PUIG nebo neco takoveho, ale ten bude asi polovicni.
Jinak ten velky stitek je super v tomhle chladnym obdobi, ze na cloveka nefuci ani neprsi, doporucuji.

Co se tyka soukrome zpravy zkus to znovu, taky se mi to stavalo a vice lidem. Ono je to takovy neuzivatelsky a clovek to primeje psat zpravu do pole kam se pridavaji prijemci... naroluj vice dolu a tam je pole pro psani... snad jsem z tebe neudelal vola, ale me se to stalo asi 3x nez jsem zjistil jak se SZ odesila :) clovek to chce rychle a pak to tak dopada :)
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod Humusus » 02 říj 2013, 05:07

ChipNF
S tím souhlasím, ale tlak bych upravoval jen v rozumných mezích, ale to je každého věc. Podhušťuju jenom u endura v terénu ale v tom případě musí být na ráfku haltr, jinak hrozí protočení pryže a useknutí ventilku. Podhušťovat na silnici je podle mě o hubu.
Humusus

5+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 8
Registrován: 08 srp 2011, 11:59
Bydliště: Mnichovice
Skútr / moto: Honda ANF 125 Innova

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod Vali » 02 říj 2013, 16:36

ChipNF: Ahoj odpovidal jsem ti na tvuj email ohledne stredoveho nosice, ze o nej mam stale zajem. Dorazil ti mail?
Uživatelský avatar
Vali

250+
 
Reputace: 1
Příspěvky: 273
Registrován: 02 říj 2006, 21:36
Bydliště: Ústecký kraj
Skútr / moto: Honda ANF125
Tuning / úpravy: Bez úprav

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod renos » 16 lis 2013, 12:18

Nám to tady nějak umřelo :? . Našel jsem videonávod na čištění odstředivky a olejsítka pro ty co ještě nedělali a chystají se. Ten borec tam má těch videí víc, seřízení ventilů apod. Možná to bude někomu k užitku. :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=59JMFlK4F28
Jezdím za: Obrázek 8)
Uživatelský avatar
renos

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 304
Registrován: 17 lis 2009, 18:20
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Honda ANF125i Innova - prodáno
Tuning / úpravy: kufr GIVI, plexi PUIG

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod drumbas » 17 lis 2013, 15:45

to jsem dělal hnedka při koupi cca před rokem a něco
měl sem najeto 5000
jde to rozebrat ovšem pozor jakmile sem te dekl sundal vypadlo mi ta přitlačna něco nevim jak to nazvat
ale dal sem to do kupy
a jak jinač už ste zazimovaly nebo pořad jezdite
ja jezdim každy den na šichtu
zima mi eště neni
jen sem si dodělal předni plexi at na mě tak nefuči a dokoupil sem pinlock at se mi nemlži přilba
zrovna včera sem ale měl namale
valim si to cca 100-110 a přede mnou auto začalo brzdit byl sem od něj dost daleko
v 80km/h sem začal i ja brzdit lehce na zadni brzdu a už mi šlajfovalo kolo
sem se krutil jak had
mno nakonec sem to dobrzdil s předni
no už je to poznat že cesty jsou studene a ty orygoš gumy jsou asy na jinači teploty
jezdim ještě na side a tam se mi to stava běžně ale to zase mam ruske pneu
drumbas

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 68
Registrován: 17 dub 2012, 07:01

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod ChipNF » 18 lis 2013, 16:15

renos: To video je trochu divny, ale informace s sebou nese, coz je dulezity! Prima vecnej a dobrej prispevek. Na Wavu to bude stejne, jen asi tesneni jina:)

Kdyz jste to delali, meli jste ta tesneni? nebo vam nejak vydrzela? jak a za jak dlouho byla tesneni dostupna nekde v krame nebo v Honde?

Drumbas: to ja jezdim, ale ve stredu jsem dojel do servisu, nejak jsem nachcipanej, aby me to nedorazilo, tak se mi tam pro ni nechce a do rachoty jezdim autem. Navic se mi podelaly ty vyhrivane hefty, tak budu muset nasadit druhy a prilepit je trosku lip:) jinak kolena a nohy mam v pohode, protoze jezdim pod tou reznickou zasterou z louise, je k nezaplaceni ikdyz sprchne.
Bacha na ty slajfy... nejaka ta kaluz uz bude byvat primrzla... sem si tak kdysi zjara jel na bawu pres grossglockner ze zvrchu... toz svitilo slunko, teplota kolem 10, vsude snehove bariery, odtavaly, ale moc se jim do toho nechtelo, prejel jsem pres kopeck, kochacka, pohoda zatacky a vul jsem si neuvedomil, ze za prusmykem uz nesviti slunko... tak ti hadi vody co odtikaly z tajicich barier byly uz zmrzly, bylo to tak tak, kdyz jsem potkal 6 tesne za sebou a pak se ten zmrazek rozsiroval, smejrnul jsem bocnim kufrem o barieru a pak to nejak dohoupal zpatky do stabilni polohy, no ale blato na hristi skoro bylo, tam spadnout buchnout se do hlavy, tak tam umrznu, bo jsem byl posledni koho nahoru pred vecerem pousteli:)

Jinak co mas zac, kolik to ma nalitano a co motor, kdyz ho tak prohanis na plnej vykon dlouhodobe? Neni chudak uz utahanej? Ja pri predstave ze sednu do auta, dam plnej kotel okolo 200km/h a vyrazim na konec sveta, si nejsem jistej, jestli by tam to auto takhle dojelo:)

Clovece co je to ten pinlock?
edit: uz si o tom cosi ctu:)
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod renos » 18 lis 2013, 21:01

Já budu jezdit až do sněhu, pokud jsou cesty suchý, nevadí ani mrazík, nestačím promrznout na 5ti km co mám do rachoty. Ten pinlock je k nezaplacení, co já se bez toho kdysi natrápil- jízda po slepu, nebo se zadrženým dechem a pod. :mrgreen:
Těsnění jsem měnil jen pod deklem, to se mi potrhalo při demontáži a stálo myslím přes 3 kila, k dostání v Hondě do dvou dnů.
Dnes jsem byl v Hondě pro svíčku a olej a mají tam MSX125, malá srandovní motorečka, se kterou zřejmě bude hodně srandy, má to motor z Innovy, jen ta cena moc srandovní není.
http://www.youtube.com/watch?v=IWExrcRm ... IKYZzvCss8
Jezdím za: Obrázek 8)
Uživatelský avatar
renos

250+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 304
Registrován: 17 lis 2009, 18:20
Bydliště: Třinec
Skútr / moto: Honda ANF125i Innova - prodáno
Tuning / úpravy: kufr GIVI, plexi PUIG

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod ChipNF » 24 lis 2013, 12:34

Caute, tip pro vsechny co se jim zda ze jim fichtl plave, zkontrolujte si dotazeni hlavoveho slozeni rizeni!

Ja to dothahl a jizda je k nepoznani, skoro jako na motorce:)

Spojka:
Povolil jsem sroubek na serizovani spojky o kousek, razeni jde jako po masle, predtim to zbytecne moc cvakalo, jak na nejakym H&D a na krizovatkach vetsinou nesel vyradit ze 4 neutral. Musel jsem s fichtlem skubnout dozadu bud nohama nebo pres predni tlumice pri dobrzdeni stylem HOP STOP :) :) Podrazovani bylo taky podle me moc tvrdy. Ted je to k nepoznani. Spojka samozrejme neklouze, to bych nesnesl:)

EDIT: 18.12.2013

Středové nosiče - info ve vlákně Wave 110i
http://www.skutrforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=6735&p=230031#p230031
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod drumbas » 27 pro 2013, 11:40

zdarec pročitam forka a ted sem narazil na inzerat
borec prodava innovu na motorkařich
tak kdyby nahodou někdo shaněl je tam od včerejška
http://www.motorkari.cz/motobazar/motor ... 93890.html
drumbas

50+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 68
Registrován: 17 dub 2012, 07:01

Re: Honda ANF125i Innova

Příspěvekod ChipNF » 09 led 2014, 22:38

Vali: objednano... prilozim tabulku s proforma invoice, dnes uz jsem dead.
Obrázek
Uživatelský avatar
ChipNF

100+
 
Reputace: 0
Příspěvky: 197
Registrován: 20 črc 2011, 08:14
Skútr / moto: Honda Wave 110i (NF110)
Tuning / úpravy: jezdec:)

PředchozíDalší

Zpět na 100-125ccm skútry

 
  • Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron